Jump to content
vattax

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe

Recommended Posts

Ja mam opcję Canal+ do końca grudnia,  zlecone jej wyłączenie i też propozycja Mistrzowskiej Piłki za 20zł. Ma się rozumieć,  że LM w cenie Canal+ tylko do końca roku?

1 godzinę temu, kamil2505 napisał:

Oby,  bo 20zł za te kanały bez Multiligi to słaba oferta.  Tym bardziej,  że np. przez cały styczeń będą serwowane tylko powtórki. 

Bardziej miałem na myśli wymagane posiadanie paczki C+. Cena może być niższa w opcji ze zobowiązaniem tak jak w przypadku innych dodatków.

Guest kingofsouth

20 zł za te kanały,  jak jest Ipla rozdawana na prawo i lewo. Tylko szaleniec to sobie wykupi. :)

Powiedzcie mi, czy jest szansa otrzymać opcję dodatkową Multi Man Pack taniej niż za 15 zł/m i opcję Cinemax taniej niż za 10 zł/m?

MultiMP nie. To minimum. Przynajmniej nic nie kkojarzę, aby ktoś dostał taniej. Cinemax w opcji włącz-wyłącz będzie taniej.

1 stycznia kończy mi się okres gwarantowany na CANAL+ za 25 zł, a umowa z nc+ kończy mi się w czerwcu. Czy jest szansa, że dostanę do końca umowy CANAL+ za 25 zł?

Edited by Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego wątku. Poprawiono pisownię w poście.

Otrzymasz spokojnie na infolinii z zobowiązaniem do końca trwania umowy. Miałem tak przed swoim ostatnim aneksowaniem i pomogło to przedłużyć umowę na jeszcze lepszych warunkach.

Ta mistrzowska piłka,  biorąc pod uwagę ilość pozostałych do rozegrania spotkań, powinno kosztować góra 10zł i tylko za miesiące, w których rozgrywane są spotkania LM i LE czyli do maja maks.

Jak nic nie wiadomo? Wiadomo, będzie dalej w nc+. Obecni abonenci za LM 20 zł, a nowi abonenci 0 zł.

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.

Ja piszę o przyszłym sezonie, a nie przyszłym roku. Na razie przecież jest gwarancja oglądania tylko do końca sezonu 2018/19.

Edited by shevchenko1987

Mam rozumieć, że gdy będę przedłużał LM na kolejny sezon jest wyłącznie opcja 20 zł bez zestopniowania do niższej ceny?

Jakie warunki muszę spełnić aby mieć to 0 zł czy bardziej odgrywać będzie rolę humor konsultanta?

Jak przedłużasz w ofertach z ulotki z C+ to na pewno dostaniesz za 0 zł (np. Extra z C+ za 99 zł), przy tym samy pakiecie ale tańszym (np extra z C+ 79,99) jest za 10 zł ale da się (wypowiedzenie, negocjacje i humor konsultanta) za 0 zł.

Sprawdź wątek z przedłużeniami bo mod nas zaraz wyrzuci ;-)

Umowa jak ze stopki. Wczoraj dzwoniłem aby wyłączyć HBO i spytałem się o Mistrzowską Piłkę. Pani powiedziała 20 zł ale od razu przekazała że może się spytać kierownika i jak się zdecyduję dziś to za 10 zł mi włączy. Nie ze mną te numery. Max mogę dać 5 zł :-) Poczekamy, zobaczymy. 

1 godzinę temu, asffaf napisał:

Max mogę dać 5 zł :-) Poczekamy, zobaczymy. 

Zabrzmiało jak reszta za kebaba ;)

A na poważnie, to za 10 zł wiele osób piszących tutaj na forum w ogóle by chciało mieć taką ofertę, gdzie w większości zestopniowują już od 20 zł.

30zl w opcji włącz wyłącz...uruchamiasz tylko w miesiącach gdy gra liga mistrzów czyli 8 miesięcy...czyli wydatek 120zł na sezon.

17 minut temu, kamil2505 napisał:

Myślę, że trzeba poczekać do lutego. Jeżeli chętnych nie będzie to może i cenę zmienią. 

Pytam, bo mam również Cyfrowy Polsat, na którym kończy się umowa - ale skoro nc+ takie niechętne, to spróbuję ugrać w dobrej cenie Ligę Mistrzów tam. :)

Jeżeli będzie możliwość wybrania opcji "włącz-wyłącz" to faktycznie nie powinno być tak źle cenowo. Nikt jednak nie wie czy Liga Mistrzów w kolejnym sezonie też będzie dostępna w nc+.