Jump to content
vattax

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe

Recommended Posts

Witam!

Miałem HBO pół roku za darmo do końca października 2018. Da coś ugrać, czy tylko 25 zeta za miesiąc?

Edited by Barti
Przeniesiono dyskusję do odpowiedniego wątku.

Wybrałem opcję za 20 zł. Dzięki.

Edited by Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.

45 minut temu, shevchenko1987 napisał:

Pytaj o opcję za 20 zł lub baw się we włącz / wyłącz za 12,50 zł ;)

Ale regularna cena to chyba 30 zł wiec włącz/wyłącz kosztuje 15 zł.

Regulaminowa cena HBO to 25 zł, HBO go 10 zł natomiast aktualnie prawie do każdej umowy jest dostępna opcja HBO z hbogo za 20 zł do końca umowy.

Edited by roberttosat

HBO dostaniesz do końca zobowiązania umowy za 15-20 zł w zależności ile czasu jeszcze umowy zostało do końca. Powyżej roku dostaniesz cudem nawet za 15 zł. Do roku czasu za 20 zł śmiało dostaniesz. :-)

Edited by pablo21

12 godzin temu, Rasheed napisał:

To już lepiej wziąc HBO GO bezpośrednio w HBO za 20 zł bez zobowiązania.

Jeżeli korzystasz tylko z HBO Go to może i lepiej, ale tylko dlatego, że bez zobowiązania.

Wyswietla mi się promocja " Promocja: HBO I HBO GO do 3 miesięcy za 0 zł, a następnie za 25 zł przez 10 miesięcy "

Niestety nie chcą mi sie otworzyć szczególowe warunki. Czy to jest promocja ze zobowiązaniem czy tak jak w ostatnich miesiącach, że po 3 miesiącach mogę zrezygnować ?

Dowcipny jesteś, ale pytałem serio, bo właśnie skończyła mi się promocją, w której mogłem zrezygnować po miesiącach bezpłatnych. 😉

W promocji "do 2 miesięcy za 0zł" można zrezygnować po tych 2 bezpłatnych miesiącach, a w promocji "do 3 miesięcy za 0zł" nie można.

Witajcie.

Do wczoraj miałem promocyjną paczkę 8x C+ w cenie 25 zł. Oczywiście paczka wypowiedziana w październiku. Dzwonię dziś na 223104747 i pytam o jej cenę.

Oferta: 25 zł/m-c na 6 miesięcy. Potem wyłączenie lub negocjacje. 

Pytanie. Dostał ktoś paczkę do końca umowy, a nie na 6 m-cy? Konsultantka mówi, że nie ma oferty do końca umowy, a taka by mnie interesowała. W moje nc+ jest oferta za 30 zł/m-c.

Dzięki.

Edited by Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego wątku, poprawiono pisownię w poście.

Oczywiście, że jest. Sam dostałem taką ofertę po 6 miesiącach za 25 zł. Tylko ja nie wyłączałem, a negocjowałem w ostatnim miesiącu :)

Edited by shevchenko1987

Ja z kolei wyłączyłem sobie tę ofertę na pół roku z końcem października. Dzisiaj dzwonię na infolinię i włączyłem identyczną ofertę. ;) Za listopad nie płacę oczywiście nic. :)

Warto dzwonić na infolinię i włączać oferty, bo na moje.ncplus.pl bieda. Jedyna oferta na Canal+, to 35zł/mies. na moim koncie. ;)

4 godziny temu, pokrywek napisał:

Witajcie.

Do wczoraj miałem promocyjną paczkę 8x C+ w cenie 25 zł. Oczywiście paczka wypowiedziana w październiku. Dzwonię dziś na 223104747 i pytam o jej cenę.

Oferta: 25 zł/m-c na 6 miesięcy. Potem wyłączenie lub negocjacje. 

Pytanie. Dostał ktoś paczkę do końca umowy, a nie na 6 m-cy? Konsultantka mówi, że nie ma oferty do końca umowy, a taka by mnie interesowała. W moje nc+ jest oferta za 30 zł/m-c.

Dzięki.

Ja dostałem na 32 miesięcznie za 25zł.😁😎

W dniu 21.10.2018 o 14:36, Pawel6666 napisał:

No dobra, mi chodziło o 2 kanały: Canal+ Seriale i Canal+ Discovery. I te kanały mnie interesują.

Można kupić Canal+ Seriale i Canal+ Discovery za 5 zł miesięcznie. Tak mam z pakietem Extra+.

Z końcem tego miesiąca kończy mi się promocja na Eleven za 7,95zl/m-c. Jest szansa na przedłużenie w takiej cenie? Za ile teraz dają Eleveny?

Edited by Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.