Skocz do zawartości

Gap się - program internetowy o mediach


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli można chciałbym z wami porozmawiać na temat programu internetowego "Gap się" prowadzonego przez kilku miłośników mediów znanych z for medialnych czyli tych z Media 2 i Satkuriera.

Powodem do takiej rozmowy jest fakt że w ostatnio wydanym czwartym odcinku drugiego sezonu wspomnianego programu dostępnego pod tym linkiem:

wystąpiłem osobiście jako gość. Co prawda wizji niestety nie było ale mimo tego moim zdaniem wszystko wyszło dobrze choć sam na początku miałem tremę.

Co za tym sądzicie o tym programie i czy to dobrze że funkcjonuje w internecie ? Zapraszam was do rozmowy na jego temat tutaj i na oficjalnym profilu programu na Facebooku dostępnym pod tym adresem: http://www.facebook.com/GapSieTV . Oczywiście życzę też wszystkim miłego odbioru powyższego odcinka programu "Gap się" oraz pozostałych jakie ten program ma na swoim koncie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź na to pytanie masz pod tym linkiem: http://forum.media2.pl/viewtopic.php?id=7132

Prawdopodobnie pod takimi samymi nickami prowadzący występują też tu na Satkurierze. Tak przy okazji samo słowo "GAP" w nazwie programu nie wzięło się z niczego bo od pierwszych liter pseudonimów prowadzących: G-Ginter A-Adek P-Prezes :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie gdyby doliczyć ostatni odcinek programu to z ekipy programu jestem jeszcze ja czyli inaczej pisząc Kisiel.

Tak przy okazji mogę odnotować że prowadzący (a przynajmniej ich część) wiedzą o obecności programu na tutejszym forum i pewnie zaglądają oni tutaj może nie jako pełnoprawni użytkownicy ale jako goście. Samych powadzących program "Gap się" we własnej osobie można natomiast spotkać u "konkurencji" czyli na forum Media2 gdzie aktywnie się udzielają chociażby w wymienionym w moim poprzednim poście linku do odpowiednika tego tematu na tamtejszej stronie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze najświeższe podsumowania tygodnia w mediach. W moim odczuciu "Gap się" to taki odpowiednik "Programu Telewizyjnego" z TOK FM tyle że jest on skierowany bardziej do zwykłych miłośników mediów a nie pozwiązanych z żadnymi stacjami telewizyjnymi czy radiowymi. Takie osoby tak jak na przykład ja są też gośćmi w tym programie.

Co do ksywy "Prezes" to zdaje mi się że jest ona właściwie wskazaniem tego kto jest redaktorem naczelnym programu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za post pod postem ale w sieci jest już dostępny szósty odcinek, drugiego sezonu programu "Gap się" poświęconego tym razem w całości technologiom - zobaczyć możecie go pod tym linkiem:

Polecam serdecznie w imieniu swoim i prowadzących wspomniany program :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pod tym linkiem znajdziecie projekt powiązany nie jako z "Gap się" a mianowicie magazyn "Info Media" czyli takie jakby źródło tematów które pojawiają się w programie będącym bohaterem tego tematu. Program "Info Media" będzie pojawiał się co soboty i napewno nie zastąpi "Gap się" ale za to będzie jego uzupełnieniem - zapraszam was do oglądania i komentowania wyżej wspomnianego programu.

Razem z autorami audycji z powyższego linku mam nadzieje że przypadnie wam ona do gustu. Kolejne wydanie "Gap się" z powodów technicznych pojawi się najpóźniej w poniedziałek :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...

Tymczasem jest już szóste wydanie, trzeciego sezonu programu "Gap się":

Wśród kilku omówionych tematów jest też ten podesłany przeze mnie który dotyczył Konkursu Piosenki Eurowizji. Tak w ogóle gdyby ktoś nie wiedział to trzeci sezon wystartował w okolicach marca a pozostałe 5 odcinków rzecz jasna możecie znaleźć na profilu programu który znajduje się na Youtubie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak to dlaczego. Posłuchaj sobie dialogu prowadzących. Słuchając tych "wybitnych" prezenterów przypomina mi się moja pierwsza audycja, jeszcze za czasów podstawówki, gdy ze znajomymi nagraliśmy pierwszy amatorski program na kaseciaka. Wtedy też brzmiało, to jak ta audycja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zapraszamy na ostatni odcinek 3 serii Gap się! :)

Wrócimy do was zaraz po wakacjach! :D

A precyzyjniej mówiąc siódmego lub czternastego września choć ja osobiście wolałbym aby "Gap się" wróciło na nasze ekrany już 1.09 wraz ze startami jesiennych ramówek w telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...