Jump to content
vattax

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe

Recommended Posts

Gratis to już raczej nie będą PSP.

Edited by Barti
Usunięto fragment postu. Zbędna zaczepka.

Do mnie wczoraj dzwoniono ze "specjalną promocją" z okazji powrotu Kubicy do Formuły 1 - mogłem dobrać tę opcję za 11,90zł. Oczywiście podziękowałem. Tak swoją drogą - promocji tu żadnej nie widzę. Ta opcja u mnie od zawsze widnieje w ICA.

Pewnie włączę sobie te kanały w kwietniu, gdy wróci żużel na ich anteny. 

HBO za 35zł...

W dniu 1.12.2018 o 13:31, 256PL napisał:

Patrzysz przez zakładkę "Poszerz swoją ofertę"? Bo ja tam widzę, że mam 3 promocje na HBO.

- HBO z HBO GO za 20 zł do końca umowy (czyli jeszcze 1,5 roku)

- HBO z HBO GO przez 3 miesiące za 0, później 25 zł przez 10 miesięcy

- HBO Z HBO GO za 25 zł przez 6 miesięcy, później 35 zł

W sumie może i bym wziął HBO ale może dadzą jeszcze jakieś gwiazdkowe promocje...?

Ja też mam tylko za 35zł :(  Nie wiem czy to dlatego, że jestem już na czasie nieoznaczonym (oferty promocyjne też mam niedostępne) 🤔

Edited by zetonka

Guest kingofsouth

Usługa Fox Play oraz Nat Geo Play od dzisiaj do 3 stycznia są odkodowane.

Dotyczy to NC+GO jak i Net VOD

Guest kingofsouth

@Riddick1500, tyle informacji się przewija na forum, że gdzieś zaginęła wiadomość o odkodowanych kanałach/usługach ;)

Edited by kingofsouth

30 minut temu, the cable guy napisał:

U mnie Start+ i nie mam dostępnego pakietu Extra+

Właśnie, jest to "otwarte okno"? U mnie też nie pojawiły się żadne dodatkowe kanały (Start+)

Potwierdzam że przy pakiecie Start+ nie mam żadnych dodatkowych kanałów 

Na chacie gość mówi że jest nie ma żadnej oficjalnej informacji o otwartym oknie 

Edited by tombik87

Gdzie jest umiejscowiony pakiet Entry, czyli do jakiego obecnego pakietu jest obecnie podobny? Przecież wyższe pakiety w większości mają już kanały z otwartego okna, więc promocja byłaby bez sensu :)

No i do Comfort też nie ma na razie pakietu ekstra😑. A entry to taki odpowiednik naziemnej TV -kiedyś chodził za 4.99zł.  Tak więc pakiet start jest wyżej w hierarchii. Być może włącza z opóźnieniem. Już raz tak miałem z ekstra.

Edited by Riddick1500

Czy na kartach cayman można włączyć opcję Mezzo ?

Kiedyś było to możliwe na cameleon, jestem klientem od tygodnia i może bym ocenił ten kanał. Mam kartę cayman i opcję włączenia po zalogowaniu.

Mnie ostatnio proponowali za 5 zł gdy dzwonili do mnie, również mam kartę Cayman w module CI+

Witam. Czy w ICA pojawia się czasem opcja cennikowa C+? Interesuje mnie opcja włącz/wyłącz. Mam tylko ofertę promocyjną za 30 zł. Przez infolinię proponują zobowiązanie 6 miesięcy za 25 zł.

Nie pojawia się. Opcję w cenie standardowej możesz zamówić na infolinii. Powiedz, że chcesz tylko na miesiąc.

Dziś infolinia twierdzi że do Nowego Comfortu dopełnienie do Extra najtaniej kosztuje 20 zł.

Wiecie coś na ten temat?

Edited by Barti
Przeniesiono posty do odpowiedniego wątku.

W ICA pojawiła mi się możliwość poszerzenia oferty o HBO GO do końca okresu oznaczonego w cenie 5 zł/msc. Jednak w prognozie płatności różnica wynosi 7,95 zł. Która kwota jest wiążąca?

Czy w tej  ofercie jest jakiś kruczek? W regulaminie jest lista kanałów, ale nie mam zdrowia, aby teraz je wszystkie analizować i sprawdzać, czy jakiegoś mi nie odłączą... Może ktoś skorzystał i mi podpowie? Dzięki!

Powiedzcie mi, czy cena 15 zł/m za opcję dodatkową Multi Man Pack, to najtańsza i najlepsza oferta i opłaca się włączać ten zestaw kanałów?

Guest kingofsouth
19 minut temu, lukx95 napisał:

Multi Man Pack,..... opłaca się włączać ten zestaw kanałów?

Jak lubisz bogatą kolekcję kanałów dla dorosłych, a w tym jeden z nich posiada  panią lektor, to się opłaca.  8)

Dorcel TV dla niego warto mieć MMP.  To oczywiście moje zdanie.

Edited by kingofsouth