Jump to content
afgan*

Chwalimy Cyfrowy Polsat

Recommended Posts

Ja pochwalę Cyfrowy Polsat za wyśmienite pakiety+ ciekawe wydarzenia sportowe, i to za darmo. Kiedyś miałem C+, ale to już przeszłość. Cyfrowy Polsat wg. mnie jest taki bardziej "przyjaźniejszy" od konkurencji.

Gdyby duet Cyfrowy Polsat & Plus się rozpadł to dopiero byłoby co chwalić :D

@Poland, nie po to Cyfrowy Polsat przejął Plusa, aby teraz się z nim rozwodzić. Także to nierealne i pogódź z tym, że teraz CP będzie skupiał się najbardziej na Plusie i Internecie LTE.

No i dobrze! przyjdzie nowa miotła z nowymi pomysłami, wprowadzi nowe porządki a może przy okazji i dla nas coś skapnie a jak będzie na odwrót,no cóż... głupie pomysły to już nc+ przetestowało :)

Przez parę tygodni dekoder multiroomu był nie używany bo padochnął TV a że za bardzo nie był potrzebny więc stał i kurzył się jak i dekoder,idą święta- lepiej mieć coś w rezerwie naprawiłem TV,podłączyłem dekoder on się odblokował lecz wyskoczył "błąd 09" po tylu latach po raz pierwszy skorzystałem z "ponowienia sygnału" przez ICOK i tu moje pozytywne zaskoczenie-w zakładce jest info że to może potrwać do 2 godzin a sygnał pojawił się po 2-3 minutach :brawo: nie wiem czy to norna w CP,ale zaskoczenie moje było jak najbardziej pozytywne :P

Guest Anonymous

To norma, więc nie ma za co chwalić.

Nieużywany odbiornik jest blokowany przez system i trzeba ponawiać uprawnienia, proces trwa bardzo szybko.

Ja tam przede/wszystkim zawdzięczam CP to, że ma niedrogie pakiety, nawet i w połowie ceny. Kanały w CP w tanich pakietach nie raz są u konkurencji w droższych pakietach, albo totalna głupota u nc+: płacenie 2 PLN za History czyli za Wojny Magazynowe, walki o kontenery i inne [beep]oły, tak samo z pakietem FilmBox- W CP mamy już w pakiecie Film HD.

• Like 1

Po zamieszaniu i pomieszaniu moich danych na icok-u i wystawieniu błędnej faktury ten miesiąc korzystam z Internetu za 0zł :)

• Haha 1

Ja chwalę za update do dekoderów m.in. HD 3000, dzięki któremu można podłączyć dowolny dysk do dekodera. Funkcja LivePause to super sposób na ominięcie reklam.

Chciałbym pochwalić zarządzających CP, za spryt biznesowy.:] Tak myślę że to prawdziwy majstersztyk, pozwolić żeby TVP spłukała się na tyle praw sportowych, CP ma kanały TVP u siebie zatem abonenci zobaczą te wydarzenia, natomiast pan Solorz odłoży kaskę na kolejne sezony LM, którą pokaże już w PSP za dodatkową kasiorke.:jupi: Jednak wbrew pozorom można, zjeść ciastko i mieć ciastko. :shock:

• Confused 2

Nie samą LM człowiek żyje a TVP Sport to i w DVB-T jest i nikt dla PSP nie będzie wykupował kilkunastu kanałów i przepłacał dodatkowo za PSP. Kanały PS za to coraz gorzej żyją...

• Confused 1
  • Upvote 1

Przede wszystkim CP w przeciwieństwie do NC+ myśli przyszłościowo, nie tylko tu i teraz, ale kupuje rozszerzenie usługi TV czyli operatora mobilnego internetu oraz telefonii komórkowej + operatora internetu stacjonarnego światłowodowego i telewizji IP. A NC+ jedynie wąska współpraca z Orange na podstawie usługi satelitarnej. Bo LTE NC+ (MVNO na bazie Play) to chyba w granicach błędu statycznego ma udziały w rynku...

Co im po 4K jak ludzie wezmą pakiety usług od Grupy CP.

Po co? A po 4K właśnie!  Byłem użytkownikiem usług grupy CP. Miałem telewizję, telefon, internet. Pozbyłem się wszystkiego i jestem zadowolony. Oferta nc+ na telewizję, za podobną kwotę, jest o wiele bogatsza, telefon komórkowy z abonamentu przeniosłem na kartę (za 25 zł mam więcej, niż w Plusie za 40). Internet w Netii 10 mega za 60 zł, u lokalnego operatora 100 za 40 zł. Internet LTE w Plusie to jakiś żart: 2 mega w dzień.

• Upvote 1

4K to tak naprawdę jeden kanał tylko. Dodatkowo płatny.+ Dodatkowo płatny dekoder 4K.

Internet LTE jest już niestety momentami pozatykany, jednak nie wszędzie,brakuje dosyłu,dlatego kupili właśnie Netie,by za pomocą drugiej po Orange najdłuższej sieci światłowodów w Polsce odetkać je. Dodatkowo pewnie będą dostawiać więcej częstotliwości do BTS-ów.

Pewnie miałeś LLU na kablach Tepsy. Niestety Netia nie wszędzie ma swoje kable i powinna całkowicie odciąć się od tego szajsu na kablach Tepsy. Bez szans na rozbudowę i tylko generujących koszty związane z ciągłymi awariami. Już lepsze BSA bo przynajmniej centralki są w VDSL2+.

To jaka oferta TV jest to kwestia już indywidualna, ja tylko o kwestiach techniczno formalnych ;)

Jednak pakietyzacja jest lepsza.

Sam też wolę telefon na kartę bo dla moich potrzeb taniej i wolę inne sieci niż Plus. Ale możliwości pakietyzacji są zdecydowanie większe w Grupie CP.

Edited by djadijos