Skocz do zawartości

MTV EMA 2013


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Już w najbliższą niedzielę w Amsterdamie odbędzie się gala muzyczna MTV Europe Music Awards 2013. Ja natomiast mam w tym roku ciekawych faworytów, którzy wg. mnie mogą mieć szansę. A oto lista:

 

Najnowszy wykonawca pop: Miley Cyrus

Wokalista roku: Katy Perry

Wokalista roku: Bruno Mars

Najlepszy wykonawca MTV World Stage: The Black Keys

Najlepszy wykonawca MTV Push: Bridgit Mendler

Artysta międzynarodowy: Bednarek

Artysta z największą ilością fanów: Justin Bieber

Teledysk roku: Miley Cyrus - Wrecking Ball

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla bardziej "zmotoryzowanych" polecam przyglądać się przekazom. Już coś się pojawiło, choć sygnał aktualnie odpłynął i pojawi się być może dopiero kilka minut przed startem.

 

Parametry:

Eutelsat 7A (7.0°E) Fréquence: 11148 - Pol: V - SR: 14240 - DVB-S2. Jakość: 86%, moc: 65% ID: MTV EMA Line up - testing for REMOTE MAIN

Eutelsat 7A (7.0°E) Fréquence: 11131 - Pol: V - SR: 14240 - DVB-S2. Jakość: 84%, moc: 68% ID: MTV EMA SHOW TIME! Feed Main

Eutelsat 10A (10.0°E) Fréquence: 11158 - Pol: H - SR: 14240 - FEC: 3/4 DVB-S2

Eutelsat 10A (10.0°E) Fréquence: 11526 - Pol: H - SR: 5631 - DVB-S. Jakość: 82%, moc: 58% ID: Pol War 018 - przekaz z polskim audio

Eutelsat 12 West A (12.5°W) Fréquence: 14240 - Pol: V - SR: 14400 - DVB-S2

 

W miarę możliwości postaram się aktualizować wątek i pisać jak tam z mocą sygnału obok parametrów(test - antena 100cm).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ariana Grande - to nie jest ta nastoletnia aktorka z seriali Nickelodeon? Bodajże z jakiegoś nowego co jest kontynuacją "iCarly" i "Victorii".

@jackie, ten serial o którym mówisz to ''Sam & Cat''. Ostatnio o niej stało się głośno za sprawą wejścia do pierwszej jedynki w ''Billboard Top 200'':

http://muzyka.wp.pl/gid,679202,title,Su ... leria.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie wrażenia po gali EMA 2013? - wg. mnie najlepsza była Miley Cyrus, która zapaliła joita

A mnie zaś już wkurzają te gwiazdeczki, co by się lansowały tym jaraniem... A potem mo*da paskudna, cała w wypiekach... :roll:

podobał mi siewystęp Ylvis na czerwonym dywanie i występ Eminema i Dr.Dre podczas Main Show oraz piękna prowadząca Ariana Grande
Zgadzam się. Ariana wygląda na 16 lat, a ma 20 8) Laura Whitmore też uroczo wygląda.

Kiedyś, interesując się produkcjami Dana Schneidera gdzieś wyczytałem, że to modelka, a modelki różne sztuczki stosują, żeby dobrze wyglądać. Szkoda tylko, że wylansowała się rolą tępej amerykanki... Kiedyś mnie to nawet bawiło, a teraz żenuje. :/

 

Powtórka gali na TVN'ie? oO

 

a jednak!:D nie wierzę :D

 

ot3vr4.jpg

To chyba dobrze, nie? :P:D Mam nadzieję, że to będzie kawałek Pre-party i kawałek Main Show.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...