Skocz do zawartości

Pierwsza miłość


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To osiągnęło dno już dawno kiedy to powraca Igor w różny sposób, a naiwna Sabina ciągle mu wierzy. To on jednak w dużej mierze nakręca od dłuższego czasu ten serial, więc pewnie powróci jeszcze kilka razy - nawet jak zostanie "zabity" tak jak poprzednio. Reżyserzy mają łeb na karku.

Ja już tego nie oglądam. Wystarczą mi posty takie jak wyżej i wiem co będzie przez tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ''Pierwszej Miłości'' od roku nie oglądam, lecz moim zdaniem wątek Igora jest robiony na siłę - rzekomo umiera, potem się okazuje że sfingował swoją śmierć a teraz że niby spowodował wypadek samochodowy. Według mnie wątek Igora najprawdopodobniej potrwa do ostatniego odcinka sezonu 2014/2015.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prędzej to już fani pojadą do Wrocławia i siłą wyniosą scenarzystów i aktora grającego Igora który to już przez widzów jest najbardziej znienawidzoną osobą ze względu na postać pod jaką występującą w serialu.

Mnie też już powoli wnerwia postać Igora - zabił dwie sympatyczne żeńskie postacie usiłując zabić inną tzn. Sabinę.

Teraz według przysłowia "przyjdzie kryska na matyska" powinna przyjść kolej na śmierć Igora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko wkurza w tym serialu, że po jakiejś tragedii przez 2-3 odcinki jest lament, opłakiwanie, wspominanie itp. Co do Igora, to faktycznie trochę przeciągają strunę. Co prawda jest parę osób którzy mnie bardziej denerwują od Igora w tej noweli m.in. „Kaśka” i Jowita, ale i tak jest to jedyny tasiemiec który oglądam i mnie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Poprzedni sezon serialu ''Pierwsza miłość'' zakończył się sceną w której Mikser i Radek szukali nagrania z wypadku przez który Sabina trafiła do więzienia, lecz oglądając zapowiedzi odcinków w najnowszym sezonie to m.in. Sabina nadal będzie siedzieć w więzieniu a Igor zażąda całego majątku Karola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Oglądacie jeszcze Pierwszą Miłość? Ja zerkam jeszcze na ten serial. Niedługo koniec sezonu i ciekawe co znowu wymyśla scenarzysci :D W ostatnich odcinkach wydarzeniem nr.1 jest wątek Teda i Jowity. Ja zdecydowanie wolałem kiedy w serialu był Igor, ale wygląda na to, że odszedł na dobre z serialu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Postaci, które ostatnio powróciły do PM to Hubert i Ola.

Jeśli chodzi o tego pierwszego to myślę, że wyląduje w więzieniu, podobnie jak Aleks, a Marysia i Michał będą na zawsze razem.

Natomiast, jeżeli chodzi o Olę to nie wiem, czy przeżyje, ale mam złudne nadzieje co do dalszych chwil w jej życiu.

Edytowane przez Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Patrząc obecnie na Pierwszą Miłość, mam już dość patrzenia się na Artura Kulczyckiego.

Wolałbym aby umarł albo zostałby zastrzelony przez Jana Radosza.

Chciałbym też, aby zmieniono godzinę powtórek z 14 na 7 ze względu na to, że od 2 lat przypomina serial niemiecki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...