Skocz do zawartości

Sajmon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja obejrzałem z ciekawości pierwszy odcinek i jakoś odechciało mi się dalszego oglądania. :smile: Takie reaktywacje kultowych seriali zazwyczaj się nie udają, co widać po komentarzach i niskiej ocenie serialu na Filmwebie. Dla wielu osób "MacGyver" to Richard Dean Anderson, Dana Elcar i Bruce McGill. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obejrzałem z ciekawości pierwszy odcinek i jakoś odechciało mi się dalszego oglądania. :smile: Takie reaktywacje kultowych seriali zazwyczaj się nie udają, co widać po komentarzach i niskiej ocenie serialu na Filmwebie. Dla wielu osób "MacGyver" to Richard Dean Anderson, Dana Elcar i Bruce McGill. :wink:

Mam tak samo, ale znam jeszcze bardziej drastyczne przykłady tego typu "remake'ów" jak np. Kojak, gdzie tytułową postać zagrał już nie Telly Savalas tylko jakiś murzyn. Jak widzę coś takiego to nie wiem czy śmiać się czy płakać. To tak jakby zrobić nową "Drużynę A" i w roli B.A. zatrudnić szczupłego aktora o urodzie skandynawskiej. Coś jak w "Spider Man Homecoming" gdzie komiksowa ciocia May nieco różni się od tej filmowej:

 https://screenrant.com/wp-content/uploads/2017/07/Aunt-May-in-Spider-Man-Homecoming.jpg

Szkolny "oprawca" Petera Parkera jest hindusem: 

http://img1.looper.com/img/gallery/spider-man-homecoming-unveils-flash-thompson/intro.jpg

Lois Lane z Supermana jest... ruda  :lol2:

Kobieta kot jest mulatką, a od czasu do czasu gdzieś z kuluarów dowiadujemy się, że przyszły James Bond może nosić spódnicę. Nie mówiąc już o tym, że w nowego Bonda może się wcielić Idris Elba xD

Jak widać nie tylko na forach dyskusyjnych można trollować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Avengersi mieli premierę. Może to miał być element promocji tego filmu mający zachęcić do pójścia do kina. Ew. na odwrót. Chieli wykorzystać popularność najnowszych Avengersów do przyciągnięcia widzów. HBO ostatnio puszcza cały czas Gwiezdne Wojny. Mogło to mieć związek z premierą filmu o Hanie Solo. Jeśli dobrze kojarzę to podobne przypadki już miały miejsce. Polsat puszczał Iluzję tuż przed premierą Iluzji 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no właśnie. Iron Man też w kółko i to samo.Całkowicie o tym też zapomniałem. Pewnie skończyły im się zasoby do których mają dostęp. Niedługo pewnie X Men całą sagę przez miesiąc będą puszczać.Ot,to już mam wrażenie że Han Solo będzie niespodzianką noworoczną na HBO w Sylwestra. Ale to już nie ten wątek na forum.

Edytowane przez ARTIPAPK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Taka reklama pojawiła się podczas filmu:

 

image.png

 

Ciekawe, czy to początek nowej tradycji, czy coś jednorazowego?

 

Tak na marginesie: oglądam sobie tego "Terminatora". Skynet już zaczął robić swoje i nagle na ekranie wyskakuje mi "Brak sygnału". Przełączam na inny kanał - "Brak sygnału". Na kolejny i kolejny to samo. :) To chyba CP miało chwilową awarię, ale ciekawie zbiegło się to z filmem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...