Skocz do zawartości

Multiroom w Arivie


paskud
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam problem dotyczący multiroomu . Posiadam dwa dekodery spiete w sieć LAN ariva s300 . Podłączyłem trzeci dekoder ariva 153 combo i niestety nie odblokowywuje mi kanałów z nc+ . Wszystko mam ustawione prawidłowo według mnie . Moze jakies rady ? Soft wgrany swiezy na 153 combo.

 

Proszę o podpowiedź

Edytowane przez Mr. Orbita
Jest już wątek dot. multiroomu w Arivie, łączę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Błędna konfiguracja. Multiroom a'la Ferguson (o którym jest niniejszy wątek) działa na zasadzie takiej, że ze sobą łączą się kablem sieciowym tylko tunery Ferguson Ariva.

Nie jest możliwe połączenie dekodera dedykowanego platformy nc+ z tunerem Ferguson jako Multiroom.

O usłudze Multiroom oferowanej przez platformę nc+ jest też na forum odrębny wątek, w dziale poświęconym tej platformie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Coś najnowszy soft V1.31B2 s[beep]zielili. Cały czas mi działało i chciałem sobie polepszyć. Przez przypadek zobaczyłem, że jest nowy soft i zrobiłem aktualizację. Działa multiroom do czasu kiedy wyłączymy mastera. Masakra Teraz wracam do wersji A102E 20151012 V1.27B9 i zobaczę czy będzie hulało.


regenwalde Na oryginalnych softach masz to zrobione?

 

"Sam mam 3 arivy ( 102e, 202e, 203 ) w multiroom'ie od ponad roku, aczkolwiek od mniej więcej 3 miesięcy na slave'y czasami uprawnienia nie są przesyłane i programy są zakodowane, dzieje się tak od którejś aktualizacji oprogramowania. Pomaga jedynie odłączenie na chwile mastera od zasilania."

 

Ma ktoś v1.26b7 dla 102e? Bo chyba ten jest najlepszy.

Edytowane przez przeeemek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Witam

 

Mam pytanie. Kupiłem dwie Arivy 203, podłączyłem je do routera zgodnie z instrukcją, do anteny sat oraz umieściłem moduł CAM nc+ i na Slave są tylko kanały FTA?!! Co robię źle.

Edytowane przez Mr. Orbita
Przeniesione do poprawnego wątku, poprawiona czytelność.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...