Skocz do zawartości

SAT Krak 2013, 3-4 października 2013


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że trochę późno, ale lepiej późno niż wcale, kilka informacji na szybko przed samą wystawą.

 

Szczegóły można znaleźć tu: http://satkrak.com

Jest tam plan hali (żeby nie szukać: KLIK), ale już mogę powiedzieć na gorąco, że są pewne różnice w układzie stoisk spowodowane koniecznością zmian na miejscu w trakcie rozstawiania/budowy.

 

Są także drobne korekty w układzie konferencji (KLIK) - „Projektowanie i budowa instalacji multiswitchowych zgodnie z rozporządzeniem budynkowym” z 3 października z 10:30 została przedłużona o pół godziny do 11:30 i w związku z tym „Multi-screen w nc+” przesunięta na 15:00 (jest to uwzględnione na aktualnym wykazie, zmiana z przedwczoraj). Proszę zainteresowanych konferencjami meldować się możliwie wcześnie, ponieważ ilość miejsc w sali jest ograniczona (bodajże 70 osóB).

 

W tym roku wejście jest bezpłatne, ale żeby wejść - trzeba się okazać tym: https://satkurier.pl/uploads/17027.pdf - można wydrukować. Wymóg jest związany z kwestiami bezpieczeństwa na terenie hotelu, w którym odbywa się wystawa w tym roku (nie jest to na Chemobudowie jak dla lata temu).

 

Godziny otwarcia wystawy to 10:00 do 17:00 w czwartek i piątek. W sobotę wystawa nie będzie czynna!

Miejsce: Hotel Best Western Premier, ul. Opolska 14a, Kraków

 

Materiały z wybranych konferencji pojawią się docelowo na satkurier.tv, transmisje na żywo nie są przewidziane.

 

Wystawa wróciła do Krakowa - Warszawa rok temu z jednej strony dała lepsze perspektywy na ściągnięcie głównych graczy na rynku, ale jednocześnie mając siedzibę w Krakowie okazała się problematyczna od strony logistycznej do zorganizowania - trudno dopilnować organizacji nie będąc na miejscu. Tym razem znowu padło na Kraków, a za rok - zobaczymy ;)

 

Jeśli są jakieś szybkie pytania na gorąco, to zapraszam ;)

 

Życzę wszystkim miłej zabawy i owocnego polowania na nowości, czy też rozmów z przedstawicielami firm z branży :D

 

PS: Ja nie będę obecny na terenie targów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytania o wystawę czy do dyskusji podczas Sat Krak? :) Bo mam do dyskusji o lokalnych stacjach ze wskazaniem na TVP. Dzisiaj ma być ktoś z TVP więc prosiłbym zapytać czy TVP rozważa możliwość wrzucenia na satelitę innych ośrodków regionalnych? Np. TVP Katowice która obejmuje dosyć dużą grupę ludzi a dodatkowo mogłaby zainteresować Ślązaków którzy wyjechali do Niemiec. I drugie pytanie związane z poprzednim. Jeśli dobrze pamiętam to z końcem 2014 roku kończy się umowa TVP na tr. na Astrze. Czy TVP nadal będzie wynajmować transpondery na satelicie? Bo jeśli tak to będzie miejsce, jeśli nie to nici z ew. innych ośrodków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://satkurier.pl/news/91026/lista-zw ... -2013.html

 

rozdano nagrody, jedynie co mi przychodzi na myśl po przeczytaniu listy zwycięzców to... KPINA!

 

 

głównie chodzi mi o zwycięzców w pierwszych dwóch kategoriach

 

TVP Rozrywka najlepszym kanałem tematycznym i nc+ najlepszą platformą.

 

Chyba lepszym kanałem od TVP Rozrywka jest nawet ATM Rozrywka.

Ci zwycięzcy to żart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NC+ najlepszym operatorem ? Co to ma być ? Jakiś ponury żart ? Czym sobie zasłużyli na takie "wyróżnienie" ? "Wspaniałym"startem w marcu tego roku ? :lol2: Może jeszcze dajcie nagrodę dla MTV za najlepszy kanał muzyczny,dla Kino Polska za najlepszy kanał filmowy i dla TV Trwam za najlepszy program społeczno-religijny :lol2: A nagroda dla TVP Rozrywka jest także niemałym skandalem.Ja się pytam -za co ta nagroda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, ze na forum możemy napisać o tym, bo pod artykułem komentarze nie pojawiają się..

Przynanie nagród powtórkowemu, nadawanemu z jakością VHS TVP Rozrywka i platfomie cyfrowej, która dokonała największego blamażu w historii to oględnie mówiąc, bardzo odważne :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co miałaby być tam cenzura ?

Skoro Maciej Kurzajewski został kiedyś najlepszym komentatorem w Polsce, to nie dziw się, że niektóre werdykty są takie jaki są.

Ja tam nie widzę cienia oszustwa, po prostu tak w większości głosowali ludzie, pewnie niektórzy nie mający nawet dostępu do części kanałów, ofert, sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda czasu na dyskusję z mojej strony, gdyż są osoby, które przecież wiedzą lepiej... Wstawię więc tylko jedną odpowiedź w tej sprawie, będzie to jedyny mój komentarz, nie pojawi się żaden inny ze strony redakcji.

 

Oto poniżej obrazek przedstawiający wyniki głosowania - Wasze wyniki głosowania. Pochodzi z wewnętrznego systemu w redakcji, wprawdzie nie mam zgody na publikację, ale w sumie nie jest to myślę nic aż tak tajnego, żeby w tej sytuacji tego nie pokazać.

 

22dkx4.png

 

Głosy są wyczyszczone z wszelkich prób kombinowania (te same IP, głosy oddane z podobnych IP w bliskim czasie).

 

Poza oczywistym faktem, że w Waszym głosowaniu wybrana została platforma nc+ jest jeszcze coś: łączna liczba głosów wykracza zaledwie za ponad 200 osób. To nawet na forum w jeden dzień przewija się więcej (w parę godzin nawet). Ale tak zawsze jest w Polsce - gdy potrzeba się wypowiedzieć, to jest cisza, ale jak już zapadnie jakaś decyzja, to wtedy dopiero niektórzy wybudzają się ze snu zimowego. To samo jest w konsultacjach KRRiT teraz: https://satkurier.pl/news/90805/wazne-wy ... tacji.html - taka ważna sprawa, nieustannie są o tym dyskusje w komentarzach gdy jakiekolwiek ważne wydarzenie leci w przekazie kodowanym. No i ile osób-widzów, nie powiązanych (mam nadzieję) z nadawcami napisało przez ponad miesiąc? Licząc łącznie osoby fizyczne i anonimowe - 74. Ale komentarzy pod tekstami są setki. Zatem gdzie jesteście, gdy TRZEBA się wypowiedzieć?

 

Jakbym był złośliwy, to mogę sprawdzić, czy przykładowo taki connor głosował, ale szkoda mi czasu... Jeszcze by się chłopakowi głupio zrobiło...

 

PS: Komentarze pod tekstem są po prostu wyłączone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto poniżej obrazek przedstawiający wyniki głosowania - Wasze wyniki głosowania

No, ale to nie jest tak, że ostatecznego wyboru i tak dokonuje jury? :)

 

Warto by było przedstawić jeszcze wyniki dla kategorii "Kanał tematyczny roku". :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...