Jump to content
tominor

Reklamy w Satkurier.pl

Recommended Posts

czy aby nie przesadzacie z reklamami na stronie Satkuriera.

Od pewnego czasu nie można normalnie przeglądać strony gdyż za każdym razem wciskanie jakąś reklamę lub flasza albo okienko z reklamą.

Rozumiem że to pieniądze, ale bez przesady, pod tym względem przegoniliście wszystkie odwiedzane przeze mnie portale

PANIE REDAKTORZE!! JAK ŻYĆ ?????

Guest Anonymous

Zgadzam się, ostatnio zdecydowanie za dużo tych reklam.

satkurier powinien zmienić nazwę na reklamurier

tylko reklamy i reklamy, zasłaniają całą stronę, czasem dodatkowo pojawiają się takie filmiki na cały ekran - strasznie to wkurzające

tutaj zrzut satkuriera w wersji light, czasami reklam jest jeszcze więcej:

ttny.png

Reklam jest tak dużo że nawet nie widać czerwonego paska satkurier

Czy to bardzo boli, jak jeden raz więcej klikniesz. Z reklam są pieniążki. Z pieniążków coraz lepsze wydania SatKuriera. I zainteresowanie coraz większe.

To tak w ujęciu najprostszym.

Serwis w końcu musi z czegoś żyć reklamy są wkurzające, ale potrzebne do utrzymania strony to trzeba niestety zaakceptować.

Mnie reklamy nie przeszkadzają. Grunt, że można je szybko wyłączyć klikając na "zamknij".

Guest Anonymous

Ale ostatnio ich jest strasznie dużo.

Czy też pojawia się wam taka wąska pionowa reklama, która coś zasłania, a nie można jej wyłączyć? Nie ma żadnego przycisku X. Przeładowanie strony nie pomaga. Używam Firefoxa pod Ubuntu.

Dłubnąłem tam jeszcze przed 12:00, pisałem o tym na SB, jeśli nadal się wyświetla na środku, to może Ctrl+F5 załatwi sprawę? Pod Windows na FF to pomogło.

Też używam Firefoxa. Ale ta dolegliwość jakieś dwa dni temu ustąpiła. W moim przypadku pomagało nienajeżdżanie kursorem na tę wąską reklamę - jedno kliknięcie i znikało.

Nie tylko dzisiaj. Od dłuższego czasu problem ten zniknął.

regularnie odwiedzam satkurier, ale od pewnego czasu szlak mnie trafia jak otwieram jakas strone z informacja, a tu czarny ekran i to przez dobra chwile,a potem opony i to mnie najmniej obchodzi.zrobcie cos z tym, bo trzeba walczyc z ta wszedobylska reklama. to samo w to i owo nic tylko krzyzowki i reklama,a dla ciekawych artykulow i porad p. inzyniera coraz mniej miejsca. dawniej to chetnie kupowalem ta gazete, a teraz z koniecznosci. pozdrawiam figo

Rozumiem, że to może dokuczać, ale serwis jakoś musi chociaż próbować na siebie zarabiać, a poza reklamami nie ma innego sensownego sposobu :(

Jeśli tylko można, zawsze proszę w redakcji, żeby unikać wszelkich top layerów...

Ja rozumiem potrzebę zamieszczania reklam na portalu "Satkurier.pl", gdyż wiadomo, że portal musi się z czegoś utrzymać, ale uważam, że te reklamy są tutaj zbyt natarczywe. Po wejściu na stronę główną portalu zazwyczaj po chwili cały ekran się ściemnia i na pełnym ekranie wyświetla się jakiś filmik z reklamą opon. A gdy już uda mi się go zamknąć to chwilę później wyskakuje od dołu kolejny banner reklamowy na pół ekranu z inną reklamą. Po wejściu w jakiś artykuł na tym portalu, sytuacja nieraz się powtarza. Pod tym względem portal "Satkurier.pl" przebił już chyba nawet Onet.pl... :?

Wiem, że istnieje coś takiego, jak "AdBlock" i im podobne. U mnie w domu, na Firefoksie z tego korzystam, dzięki czemu reklamy na "Satkurier.pl" mnie nie męczą. Ale już w pracy, na firmowym kompie zmuszony jestem korzystać z IE i na tym kompie nic nie mogę zmienić, gdyż nie mam na nim uprawnień Administratora. :( I w wolnych chwilach, gdy chcę na moment zajrzeć na "Satkurier.pl", muszę trochę "cierpieć" z powodu tych zbyt natrętnych reklam. :/

Tak jak już napisałem, rozumiem potrzebę zamieszczania reklam na portalu "Satkurier.pl" i generalnie nie mam nic przeciwko tym reklamom, ale mogłyby one jednak być mniej dokuczliwe, niż obecnie... :roll:

Barti zgadzam się z tobą.

Denerwują mnie jeszcze reklamy na m.satkurier.pl.

Ta natrętna reklama Onetu nie może wyskakiwać jeden raz, a nie na każdej podstronie?

Guest Anonymous

Zgadzam się z Wami panowie, z tymi reklamami jest masakra, a najgorsze jest właśnie to badziewie ściemniające cały ekran, tzw. toplayer. Przy wolnym necie taki czarny ekran potrafi się utrzymać długi czas zanim wyświetli się reklama i będzie można ją zamknąć.

Jak pisałem - niewiele mogę na to poradzić. Serwis zatrudnia kilka osób, są to koszty, skądś trzeba je pokryć, a serwis jest tematyczny i nie będzie mieć tylu odsłon co Onet. Jednocześnie nie możemy się równać z małymi serwisami pasjonackimi - one nie ponoszą kosztów ani zatrudniania ludzi, ani nie płacą aż tyle za serwery, a często też nie ponoszą kosztów wytworzenia informacji (bo Ctrl+C i Ctrl+V). Robimy co możemy, żeby limitować te najbardziej niewygodne kampanie, ale serwis musi się domykać finansowo. Jak ktoś ma lepszy pomysł na zarabianie, to zamieniam się w słuch :P

Niezmiennie będę monitować o unikanie top layerów.

Załóżmy że OK - ile byście byli w stanie płacić za miesięczny dostęp bez reklam na takiej zasadzie? ;)

To masz gwarantowane bez płatności. Tylko się pilnuj! :wink:

Sami widzicie, że wszystko kosztuje. Chcecie lepszy silnik, by Forum lepiej funkcjonowało. I nie muszę tu wymieniać tych pozostałych waszych propozycji. Pieniądze są dźwignią. I trzeba to udźwignąć. Reklamy są wszędzie. Niektórzy nawet je kochają, że jeden z wątków na Forum poświęcili reklamom. Więc o co chodzi? O co biega? Jak zawsze o pieniążki :wink: