Skocz do zawartości

Sajmon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ujmę to inaczej: albo wymienisz telewizor albo odsuniesz od niego fotel, bo inaczej nie mamy o czym gadać.

Fotel mogę odsunąć. Mój nick jest łatwy do rozszyfrowania, mam telewizor LCD, a liczba oznacza wielkość ekranu. No to gdzie mam ten fotel odsunąć? Ale wróćmy do telewizora. Telewizory LCD są jakie są. W każdym razie ten mój jest jednym z lepszych. Powiem nieskromnie, że obraz mam idealny. Oglądając jakiś film z Blu-raya po prostu nie jestem sobie w stanie wyobrazić, że w ogóle może być lepszy obraz. Choć zdaję sobie sprawę, że są już telewizory 4K :D No więc na jaki telewizor mam go wymienić? Skoro lepszych nie ma? Ja to rozumiem tak, że jeśli jakiś kanał nadaje w fatalnej jakości, to telewizor powinien być byle jaki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loga AXN White i AXN Black są teraz na ekranie ale ten napis Black to mogliby zmniejszyć, są tez zapowiedzi programów z AXN Black i AXN White na razie bez godzin

Logo na kanałach axn bardzo złe .Skargi na jaskrawe logo i jakość obrazu trzeba wysyłać do nadawcy .Niemcy załatwili sprawę z logo axn bardzo szybko, wysłali listy do axn.Logo na kanałach axn w Niemczech jest półprzezroczyste przez cały czas trwania programu.W Polsce logo axn jest półprzezroczyste tylko w czasie trwania reklam . TAKA INFORMACJA BYŁA KIEDYŚ NA STRONIE AXN.

http://www.axn.pl/czeste-pytania

4. Czy logo AXN może być mniej widoczne w czasie nadawania?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wprowadziliśmy już zmiany. W czasie nadawania bloków reklamowych i promocyjnych logo AXN jest transparentne.

 

 

axn_poland@spe.sony.com

Na stronie axn jest kilka adresów e-mial.

https://www.axn.pl/contact

Wysłałem listy na trzy skrzynki które sa na stronie axn . Większa szansa że uzyskam odpowiedz.Z jednego adresu e-mial otrzymałem taka odpowiedz

 

Witam,

 

Proszę pisać w tej sprawie bezpośrednio do AXN. W tej chwili napisał Pan do Atmedia, które jest zupełnie niezależną i zewnętrzną firmą i nie zajmuje się logotypem AXN w żadnym zakresie.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w AXN-e głównym najbardziej denerwują te częste reklamy :-( Aż trzy bloki reklamowe podczas emisji jednego odc. serialu. Na AXN Spin HD np. leci tylko 2 tak jak w polskich stacjach TV. No i jeszcze te śmieci wielgachne podczas emisji programu które pojawiają się na ekranie typu premiera jakiegoś serialu za ile dni i o której. To można podawać w spotach w przerwach reklamowych a autopromocjach stacji a nie przy emisji serialu zaśmiecając ekran i denerwując widza :-( O ich belkach wielgachnych "Za chwilę" i "teraz" już nie wspomnę :-( No i loga powinno być półprzezroczyste a nie kolorowe :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy porównać ten sam serial powtarzany na AXN HD i AXN Spin HD np. Nikita i od razu słychać różnicę :-(

Żeby porównać jakość dźwięku to nie trzeba się aż tak trudzić. Wystarczy przełączyć się pomiędzy AXN i AXN HD w dowolnym czasie i można zauważyć ogromną różnicę w jakości dźwięku. Nawet nie trzeba sobie przerywać oglądania jakiegoś odgrzewanego starego kotleta, pardon powtórki po raz setny jakiegoś serialu, tylko wystarczy poczekać na blok reklamowy i w czasie reklam się przełączyć raz czy dwa pomiędzy AXN i AXN HD żeby zauważyć bardzo dużą różnicę na niekorzyść AXN HD. A zapewniam, że na reklamy na AXN to długo czekać nie trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SONY nie wie, że w ogóle istnieje takie państwo w samym środku Europy. O ile się nie mylę, to oni niczego w Polsce nie montują. W samej firmie też pewnie nikt nie wie, że oni nadają do Polski. Pewnie ktoś sprytny wpadł na pomysł, żeby zrobić jakiś oddział, który jest pewnie zakamuflowany w zakamarkach formy. Więc dopóki się w centrali nie dowiedzą, że jest taka kupa w telewizji, która w zasadzie kompromituje całą markę, to nic się nie zmieni. Cwane cwaniaczki, którzy biorą co miesiąc kaskę będą siedzieć cicho i nie kiwną palcem :brawo:

 

A fakty są takie.

 

Liderem w sprzedaży telewizorów nie jest SONY i nie tylko na świecie, ale w Polsce :jupi:

 

Oglądalność kanałów AXN systematycznie spada. I jest to spadek w jakiś dziwny sposób związany z tym, że im różnica w jakości na niekorzyść AXN jest większa, tym odpływ widzów też większy.

 

Co najciekawsze, to wygląda na to, że ktoś się bardzo stara, żeby była taka kupa. Jeśli chodzi o AXN, to takiej pikselozy nie ma na żadnym płatnym kanale. Jeśli zaś chodzi o AXN HD, to tak koszmarnego zniekształcenia dźwięku nie ma na żadnym w ogóle kanale TV.

 

Ja w ogóle uważam, że SONY się kończy. To żywy trup, który nie wie, że niektóre części jego ciała (AXN Polska) już są zupełnie martwe, rozkładają się i śmierdzą trupim fetorem :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lcd40 To prawda, zgadzam sie z Tobą w 100%. Co do kiepskiego dźwięku, to jeszcze przytłumiony dźwięk jest na FOX HD. Czasami jest to nie wytrzymania. Dodatkowo na FOX HD, co kilkadziesiąt sekund następuję przycięcie obrazu. Ogólnie brak szacunku dla widza i totalna kompromitacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że ktoś się mną zgadza. Już zacząłem wątpić w swój słuch :lol2: W każdym razie, żeby nie było wątpliwości, chciałbym napisać, że osobiście to nie jestem jakimś fanatykiem wysokich tonów. Lubię jednak mieć świadomość tego, że tekstylne kopułki moich głośników wysokotonowych, które są zamontowane w kolumnach, takich prawdziwych kolumnach, z drewnianymi, a nie plastykowymi obudowami, no więc, że te kopułki mają co odtwarzać.

 

Dodam jeszcze, że dorastałem w czasach, kiedy wysokie tony to było coś. W tamtych czasach nie każdy magnetofon potrafił nagrać i odtworzyć wysokie tony. A jak ktoś miał taki, co to potrafił, to był kimś. Dlatego naprawdę nie mogę ścierpieć, jak tych wysokich tonów nie ma. Takie skrzywienie spowodowane dorastaniem w czasach analogowych, gdy królowały magnetofony, kasety chromowe, a czasem i metalowe. To były czasy :brawo:

 

No a na AXN HD tych wysokich tonów nie ma. A spiker "siorbie". Słuchać się nie chce. Pawia się puścić chce. A żeby tego uniknąć, to myk pilotem i już jesteśmy na kanałach z pełnym pasmem :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lcd40 To prawda, zgadzam sie z Tobą w 100%. Co do kiepskiego dźwięku, to jeszcze przytłumiony dźwięk jest na FOX HD. Czasami jest to nie wytrzymania. Dodatkowo na FOX HD, co kilkadziesiąt sekund następuję przycięcie obrazu. Ogólnie brak szacunku dla widza i totalna kompromitacja.

Już pan nie przesadzaj z tym FOXem. :roll: W porównaniu do VIVy, MTV i VH1 mają bardzo dobry dźwięk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno się z tym nie zgodzić.Jakość kanałów AXN, a w szczególności AXN HD jest tragiczna.Aż dziw bierze że to wszystko firmuje SONY.

Jak to: "w szczególności AXN HD"? :?: Przecież nawet słaby kanał HD powinien mieć o wiele lepszą jakość od jakiegoś kanału SD o beznadziejnej jakości, nadającego z zapchanego transpondera - jakoś nie chce mi się wierzyć, że np. AXN Black ma lepszą jakość od AXN HD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno się z tym nie zgodzić. Jakość kanałów AXN, a w szczególności AXN HD jest tragiczna. Aż dziw bierze że to wszystko firmuje SONY.

Jak to: "w szczególności AXN HD"? :?: Przecież nawet słaby kanał HD powinien mieć o wiele lepszą jakość od jakiegoś kanału SD o beznadziejnej jakości, nadającego z zapchanego transpondera.

Słaby kanał HD może mieć lepszą jakość od słabego kanału SD. Ale już nie ma wątpliwości, że słaby kanał HD ma gorszą jakość niż dobre SD. A to z powodu takiego, że przykładowo na kanale HD puszcza się materiały w SD. I jeśli taki kanał HD, który puszcza SD jest slaby jakościowo, a to jest w przypadku AXN HD raczej regułą niż wyjątkiem, to końcowy efekt jest bardzo mizerny.

 

Jeszcze jedno. Dziś spędziłem przed telewizorem jakieś półtorej godziny, co jest dla mnie czasem wyjątkowo długim. Między innymi szukałem tych dodanych każdemu AXN-ów, ale też szukałem jeszcze kilku innych kanałów. Po zrobieniu porządku na liście poskakałem sobie po kanałach i cóż, okazało się, że jakość dźwięku na AXN HD nadal jest najgorsza ze wszystkich kanałów HD... i SD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...