Skocz do zawartości

Historia TV Puls


RafiX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Ja też się zakochałam strasznie w tej oprawie TV Puls, zwłaszcza z czerwonym logo, bo mam Scooby Doo jakieś nagrane z 2007 roku, w którym ja i cała moja rodzina, w tym mój brat, co jechaliśmy wtedy do babci, żeby temu bratu nagrać bajkę, bo był niegdyś fanem tej kreskówki w czasach dzieciństwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV Puls w latach 2007-2008 był zdecydowanie najlepszy. Bardzo lubiłem wtedy oglądać ''Puls Raport'', ''Piątoklasistę'', ''Najgorszego Polskiego Kierowcę'', ''Singę Dingę'', ''Rekordy Guinessa'' oraz ''Simpsonów'' z polskim dubbingiem. TV Puls za czasów tzw. zielonej kulki też pamiętam - była wówczas bardziej religijną stacją telewizyjną, która wtedy chyba konkurowała z TV Trwam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dawniej także jak skończył się dany program lub film szybciej to zamiast reklam i zapowiedzi często leciały pozycje niewpisane w ramówce. Najczęściej był to "Wilk i Zając" i "Reksio", "Ale Numer" i "Uwaga Żarty!" (lata 2009-2012). Gdyby tak przenieść ramówkę z okresu 2007-2010 to być może TV Puls byłaby tym 5 dużym graczem na rynku ale niestety 'to se nevrati'.

Edytowane przez pawlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

TV Puls w latach 2007-2008 był zdecydowanie najlepszy. Bardzo lubiłem wtedy oglądać ''Puls Raport'', ''Piątoklasistę'', ''Najgorszego Polskiego Kierowcę'', ''Singę Dingę'', ''Rekordy Guinessa'' oraz ''Simpsonów'' z polskim dubbingiem. TV Puls za czasów tzw. zielonej kulki też pamiętam - była wówczas bardziej religijną stacją telewizyjną, która wtedy chyba konkurowała z TV Trwam.

TV Puls dobry był też do momentu zakończenia emisji "Wydarzeń", czyli pierwszego serwisu informacyjnego stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten program był emitowany w 2009 roku bodajże i był moim ulubionym na dodatek.

 

Edytowane przez Barti
Poprawiono pozycję filmiku w poście. Filmiki najlepiej jest zamieszczać pod treścią swojego postu, a nie obok niej. Poprawia to znacznie czytelność i estetykę postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...