Skocz do zawartości

PNTV


SatExpert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do dyskusji na temat Irańskiego kanału PNTV. :)

 

Post z innego działu:

ten kanał PNTV jest tajemniczy. Nie dość, że puszczają mecze ze streamów to przed chwilą zakończyl się film smerfy nadawany po angielsku, który nie mial jeszcze premiery w polskiej telewizji niekodowanej (był w HBO). A za chwilę pewnie znów jakieś arabskie znaczki

 

wytłumaczy mi ktoś, po co powstają takie programy? Jaki jest ich cel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz leci koncert Adele, wiec nie tylko dla fanow sportu cos dobrego. Ten kanal pod wzgledem tresci znaczy wiecej niz polowa polskich stacji telewizyjnych.

Nadając "półlegalne" programy nie tak trudno przygotować atrakcyjną ofertę. Gdyby w Polsce nie było prawa autorskiego, też moglibyśmy mieć kanał pokroju PEN. Kiedyś był przecież bodajże TopCanal z filmami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze. Też uważam, że prawa autorskie, to bzdura i kompletny anachronizm w dobie powszechnego dostępu do internetu. Już dawno powinny być zniesione.

+1

 

Gdybyś startował w wyborach to zagłosowałbym na Ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Z nowości na tym kanale watro zauważyć serwis informacyjny na żywo który jest emitowany w godzinach wieczornych, koło 19.00 i coraz większą liczbę filmów animowanych, dziś pokazywali Pana Fasolę, sporo również leci muzyki, ostatnio zauważyłem zapowiedź transmisji koncertu Arasha i jakiś lokalnych muzyków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio ciągle trafiam na jedne i te same pozycje programowe. Są to albo arabskie teledyski, rozmowy w studiu, albo mecze ligi irańskiej.

 

Kiedyś natrafiłem na takie filmy jak:

- Shrek

- Ronin

...i jeszcze coś ale niestety zapomniałem.

 

PS. Kiedyś udało mi się wyhaczyć jakieś nieznane mi anime.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Od kiedy paczka Irib wróciła na Hot Birda, to liga irańska na PN TV nie jest już transmitowana, transmisje są prowadzone głownie na Iran TV 3.

Wczoraj na PN TV była transmisja spotkania Azjatyckiej Ligi Mistrzów, niestety jakość fatalna, dodatkowo spotkanie co chwila się zacinało, pojawiał się czarny ekran, wtedy puszczali jakieś clipy sportowe i tak w kółko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawiodłem się, nie ma Gran Derbi

 

Bo te przeskubańce chyba już zrezygnowali z europejskiej piłki nożnej. Kiedyś to się jakiś Manchester obejrzało, albo jakiś meczyk Serie A. Teraz już niestety tylko liga irańska (z przerwami).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...