Skocz do zawartości

Sajmon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie wszystkich :wink:

Użytkowniku Pawop, rozumiem, to prawda, że AXN nie jest ustanowiony kanałem dodatkowo płatnym, racja, ale mówisz, że Cyfra bierze za AXN jako opcję dodatkową pieniądze, a w CP i w kablówkach jest w podstawowych pakietach, racja, lecz pomyśl, jak długo w CP AXN był w pakiecie dodatkowym Relax Mix ??? - Długo, a w jakich sieciach kablowych występuje AXN? - Dobrych. CP dołączył jako jedyny kanał z grupy HBO Polska do podstawowego pakietu, a mianowicie jedynie do Familijnego. By do tego nie doszło za pewne tak szybko, gdyby nie uzyskali kanałów kolejnych z grupy AXN - Crime i Sci-Fi. Za pewne długo, długo. Oni też brali za to dodatkowe pieniądze. A sprawa sieci kablowych - to zupełnie inna rzecz niż platforma cyfrowa. Tam mają inne zasady oraz cenniki i wszystkie sieci kablowe różnią się bardzo ponieważ jest ich dużo w przeciwieństwie do platform. W Polsce były do tej pory 2 platformy, a teraz są 3. A porównaj liczbę 3 z liczbą sieci kablowych w Polsce. Może i Cyfra bierze dodatkowe pieniądze za ten kanał, ale nie bierze za dużo za AXN. Co szkodzi Ci wydać 5 zł mając bogaty wybór pakietów a mieszkając w jakimś bloku gdzie masz sieć kablową a nie ma w ofercie AXNu to co wtedy? Widzisz, by ci go brakowało, i tu dowód, AXN jest tylko w dobrych sieciach kablowych! A CP nie jest taki święty, to samo mogę powiedzieć o kanałach muzycznych w CP, które w C+ są dostępne w pakietach podstawowych a CP bierze dodatkowe pieniądze za te kanały i to jeszcze tylko dwa kanały - MTV i VH1. Dostępne są za dodatkową opłatą w Relax Mix w pakiecie Muzyka. Widzisz, to jest czysty biznes. W takich sytuacjach mówi się trudno. Nie jest wszystko po naszej myśli. A AXN to jeszcze da się znieść że płatny dodatkowo choć za nie wielkie pieniądze, ale MTV? Pozdrawiam :wink:8)

 

Fan CYFRY+ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja odpowiedź mailowa od zespołu AXN na temat reklam brzmiała tak:

 

Witamy ponownie,

informujemy, że zdecydowaliśmy się na rozłożenie istniejącego dotychczas długiego bloku reklamowego na mniejsze. Jest to rozwiązanie realizowane przez większość kanałów tematycznych. Rozwiązanie to jest dla nas nowe, więc pilnie będziemy śledzić wpływ przerw reklamowo- promocyjnych i dołożymy wszelkich starań by były one jak najbardziej przyjazne naszym Widzom. Jesteśmy wdzięczni za wszelkie sugestie i komentarze. Liczymy na zrozumienie naszych widzów, że AXN utrzymuje się częściowo z emisji reklam, stąd ich nieodzowna obecność na antenie.

 

Dziękujemy za wiadomość

Zespół AXN

 

http://www.axn.pl

Zawsze w akcji

 

I co myślicie? Hmm, będą śledzić wpływ przerw, troche dziwne, że mówią o tym, że musimy zrozumieć to, że stacja w połowie utrzymuje się z reklam. Po pierwsze - są dystrybuowani przez HBO Polska, po drugie - najważniejsze - dziwne, ponieważ największe ich przerwy występują podczas programu i co tutaj najważniejszego - puszczają same swoje reklamówki na temat tego co polecają a reklam to rzadko co jest podczas przerwy. Same swoje zwiastuny puszczają, więc co oni wspominają, że są te przerwy po to, ponieważ AXN utrzymuje się również z reklam??? Przecież za zwiastuny nie mają tak płacone bo to ich prawda? Bzdurę wciskają! Mam dość, płacę za kanał który jest w rodzinie HBO i jeszcze mam reklamy. Jeszcze co najgorsze co mi się osobiście nie podoba. Pozmieniali dużo terminów emisji niektórych seriali. Martwa Strefa leci teraz w poniedziałki, a tak pasownie było w piątki. I po co to zrobili? Nie rozumiem.. Gdyby nie LOST 3 niedługo, to bym odłączył opcję AXN Pack od pakietu, ze względu na te ich zmiany. Zmiana ramówki AXNu, (która nawet nie wypaliła na samym początku wprowadzenia nowej ramówki, są nadal śmieszne błędy) była tylko pretekstem do wprowadzenia reklam podczas emisji danego programu! Dobrze, że ten LOST 3 oraz Medium na AXN bo już by stracili oglądalność o 1 abonenta Cyfry i nie wątpię, że będzie ich więcej z powodu ich durnych zmian. Proszę o odpowiedzi. Pozdrawiam serdecznie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co oni pier.... Lecą tam same zajawki ich programów a reklam tam wcale prawie nie ma. Nie wiem po co w środku serialu dawać ten filmik z tą durną babką.

 

Jak się nie opamiętają to oleje ten kanał. Reklamy mogą być ale w rozsądnych ilościach a nie co 5 minut.

 

A jutro im wyślę maila z zapytaniem dlaczego co 5 minut dają zapowiedzi swoich pozycji programowych. Może wtedy dadzą logiczną odpowiedź bo jeżeli padnie słowo reklama to odpiszą to co wam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, owszem, jestem tego samego zdania iż te reklamy czy zwiastuny powinny być chociaż raz podczas emisji programu i co 20min ale nie co chwile i to ze 4 razy co chwile podczas emisji programu! Ale do jednorazowych bloków to na prawdę można by było przywyknąć!

Ale nadal nie rozumiem - dlaczego mówią o tym, że połowę utrzymują się z reklam i dlatego wprowadzili je w trakcie emisji programu (co do tej pory nie było) jeśli puszczają właściwie same zwiastuny, swoje reklamówki!? Przecież nie mają za to tak płacone! To ich prywatne są reklamówki! Dziwne. Proszę o odpowiedzi. Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę tą babkę z piłką w przerywnikach to się zastanawiam kto to wytrzymuje nerwowo. Ja od razu przełączam na inny kanał .Co do treści filmowej znośna tylko można to chyba lepiej uporządkować w czasie .Bardziej odpowiada mi blok powtórkowy tak jak w NG czy Discovery . Wtedy jak nie mogę obejrzeć któregoś z odcinka serialu to wiem że za cztery godziny go powtórzą a tak to figa. W ten sposób uciekły mi odcinki Agentki o stu twarzach I serii a już widziałem zapowiedzi III serii .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alias I leci chyba od poniedziałku do piątku o 20 albo 21 i jest powtórka chyba po 23 dokładnie nie pamiętam ale ich system powtórkowy jeżeli chodzi o codzienne emisje jest dosyć znośny.

 

Alias III leci w każdy piątek o 20 i powtórka chyba o północy.

 

Szczegółów szukaj w programie dostępnym na stronie. Najlepiej pobrać sobie program na cały miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ten temat jest w dziale C+ ? Przeciez AXNy sa tez na N i CP!

 

Ja otrzymalem taki mail od nich:

 

Witamy,

W związku z wprowadzeniem nowej oprawy graficznej wystąpiły niespodziewane trudności technicze. Zdajemy sobie sprawę, że na planszach informacyjnych zdarzają się błędy i braki. Chcemy zapewnić, że ekipa techniczna stara się usunąć usterki. Za wszystkie niedogodności serdecznie przepraszamy.

Informujemy również, że zdecydowaliśmy się na rozłożenie istniejącego dotychczas długiego bloku reklamowego na mniejsze. Jest to rozwiązanie realizowane przez większość kanałów tematycznych. Rozwiązanie to jest dla nas nowe, więc pilnie będziemy śledzić wpływ przerw reklamowo- promocyjnych i dołożymy wszelkich starań by były one jak najbardziej przyjazne naszym Widzom. Jesteśmy wdzięczni za wszelkie sugestie i komentarze. Liczymy na zrozumienie naszych widzów, że AXN utrzymuje się częściowo z emisji reklam, stąd ich nieodzowna obecność na antenie.

 

Dziękujemy za wiadomość

Zespół AXN

 

http://www.axn.pl

Zawsze w akcji

 

I prosze o przeniesienia tematu do innego dzialu!

 

Edycja Mr. Orbita: Przeniosłem do Nowości na orbicie, bo temat za bardzo nigdzie nie pasuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego akurat ten temat nie może być w dziale Cyfry ??? Przecież C+ też ma AXNy. Także co to za różnica. ŁŁŁŁŁŁŁLeee, dlaczego temat został przeniesiony do działu Nowości na orbicie. Było dobrze tutaj.

Dostałem takie same komunikaty od AXNu mailowe. Do nich nic nie dociera. :cry: Pozdrawiam :wink:

 

Edycja Mr. Orbita: Dlatego, bo są też w CP i N-ce, więc w efekcie nie będzie w żadnym z tych trzech działów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem juz o tym, napewno nie poprawią tego z dnia na dzień.

Przeciez jest ustalony program na jakiś czas do przodu.

Gazety tego wymagają, więc tego nie zmienią jutro ani pojutrze !

Jeśli przestaną dawać zwiasuny to powstaną dziury w programie.

Serial średnio trwa 40min - 45min. a program mają ułożony tak że następny sie zaczyna o równej godzinie. Wiec powstanie luka 15 min do 20min.

 

Tak samo oprawy graficznej. Zapewne zajeła sie tym jakaś wynajęta firma. Muszę to poprawić ale też nie spodziewałbym sie tego "jutro".

 

 

Cierpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Juz otym tez chcialem powiedziec. Nieumia odmieniac literow. Ale tez ino jak pisza kiedy cos leci. Jesli chodzi o nazwe serialu albo filmu to wszystkie litery dzialaja.

 

Edycja: Widze, ze na stronie 3 juz byla mowa o tym. Bardzo przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...