Skocz do zawartości

Sajmon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To ze zniknął profil to jeszcze nic nie oznacza kanał i tak jest powtórkowy nawet taki Teen Wolf jest na AXN Black. Co do ACN Black i AXN White w HD to nie rozumiem po co skoro tam dużo powtórek. Wolałbym premierowe seriale z tych kanałów na AXN Spin HD.


Wkoncu będą mieć kasę na AXN White i Black w HD, w miejscu AXN Spin HD dadzą AXN White HD a w miejscu wersji SD AXN White i Black dadzą AXN Black HD kasa ta sama, a i tak AXN Spin nie ma zysków.

 

Wkoncu będą mieć kasę na AXN White i Black w HD, w miejscu AXN Spin HD dadzą AXN White HD a w miejscu wersji SD AXN White i Black dadzą AXN Black HD kasa ta sama, a i tak AXN Spin nie ma zysków.

Zysk z reklam jest jak bedzie tylko Black HD i White HD to zyski z reklam spadną a i tak już kupę reklam jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pierwszym zdaniem całkowicie się zgadzam, aczkolwiek nie będę zaskoczony, jeżeli AXN Spin rzeczywiście zakończy nadawanie, ponieważ mimo dużego potencjału okazał się dużym rozczarowaniem, głównie ze względu na brak pomysłu na rozwój. Nic więc dziwnego jego ekspansja zakończyła się jedynie na eksperymentalnym debiucie na polskim rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie Sony za AXN Spin jeśli zamknie kanał to tylko jako rebranding na coś nowego. Szkoda zasięgu kanału u nas zmarnować i lepiej go wykorzystać pod nowy kanał. Na razie jest ramówka AXN Spin na styczeń 2018. Zobaczymy czy na luty 2018 się pojawi?

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

- Breaking Bad (AXN Black)

Właśnie wczoraj mniej więcej o tej porze oglądałem 1 i 2 odcinek pierwszego sezonu Breaking Bad w AXN Black. Kanał w HD niestety nie nadaje, ale chociaż lektor z FOX-a (Borowiec) więc obleci. Jakby ktoś chciał to odsyłam do programu TV. 

 

Wróciły wspomnienia, bo ostatni raz ten pierwszy i drugi odcinek oglądałem dawno, dawno temu. Jakoś może rok po premierze. 

EDIT: A jednak wprowadziłem trochę w błąd. Lektor wprawdzie jest ten sam (Borowiec), ale jednak nie na zlecenie FOX tylko AXN. Czujecie to? Czyżby Borowiec jeszcze raz musiał nawijać przez 5 sezonów  :rofl: ???

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Serial "American Gods" jest w APV(z napisami PL) w bardzo dobrej jakości.

@swordfish, jeśli cię taka wersja cię interesuje napewno ją znajdziesz w tej usłudze którą wymieniłem, sprawdzałem specjalnie dla ciebie i tam jest to czego oczekujesz.

Oj dzieje się tam. Czy taka wersja będzie na AXN? No nie wiem ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...