Skocz do zawartości

Reklamy w Satkurier.pl


tominor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czy aby nie przesadzacie z reklamami na stronie Satkuriera.

Od pewnego czasu nie można normalnie przeglądać strony gdyż za każdym razem wciskanie jakąś reklamę lub flasza albo okienko z reklamą.

Rozumiem że to pieniądze, ale bez przesady, pod tym względem przegoniliście wszystkie odwiedzane przeze mnie portale

PANIE REDAKTORZE!! JAK ŻYĆ ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

satkurier powinien zmienić nazwę na reklamurier

tylko reklamy i reklamy, zasłaniają całą stronę, czasem dodatkowo pojawiają się takie filmiki na cały ekran - strasznie to wkurzające

 

tutaj zrzut satkuriera w wersji light, czasami reklam jest jeszcze więcej:

 

ttny.png

 

Reklam jest tak dużo że nawet nie widać czerwonego paska satkurier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...

regularnie odwiedzam satkurier, ale od pewnego czasu szlak mnie trafia jak otwieram jakas strone z informacja, a tu czarny ekran i to przez dobra chwile,a potem opony i to mnie najmniej obchodzi.zrobcie cos z tym, bo trzeba walczyc z ta wszedobylska reklama. to samo w to i owo nic tylko krzyzowki i reklama,a dla ciekawych artykulow i porad p. inzyniera coraz mniej miejsca. dawniej to chetnie kupowalem ta gazete, a teraz z koniecznosci. pozdrawiam figo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem potrzebę zamieszczania reklam na portalu "Satkurier.pl", gdyż wiadomo, że portal musi się z czegoś utrzymać, ale uważam, że te reklamy są tutaj zbyt natarczywe. Po wejściu na stronę główną portalu zazwyczaj po chwili cały ekran się ściemnia i na pełnym ekranie wyświetla się jakiś filmik z reklamą opon. A gdy już uda mi się go zamknąć to chwilę później wyskakuje od dołu kolejny banner reklamowy na pół ekranu z inną reklamą. Po wejściu w jakiś artykuł na tym portalu, sytuacja nieraz się powtarza. Pod tym względem portal "Satkurier.pl" przebił już chyba nawet Onet.pl... :?

Wiem, że istnieje coś takiego, jak "AdBlock" i im podobne. U mnie w domu, na Firefoksie z tego korzystam, dzięki czemu reklamy na "Satkurier.pl" mnie nie męczą. Ale już w pracy, na firmowym kompie zmuszony jestem korzystać z IE i na tym kompie nic nie mogę zmienić, gdyż nie mam na nim uprawnień Administratora. :( I w wolnych chwilach, gdy chcę na moment zajrzeć na "Satkurier.pl", muszę trochę "cierpieć" z powodu tych zbyt natrętnych reklam. :/

Tak jak już napisałem, rozumiem potrzebę zamieszczania reklam na portalu "Satkurier.pl" i generalnie nie mam nic przeciwko tym reklamom, ale mogłyby one jednak być mniej dokuczliwe, niż obecnie... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Wami panowie, z tymi reklamami jest masakra, a najgorsze jest właśnie to badziewie ściemniające cały ekran, tzw. toplayer. Przy wolnym necie taki czarny ekran potrafi się utrzymać długi czas zanim wyświetli się reklama i będzie można ją zamknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem - niewiele mogę na to poradzić. Serwis zatrudnia kilka osób, są to koszty, skądś trzeba je pokryć, a serwis jest tematyczny i nie będzie mieć tylu odsłon co Onet. Jednocześnie nie możemy się równać z małymi serwisami pasjonackimi - one nie ponoszą kosztów ani zatrudniania ludzi, ani nie płacą aż tyle za serwery, a często też nie ponoszą kosztów wytworzenia informacji (bo Ctrl+C i Ctrl+V). Robimy co możemy, żeby limitować te najbardziej niewygodne kampanie, ale serwis musi się domykać finansowo. Jak ktoś ma lepszy pomysł na zarabianie, to zamieniam się w słuch :P

 

Niezmiennie będę monitować o unikanie top layerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masz gwarantowane bez płatności. Tylko się pilnuj! :wink:

Sami widzicie, że wszystko kosztuje. Chcecie lepszy silnik, by Forum lepiej funkcjonowało. I nie muszę tu wymieniać tych pozostałych waszych propozycji. Pieniądze są dźwignią. I trzeba to udźwignąć. Reklamy są wszędzie. Niektórzy nawet je kochają, że jeden z wątków na Forum poświęcili reklamom. Więc o co chodzi? O co biega? Jak zawsze o pieniążki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...