Skocz do zawartości

Historia TV Puls


RafiX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 11 miesięcy temu...

Ja pamiętam te logo. Rewelacyjna była też oprawa graficzna i oferta programowa w tym okresie. Akurat to przed wprowadzeniem czerwonego loga Puls był taki bardziej "religijno-społeczny" ze względu na dużo programów katolickich, jakie były jeszcze w TN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, jak Puls nadawał z Astry. Wtedy przez jakiś czas mieli kłopoty finansowe i w kółko powtarzali Bonanzę i sławny Wyścig Szczurów i kilka innych filmów, ale nie pamiętam tytułów.

Edytowane przez Barti
Post napisany niechlujnie. Poprawiono fatalną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV Puls miała w swojej ofercie również świetne seriale kryminalane, tj. Remington Steele, czy Arsene Lupin.

Szkoda, że żadna telewizja nie chce ich powtórzyć.

Edytowane przez Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to jest najlepsze logo Pulsu:

 

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/e/ea/Puls_logo_4.svg

Też tak twierdzę i wiem, że to nie możliwe (prawa autorskie Murdoch'a), ale chciałbym, żeby wrócili do niego, ponieważ to obecne (od samego początku) zalatuje mi tabloidem. Ponadto drugie w kolejności, które mi się podoba, to było to pierwsze - z "pulsującą zieloną kropką w środku".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak twierdzę i wiem, że to nie możliwe (prawa autorskie Murdoch'a), ale chciałbym, żeby wrócili do niego, ponieważ to obecne (od samego początku) zalatuje mi tabloidem. Ponadto drugie w kolejności, które mi się podoba, to było to pierwsze - z "pulsującą zieloną kropką w środku".

Ale dlaczego Murdoch zwinął interes ??.

Taki potentat i wyłożył się w Polsce??.

Trochę to dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki nie były zadowalające dla inwestora i udziałowca, a do tego w tym okresie był spory kryzys gospodarczy. Ogólnie, to szkoda, że się wycofali. Tak, to może byśmy mieli z czasem bardziej lokalnego FOX-a (niż taką masówkę, jaką mamy obecnie) i dostępnego w DVB-T i może też z ciekawszą ofertą (w końcu to za ich czasów oni emitowali Simpsonów FTA i to z dubbingiem, słabym, ale jednak; czy to właśnie dzięki kasie ówczesnego News Corporation (teraz 21st Century Fox) był - podobno całkiem niezły - serwis informacyjny. Do tego na miesiąc przed wycofaniem się Murdocha były plany uruchomienia dwóch kanałów - Puls News i Puls Rozrywka. Można powiedzieć, że to był chyba najlepszy okres w tej telewizji i to też pokazuje z takiej perspektywy, że jak ktoś duży wchodzi w małą stację, to dużo w nią ładuje i widać tego efekty. Niestety. Nie udało się w tym przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Puls Raport" był istotnie całkiem nieźle realizowanym programem informacyjnym. Widać było te prądy amerykańskie, nawet muzyka w programie była zapożyczona z którejś z tamtejszych stacji. Był to nieco odmienny program od reszty, tam na stale zastosowano prowadzenie w parach, w innych programach było to okazjonalne, bo Wiadomości były tak prowadzone tylko w weekendy w okresie 1998-99, Panoramę to chyba tylko raz tak poprowadzono, co najwyżej wieczorne Informacje Polsatu to stosowały (ale tam jeden prowadzący był od informacji biznesowych).

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biznes informacje prowadziło dwóch gostków z RMF FM o ile mnie pamięć nie myli.

TV Puls krótko pokazywało żużel - sponsorowali drużynę Start Gniezno.

Ta stacja też maczała paluchy w filmie Rób swoje,ryzyko jest twoje  - reklamowali ten film u siebie.

Edytowane przez Marek79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...