Skocz do zawartości

Pierwsza miłość


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

''Pierwsza miłość'' jest to emitowany od 2004 roku serial codzienny emitowany w telewizji Polsat. Głównymi bohaterami serialu są mieszkający we Wrocławiu i w Wadlewie m.in Marysia, Kinga, Artur, Emilka, Bartek itd. Ostatnio czytając strony internetowe zauważyłem że odejdzie z serialu Michał Czernecki, czyli serialowy Hubert (czyżby na stałe?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Młodzieżówka" jak to nazwaliście - to jest właśnie to, co odróżnia ten serial od innych.

 

W przyszłym roku minie 10 lat odkąd rozpoczęto emisję i muszę się przyznać, że oglądam tą produkcję od pierwszego odcinka. Po drodze zdarzyły mi się ze dwie niedługie przerwy w oglądaniu.

 

Różne są opinie, ale co by kto nie mówił, producentom należy się uznanie za to, że wciąż potrafią utrzymywać widownię na należytym poziomie, a Pierwsza Miłość jest w cenniku Polsatu w czołówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza miłość to zdecydowanie najlepszy serial tego typu, bije na głowę M jak miłość czy Na wspólnej. Oglądamy go z mamą i babcią. Ja może nie codziennie, ale często. Odpowiada mi przede wszystkim to, że jest taki właśnie bardziej luźny i młodzieżowy. U mnie w klasie też wielu chłopaków ogląda. Serialem tym zainteresowałem się w 2009 roku, wcześniej oglądałem sporadycznie. W tej chwili niektóre wątki bywają głupie, ale i tak serial zdecydowanie na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat tą scenę z ''Grą w ciemno'' pamiętam. Natomiast dzisiaj czytałem ''Świat seriali'', gdzie dowiedziałem się że Michał Czernecki nie odchodzi z serialu na stałe, gdzie również nie podano informacji kiedy do serialu wróci gdyż wg. scenarzystów jest to ''słodka tajemnica''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej dostał się do "Gry w ciemno" w tym serialu i nie wygrał nic, gdyż był niemądry.

Najlepsze było to, że ludzie widząc ta scenę z Gry w ciemno na Youtubie uwierzyli, że do teleturnieju naprawdę przyszedł gość z takim poziomem inteligencji co Andrzejek :D a nagranie pochodzi z Gry w ciemno, a nie z Pierwszej Miłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ATM Rozrywka wyemituje 25 grudnia o godz. 12:00 film pt. ''Śliwowica'', którego akcja będzie się działa podczas Wadlewskiego wesela Emilki i Bartka oraz Wiktorii i Rysia, gdzie impreza spowoduje różne (w tym śmieszne) sytuacje:

http://tvpolsat.info/news.php?readmore=5714

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio scenarzyści ''Pierwszej miłości'' postanowili wprowadzić wątki niczym z filmu kryminalnego lub horroru, w którym serialowa Sabina zostaje więziona przez chorą psychicznie siostrę (którą gra aktorka znana z serialu ''Prosto w serce'').

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Do obsady serialu wrócili Ola Kisio i Rafał Mohr. Także scenarzyści postanowili wprowadzić kilka wątków, np. Aneta popadła w chorobę alkoholową czy Rysiek po powrocie z USA udaje Kojaka. Jak widać scenarzyści mają ciekawe pomysły z wątkami ''Wadlewowskimi''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Po wakacjach w pierwszej miłości będzie m.in. dmuchana lalka błażeja a jeszcze przed wakacjami widziałem Patrycję która chce być modelką ale nie potrafi tego osiagnąć oraz nową postać Samantę - która ostro zaszalała w jednym z wrocławskich klubów.

A nowy sezon będzie ciekawy ponieważ PM obchodzi 10. urodziny i co więcej w tym sezonie zostanie pokazany 2000. odcinek!!!

Tak więc jest na co czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...

Ten serial powoli schodzi na dno - zwłaszcza teraz po uśmierceniu Dagi co spowodowało wyraźne zdenerwowanie widzów którzy na profilu serialu w ramach Facebooka wyraźnie krytykują scenarzystów domagając się śmierci innej, chyba najbardziej znienawidzonej postaci serialu czyli Igora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...