Skocz do zawartości

Sajmon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda na to, że się opamiętali. Od lutego wraca stary układ, niebędzie już zarezerwowanej pełnej godziny na serial.

 

AXN 1 lutego, czwartek 

07:20 Sliders: Piąty wymiar 3 - serial SF odc. 2  
08:10 Zagadki z przeszłości 2 - serial przygodowy odc. 10  
09:00 The Amazing Race 5 - serial dokumentalny odc. 1  
09:50 Robinsonowie 4: Tahiti - serial dokumentalny odc. 15  
10:40 Sprawiedliwość na 18 kołach 2 - serial sensacyjny odc. 12  
11:30 Sliders: Piąty wymiar 3 - serial SF odc. 2  
12:20 The Amazing Race 5 - serial dokumentalny odc. 1  
13:10 Zagadki z przeszłości 2 - serial przygodowy odc. 10  
14:00 Robinsonowie 4: Tahiti - serial dokumentalny odc. 15  
14:50 Sprawiedliwość na 18 kołach 2 - serial sensacyjny odc. 12  
15:40 Sliders: Piąty wymiar 3 - serial SF odc. 3  
16:30 Zagadki z przeszłości 2 - serial przygodowy odc. 11  
17:20 The Amazing Race 5 - serial dokumentalny odc. 2  
18:15 Robinsonowie 9: Vanuatu - serial dokumentalny odc. 1  
19:10 Sprawiedliwość na 18 kołach 2 - serial sensacyjny odc. 13  
20:05 Bez pardonu 4 - serial kryminalny odc. 5  
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Miami 4 - serial kryminalny odc. 9  
21:55 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 6 - serial kryminalny odc. 3  
22:50 Lost: Zagubieni 2 - serial przygodowy odc. 9  
23:45 Lost: Zagubieni 2 - serial przygodowy odc. 10  
00:35 Bez pardonu 4 - serial kryminalny odc. 5  
01:25 CSI: Kryminalne zagadki Miami 4 - serial kryminalny odc. 9  
02:15 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 6 - serial kryminalny odc. 3  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale reklam nie zlikwidują co nie???

Widzę już znaczne poprawy błędów w ramówce AXN. Jeszcze chciałbym, aby AXN poprawił kanały Crime i Sci-Fi bo nie są jak na razie za bardzo ciekawe. By mogły odróżniać się troche, a tak to AXN jest po prostu scaleniem wszystkich programów na Crime i Sci-Fi. Trochę więcej premier filmowych by się przydało. Jak na razie to te dwa nowe kanały z paczki AXN nie są rewelacyjne ale czasem ciekawe.

Cieszę się jednak z poprawy błędów w ramówce ale irytuje mnie przerywanie reklamami.

Na poprawę kanałów Crime i Sci-Fi oraz chociaż zmniejszenia czasu bloku reklamowego należy zasypać AXN e-mailami! Piszcie do AXNu. Pozdrawiam serdecznie :wink::wink::D8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale i tak już znaczną poprawę w ramówce widać. Wiadomo, jeszcze do końca wszystkiego nie poprawili ale z czasem to się zmieni. Widać i tak już wielką poprawę :wink:

No z reklamami nie jest aż tak źle ale jeszcze by mogli zmniejszyć ten czas bloku reklamowego i żeby go nie było za dużo :wink:8) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie wiem o co Ci chodzi z tymi reklamami.

Przecież to normalne. Ja tam lubie, zawsze można sie odlać :D

 

A ludzie sciagają z netu filmy i sie kapryśni robią, bo przyzwyczają sie ogladać bez reklam. Przeciez te seriale ze stanów tez maja reklamy tylko jak amerykancy to wrzucają na serwer to wycinają je.

 

Zawsze można kupić sobie "N" i obejrzeć ruski film z lat 70-tych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zawsze możesz sobie kupić C+, gdzie na kanale za 30 zł/m-c (Canal+) leci w 2007 roku Kevin sam w domu! Powodzenia i gratulacje.

 

Słaby to i żałosny argument.Równie dobrze mogę ci wymienić x fajnych filmów jakie były lub będą w najbliższym czasie w C+ a których ty nigdy nie zobaczysz.

 

Ps miłego oglądania w VOD za 30 zł takich "genialnych" filmów jak Ciśnienie ,Dirty Dancing 2,Lawstorant ...

 

Edycja Mr. Orbita: Skorygowane cytowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@whitestar tylko zauważ że seriale typu Lost czy Prison Break lecą w USA w telewizjach ogólnodostępnych w niekodowanych pasmach i to premierowe odcinki!

A my nie dość że takie Losty III sezon dostajemy z półrocznym opóżnieniem to jeszcze musimy za to płacić (i to stosunkowo nie mało - przecież w C+ chcą za AXN 5zł :/) przy okazji oglądając z reklamami...

Zapewne za jakieś półroku III sezon pójdzie na TVP1 który jako nadawca publiczny wyemituje go bez reklam...

 

Tak wogóle to czy jest jeszcze w polsce jakiś płatny kanał filmowy lub serialowy oprócz AXN który emituje reklamy w trakcie trwania jakiegoś programu czy filmu? Więc ja nie wiem czy to jest "normalne" jak ty to mówisz...

 

Co do kanałów tematycznych AXN to szczerze mówiąc to od czasu gdy te kanały mam (czyli od jesieni 2006) to jeszcze ani razu tam nic nie obejrzałem w całości, dla mnie szczerze mówiąc mogłyby one nie istnieć...

Zwykły AXN ma zdecydowanie lepszą ramówkę, bo reszta z paczki AXN to praktycznie same powtórki, no może z kilkoma nowymi niezbyt ciekawymi serialami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maq

Po częsci sie z Toba zgodze jednak musimy do tego przywyknąc - ja nie narzekam. To jest Polska niestety.

Zawsze można sobie zobaczyć ceny platformy D+ w innym temacie. Ale po co sie wkurzać ?

 

Jedyna nadzieja w tym że jest poprawa w ofercie programowej AXN-u.

ALe kanały S-F i crime to jak narazie wielka klapa.

 

A co Ci pprzeszkadza, ja np. lubię filmy i kulturę rosyjską, a nie tylko amerykański [beep]!

Ale zawsze możesz sobie kupić C+, gdzie na kanale za 30 zł/m-c (Canal+) leci w 2007 roku Kevin sam w domu! Powodzenia i gratulacje.

Nie komentuje tego bo odbiegasz od tematu. A jednego sie juz nauczyłem , taka dyskusja skończy sie kłótnią.

 

@sajmon

To jest dekoder relook 200s - z wgraną enigmą.

I to niejest zdjęcie tlyko screen - bo dekoder jest połaczony z netem i można robić screeny specjalnym programem.

 

A co powiesz na te screeny ?

http://images14.fotosik.pl/92/cc9057e27fbed023med.jpg

http://images20.fotosik.pl/10/e4a7975af6a247d7med.jpg

http://images12.fotosik.pl/32/362221bdf6e95430med.jpg

wiem, wiem... fajne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że AXN mógłby chociaż trafić do pakietu Komfortowego bez dodatkowych opłat. Przecież to jest lekka przesada. W CP AXN przeszedł do pakietu podstawowego. No ale w sumie aż tak mi to nie przeszkadza. Dobrze, że można wziąć opcję, za którą pierwszy miesiąc nie płacę, jedynie drugi. jest ok :D

Wróćmy jednak do tematu. Z jakiego dekodera w końcu leciał ten LOST 3 (fota wyżej) ??? Bardzo ładny wygląd oprogramowania ma. Co to za tunek?

Ktoś tutaj wspomniał, że LOST 3 za pół roku będzie na TVP1, być może. Ale tym czasem jest wyłącznie w AXN i nie chcę czekać za tym serialem pół roku kiedy sam powiedziałeś @Maq że mamy seriale z wielkim opóźnieniem w Polsce zwłaszcza LOST 3 także :wink: A z tymi reklamami podczas LOST 3 wczoraj nie było aż tak źle :D

Pozdrawiam :wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...