Skocz do zawartości

Power TV


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

A jak jest właściwie z Power TV HD w UPC? Kanał też miał być tylko czasowo dostępny w pakiecie Select (docelowo w Max), a jednak świeci cały czas. Czy to oznacza, że w Power TV HD jest już na stałe w pakiecie Select, czy promocyjne nadawanie w pakiecie Select zostało tylko przedłużone?

Edytowane przez Mr. Orbita
Przeniesione z wątku o NUTA.TV - offtopic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Kanały typu TO!TV, POWER TV i NUTA.TV są dla mnie bardzo nieatrakcyjne. Totalnie brak opraw pasm, oprawy. Wygląda to tak, jak bym włączył YouTube i oglądał przez 24 godziny. I tu jest różnica, ponieważ jak mam wybierać, to wolę YT, z racji takiej, iż teledyski są za darmo w HD, niewielka ilość reklam i dla odprężenia np. można podpiąć mini jack'a pod Altusy, czy inne grajki i impreza gotowa...

 

TV!TV i NUTA.TV nie mają w ogóle ramówki, bez dwóch zdań. Niczym się nie wyróżniają te sztuczne nazwy w rzeczywistości. POWER TV tylko polską i zagraniczną klasyką. Ta sytuacja przypomina mi ówczesne EPG 4FUN TV z 2005, gdzie były wymienione tylko dwie pozycje: 6:00-23:59 100% MUSIC; 0:00-5:59 100% MUSIC. I tak widzę to na kanałach od MWE (i VIVIE PL). Rzecz oczywista - stworzenie opraw nie porwie widzów. Tu potrzeba jakiejś różnorodności, tematycznych magazynów między innymi i pomysłów, a nie pójścia na skróty, byle by coś grało 24/7. Mamy taką prekluzję, że POWER TV i TO!TV odbiły się od dna, wszakże w telewizji nic nie jest na stałe. 

 

Kiedyś apelowałem o pomniejszenie logotypu POWER TV na ekranie. O 40% spokojnie można je zminimalizować. Nawet VOX MUSIC TV przesunęła i zmniejszyła swe logo. No... Od biedy może być. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sentence: No wiesz, ale MWE=VIMN - tu nie liczy się opinia widzów, tylko $$$ :/ Rower TV mógłby być bardzo dobrym kanałem muzycznym, ale nie będzie, bo są $$$, a jak widzom coś się nie podoba to trudno, mała strata - ważne, że $$$ się zgadzają... :/

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sentence

Wczytaj się dokładniej w ramówki Power TV i Nuta.TV, to zobaczysz w nich sens. Inne piosenki lecą w pasmach imprezowych, inne w dziennych, inne utwory są na weekend, a inne na środek tygodnia. W Nuta.TV jest choćby ciekawe pasmo "Muzyczna Potyczka", w którym na zmianę lecą polskie i zagraniczne teledyski.

 

@SatExpert

Właśnie bardzo liczy się opinia widzów, ale tych głosujących pilotami. Cóż poradzimy, że ludzie nie chcieli oglądać list przebojów z prezenterkami w Power TV i zmieniali kanał, gdy ktoś coś zaczynał gadać między teledyskami? Od naszych stacji widzowie oczekują muzyki w najlepszej jakości oraz jak najmniej oprawy. Nawet tu na forum byliśmy ch[beep] za to, że jako pierwsi w Polsce nie wyświetlaliśmy na ekranie nazwy pasma, bo od tego jest przecież EPG.

 

Wszystkie nasze kanały muzyczne rosną i realizują zakładane cele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z @Sentence. Kilka dni temu pokazaliście na Hot Birdzie swoją Nutę i to była zwykła szafa grająca. Muzyka leciała taka sama jak na Esce TV i 4Fun.TV. Niczym szczególnym Nuta się nie wyróżniała, pomimo, że jest premium za ekstra kasę. Żadnych czołówek, jingli i oprawy itp. gadżetów. Jedynie pojawiała się zapowiedź reklam (chyba leciały co kilkanaście minut) z bardzo wnerwiającą muzyką - wiem, że to z jakiegoś utworu, ale działającego na mnie jak czerwona płachta na byka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...