Skocz do zawartości

Sajmon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

LOST 3 będzie w lutym raczej prawda? Bo kiedyś, na ich stronie pisało, że premiera - luty. Czekam, a inna sprawa, po mimo ramówki, cos nie tak i denerwuje mnie to powoli - niech to szybko zmienią - dlaczego reklamy przerywają program? Pierwszy raz takie coś na AXN. Jak ma tak być to nic innego mi nie pozostaje, jak zrezygnować z opcji AXN Pack. Nie będę tolerować przerywanie programu reklamami gdy płacę za to dodatkowo. Niech lepiej to jak najszybciej naprawią!

Pozdrawiam 8)

 

Witam. Właśnie wysłałem wiadomość do AXNu na temat zmian i błędów w ramówce oraz przerywania reklamami. Komu jeszcze odpisała spółka AXN na maila? Jeśli ktoś jeszcze będzie tak miły, niech tutaj na forum skopiuje odebraną wiadomość e-mail. Ciekaw jestem, jakie odpowiedzi jeszcze zaistniały od spółki.

Lubię AXN i liczę na to, że wkrótce to się poprawi. Jak dla mnie, nie potrzebnie zmieniali ramówkę. Było fajnie poprzednio.

Za chwilę będę oglądać MEDIUM. Ciekaw jestem, czy się spodoba. Liczę na to, że tak. Jeszcze mi brak lepszych, więcej premier filmowych na AXN. Ale i tak jest fajnie i aby tylko poprawili błędy i te reklamy. Pozdrawiam :wink:

 

Edycja pitter: połączone dwa posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy,

bardzo dziękujemy za opinię.

W kwestii emisji trzeciej części serialu Lost: Zagubieni, tak, jego emisja rozpocznie się w lutym.

 

Dziękujemy za wiadomość

Zespół AXN

 

http://www.axn.pl

Zawsze w akcji

Takiego maila dostałem dzisiaj w sprawie reklamówek w czasie seriali i filmów oraz w sprawie 3 serii Lost ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Dostałem odpowiedź od AXNu. Brzmi ona tak:

 

Witamy,

rzeczywiście mamy problemy techniczne z emisją polskich znaków. Pracujemy nad zidentyfikowaniem problemu, oraz jak najszybszym naprawieniem trudności. Serdecznie za nie przepraszamy, mamy nadzieję, ze już wkrótce uda nam się rozwiązać problem.

 

Dziękujemy za wiadomość

Zespół AXN

 

http://www.axn.pl

Zawsze w akcji

 

A co z reklamami, nie uzyskałem odpowiedzi na najważniejsze, co tak irytuje. A co wy sądzicie? Wysłałem im e-maila kolejnego, tym razem dotyczący tylko reklam. Ciekawe co odpowiedzą, może już nic ? A jak u Was sytuacja?

P.S. Dziękuje, za to, że ktoś się przy okazji zapytał kiedy LOST - Zagubieni 3. Luty, hmm, super, tylko oby już te przerywanie reklamami zniknęło! Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na drugiego maila dostałem trochę inną odpowiedź:

 

Witamy,

Informujemy, że zdecydowaliśmy się na rozłożenie istniejącego dotychczas długiego bloku reklamowego na mniejsze. Jest to rozwiązanie realizowane przez większość kanałów tematycznych. Rozwiązanie to jest dla nas nowe, więc pilnie będziemy śledzić wpływ przerw reklamowo- promocyjnych i dołożymy wszelkich starań by były one jak najbardziej przyjazne naszym Widzom. Jesteśmy wdzięczni za wszelkie sugestie i komentarze. Liczymy na zrozumienie naszych widzów, że AXN utrzymuje się częściowo z emisji reklam, stąd ich nieodzowna obecność na antenie.

 

Dziękujemy za wiadomość

Zespół AXN

 

http://www.axn.pl

Zawsze w akcji

Ale bez przesady, rozumiem sens dawania komercyjnych reklam w trakcie serialu (chodź w płatnych kanałach jednak powinno to być mocno ograniczone) ale na [beep]e dawać tylko reklamówek własnych programów? I to w takiej ilości jak aktualnie... Chyba tylko poto aby zapchać ramówkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się porobiło!!!!!!! :cry: Jak by im nie wystarczało puszczać reklamy przed rozpoczęciem się danego programu, tylko muszą jeszcze wciepielać je podczas emisji programu. Zawsze tak długie były reklamy przed rozpoczęciem się jakiegoś programu (filmu lub serialu) i co, jeszcze im nie starcza? Zmiana ramówki była tylko pretekstem do wprowadzenia reklam i jeszcze nawet ramówka im nie wyszła, nadal są żałosne błędy. A szkoda, AXN był wporzo, nadal jest, ale to już nie ta sama opinia jaką widzowie mieli na temat kanału! Zachwyt będzie stopniowo malał, bo przerywanie reklamami jest irytujące. By wystarczyły bloki pełne reklam przed rozpoczęciem programu a tu jeszcze w trakcie. Szkoda.

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kanał jest extra płatny wiec nie może aż tak byc posiatkowany reklamami i to eszcze filmów !!!!

Przecież jak by to były reklamy towarów to jeszcze bym ich zrozumiał chcą zarobić. A teraz odnosze wrażenie, że to po to aby wyprowadzić mnie z równowagi.

 

Ciekawi mnie czy w innych krajach Europejskich tam gdzie jest AXN jest to samo co u nas?

 

Urwa z zegarkiem w reku 10min. :evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...