Skocz do zawartości

Sajmon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem o tym wcześniej. Arrow był jednym z pierwszych odstrzelonych seriali, potem poszły kolejne i nastąpiło wygaszenie Universal Channel. Niektóre seriale jak Hawaii Five 0 miały to szczęście że przeniesiono je do 13 Ulicy. Arrow bardziej by pasował do Sci Fi ale nie zdecydowali się na taki ruch. Jak nie wiadomo o co chodzi to pewnie chodzi o $$$. Zresztą nawet na Netflix Arrow i Legends of Tommorow mają spore opóźnienie w emisji kolejnych sezonów. Jakiś dziwny temat z tymi serialami pod tym względem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Coraz więcej twórców wybiera opcję robienia seriali dla serwisów streamingowych i płatnych kanałów premium, kanały płatne typu basic zaczynają być w odwrocie. Może przybierają się do rebrandingu na markę Sony? Powiem szczerze, że treści wartościowych w telewizji to tylko już w kanałach sportowych i filmowych premium zostało. Reszta to zwykły śmietnik.

Edytowane przez rotalplus
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

"Breaking Bad" był nadawany na AXN Black i powtórki na głównej antenie AXN,tylko właśnie nie pamiętam czy cała seria była powtarzana czy gdzieś w połowie urwano emisję. Natomiast "Ray Donovan" ,3 serie chyba ,były nadawane na AXN Black z pominięciem głównej anteny. Według mnie wystarczyły by 2 kanały w HD ,jeden na premiery i drugi powtórkowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że właśnie Black nie jest w HD, a na Spin tak (jakie to HD to już inna sprawa ;) ).

 

Co do dwóch kanałów jeden główny, drugi powtórkowy no to trochę tak jest teraz z głównym AXN i AXN Spin. Moim zdaniem White to nic ciekawego, pierwsze do likwidacji, Black też bez HD nic nie znaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawiej to wyglądało za czasów AXN Crime i Sci-fi. Przynajmniej był jakiś podział, a teraz wszędzie jedno i to samo. To że nie są w HD to już kompletna żenada, jako jedne z nielicznych serialowo-filmowych zostaną w SD razem z TVP Seriale i Polsat Romans, ale prędzej one przejdą na HD niż te oba AXNy.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, wuzel napisał:

"Breaking Bad" był nadawany na AXN Black i powtórki na głównej antenie AXN,tylko właśnie nie pamiętam czy cała seria była powtarzana czy gdzieś w połowie urwano emisję. 

W AXN pokazywano kilka miesięcy temu chyba w piątki "Breaking Bad" po 23:00, ale ucięli po drugim albo po trzecim sezonie. AXN Spin na początku tego roku pokazał wszystkiego odcinki, ale też były jakoś tak 23:00 - 01:00 (po dwa odcinki), a teraz zaczęli od nowa między 10:15 a 13:15 a w nocy powtórki. Kilka tygodni temu pokazywali też na tym kanale filmy z lat 60. Oglądałem też tam "Z Nation". Częściej zaglądam na AXN Spin niż na AXN Black i White. :D

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Mimic napisał:

Ciekawiej to wyglądało za czasów AXN Crime i Sci-fi. Przynajmniej był jakiś podział, a teraz wszędzie jedno i to samo.

Co do tego nie ma wątpliwości. Osobiście bardzo lubiłem AXN Sci-Fi. W sumie to był jedyny kanał serialowy, który lubiłem, chociaż AXN Spin też miał u mnie wysoką ocenę ze względu na anime.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...