Skocz do zawartości

Wawa Non Stop


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

0364312.jpg

 

Program "Wawa Non Stop" emitowany jest od początku września br. od pon-pt o godz. 18 oraz powtórka jest zawsze dzień po o 14:00.

 

W serialu wystepuję 9ta bohaterów, którzy zamieszkują razem w wielkim mieszkaniu w Warszawie. Żyją sobie tam i często się wkurzają na siebie :) Bardzo lubię postać Dobruśki, dziewczyna ma charakter, ale za to jest bardzo pomocna:D Najśmieszniejszą postacią wg mnie jest Lena i Janek. Lena jest bardzo gadatliwa, a Janek ciągle wpada w kłopoty. A Wy oglądacie "Wawa Non Stop"?

 

ciekawostką jest postać Asi, którą gra Miss Polonia z roku 2001, aktorka Joanna Drozdowska (grała w filmach m.in. "Gulczas a jak myślisz").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten program stoi na bardzo niskim poziomie. Po tym jak zrezygnowano z normalnych dziennikarzy na rzecz studentów (wszelakich, a nie dziennikarstwa) pracujących za grosze, lub całkiem przerzucono tworzenie newsów na widzów (np. kontakt tvn24 i to też za [beep] ludzie wrzucają informacje a stacje na tym kasę trzepią) to teraz jeszcze doszli do wniosku, że aktorzy za dużo kasy chcą więc zatrudnili za grosze zwykłych obywateli. A Ci tak samo jak w przypadku wszelkich kontaktów cieszą się na samą myśl, że będą w telewizji więc też robią za pół darmo. Najgorsze jest to, że takie programy mają oglądalność, czyli wszystkie założenia osób odpowiadających za wprowadzenie takich formatów okazały się słuszne. A co za tym idzie, takich programów będzie coraz więcej. I weź tu człowieku inwestuj w ramówkę, skoro najlepiej oglądane są pozycje, które kosztowały najmniej. Trochę mnie to smuci, bo moim zdaniem to świadczy o tym, że nie jesteśmy zbyt rozwinięci intelektualnie (chętnie zapychamy się papką i nam to wystarcza), po drugie lecimy na telewizję jak ćmy do światła i nie potrafimy nawet zauważyć, że robimy za darmo lub za grosze rzeczy, na których inni zarabiają grubą kasę (może to brak tej świadomości?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale o żadną reklamę tutaj nie chodzi. To jest HYDE PARK, gdzie chyba można robić tematy, które są związane ze swoimi ulubionymi programami... ? tu nie chodzi o żadną reklamę. a po drugie to ja ten temat utworzyłem. I nie czepiaj się SATKURIER'a :/ nie rozumiem Twojego ataku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem kilka odcinków i oceniam tę produkcję jako średnią. Moim zdaniem sporym minusem tego serialu jest to, że wyświetlają przez cały czas wielką belkę z jego nazwą, co zaśmieca niepotrzebnie ekran i tym samym pogarsza komfort oglądania. Dobrze, że chociaż zrobili ją przezroczystą i niekolorową. Taka belka powinna być wyświetlana tylko przy wyświetlaniu imienia bohatera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parodia, nie parodia... na pewno kopia serialu, wszystkim dobrze znanego... Przyjaciół.

TVN oraz Polsat na potęgę kopiują (chyba kopiują, a może parodiują) zagraniczne seriale. Zero własnej twórczości, wszystko "zerżnięte". To są dwie największe stacje w Polsce? Śmiać się czy płakać?

Świat w/g Kiepskich - Married with Children (Świat według Bundych)

Włatcy móch - South Park

... i jeszcze parę tytułów by się znalazło, nie pamiętam, nie oglądam TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, w zasadzie dwa ostatnie posty są odpowiedzią na post @bjmuri. Nowość, z której jeszcze widzowie nie poznali, chwyciło i trzyma. :)

Porównajcie sobie jeszcze głównych bohaterów, ich cechy. Nie wiem jak można tego nie dostrzegać. :)

Kropka w kropkę nie mogą skopiować, prawa licencyjne.

Pewnie niektórzy też nie zauważają podobieństw w filmach "amerykańskich", w większości z nich można znaleźć te same "składniki". Jednak każdy (lub prawie każdy) opowiada o czymś inny, więc są całkowicie odmienne. Tak, tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nonstressa ludzi bawią niektóre sytuacje, typu "mięsny jeż" a chyba takie programiki mają dużą oglądalność... Wawa Non Stop rózni się od Trudnych spraw tym, ze w każdym odcinku występują Ci sami ludzie. Choć Mikołaj i Oliwka z Wawy Non Stop grali już w np. w Ukrytej Prawdzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

I bardzo dobrze! Nareszcie!!!

Na to badziewie normalnie patrzeć nie mogłem! Gdy tylko przełączyłem tuner na kanał TVN i leciał na nim akurat ten serial to od razu zmieniałem kanał! Serial ten to jest zwyczajne zaśmiecanie kanału TVN... :/

Dlatego też ja się bardzo cieszę, że serial ten zostanie zdjęty z anteny. Ma to nastąpić ponoć z końcem lutego br.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...