Skocz do zawartości

Sajmon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie posiadam dołączoną opcję do swojego pakietu - AXN Pack. Lubię serial LOST i bardzo ciekawi mnie kiedy będzie premiera LOST - Zagubieni 3. Kiedyś byłem na stronie internetowej kanału AXN i zauważyłem jakiś komunikat na górnej części strony o tym, że premiera LOST - Zagubieni 3 nastąpi w lutym 2007. Czy to chodziło o AXN? Bo zawsze nie jasno podają na stronie AXN komunikaty. Co sądzicie? Kiedy Lost 3? Czy to na prawdę w lutym na AXN? Fajnie by było. Proszę o odpowiedzi. Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś nie tak ostatnio z AXN. Od czasu zmiany oprawy graficznej nie działają najwyraźniej im polskie znaki w czcionce, bo w spotach reklamowych zamiast piątku jest PITEK ;) itp Poza tym coś chyba nie emitowali tego co widniało w EPG i programie gazetowym. Patrząc na ramówkę na najbliższe dni widać, duże przerwy (wygląda to tak jakby jakiś serial miał lecieć kilka godzin) -nie wiem czy to jakiś maraton serialowy czy błędy czy też ramówka styczniowa nie jest jeszcze gotowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek, były "tylko" 3 przerwy :wink: ale też sie wkurzyłem.

Zmienili system emisji, teraz każdy serial zaczyna się o pełnej godzinie. Odcinek trwa 40-42 minuty, więc tną go i wpychają zapowiedzi :?

Nowa oprawa mi się nie podoba, strona internetowa też tragiczna. Szkoda że już nie ma linku do pdf'u z nowościami.

 

Co do nowości, to od piątku 3 seria Agentki o stu twarzach :D

Ciekawe kiedy 2 sezon Niebezpiecznych umysłów i 3 sezon CSI: NY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Mi również nie podoba się obecna ramówka AXNu oraz czcionka itp. Nie wiem też właśnie czy oni próbują pisać w skrócie czy co. Ale mimo to wszystko co się od grudnia zmieniło w ramówce, nie podoba mi się to. Proszę AXN aby mienili to jak najszybciej! Nawet nie wiadomo kiedy reklama a tu już.

Co do LOST 3, jeśli rzeczywiście będzie premiera Zagubionych 3 w lutym to super! To pod względem premier a zwłaszcza takich chwalę AXN, tylko jeszcze chciałbym aby było też również więcej premier filmowych, znanych, nowych...

Ale patrząc na telewizję akcji to jeden z najlepszych - AXN

Lecz mam nadzieje, że te błędy oraz zmiany na gorsze w ramówce jak najszybciej zniknęły i się poprawiło...

P.S. OD KIEDY ZACZYNA SIE 'MEDIUM' ??? OD JUTRA? OD 2 STYCZNIA? O KTOREJ BEDZIE EMITOWANY? PROSZE O ODPOWIEDZ OK !

 

_____________________

 

CYFRA+ Pakiet Komfortowy + AXN Pack + CINEMAX. CYFRA+ rządzi! 8):wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wysłałem e-maila do AXN w związku z tymi przerwami reklamowymi w Jericho i oto ich odpowież:

Witamy,

bardzo dziękujemy za uwagi.

 

Dziękujemy za wiadomość

Zespół AXN

 

http://www.axn.pl

Zawsze w akcji

Trzeba ich zasypać e-mailami to wycofają się z tych przerywań seriali czy filmów jakby nie było kanał dodatkowo płatny-płacimy to wymagajmy. Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie kilka reklam czy bym bardziej zwiastunów może być ale nie 4 czy 5 w ciągu godziny. No może 2 razy mogą sobie wrzucić zwiastun. Wiadomo, czasami trzeba wyjść do łazienki itp :P

Tylko niech tą czcionkę poprawią bo ręce opadają.

@Marek o już lepiej o tej czcionce napisać. Ja nie pisze bo nigdy takich rzeczy nie praktykowałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A podajcie mi może adres e-mail do AXN ok????? Czekam. Też jakąś wiadomość im wyślę, ponieważ powoli coraz bardziej nie podoba mi się ta ramówka oraz cały wygląd i te skróty...

A co do premier to super, że będzie serial Medium, i to już dziś! Od 2 stycznia. Lubię filmy lub seriale grozy i brakuje mi mocnych, porządnych seriali np. właśnie na AXN ! Lecz czekam też na jeszcze więcej, dobrych premier filmowych, również horrory. Czekam również za LOST 3 !

To proszę Was o maila do AXNu ok. Oby ta ramówka jak najszybciej się poprawiła. Nawet nie wiadomo kiedy reklama.

Pozdrawiam, :wink:8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy,

serdecznie przepraszamy za powstałą sytuację, faktycznie mamy problemy techniczne z emisją polskich znaków, pracujemy nad poprawiniem tej sytuacji. Strona internetowa jest w przebudowie, tak więc kwestią czasu poprawinie wszystkich zawartych na niej informacji i ich auktualnienie.

 

Dziękujemy za wiadomość

Zespół AXN

 

http://www.axn.pl

Zawsze w akcji

 

Z błędami napisali :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...