Jump to content
vattax

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe

Recommended Posts

50 minut temu, elkanguro napisał:

Cześć, według tego linka https://ncplus.pl/hbo?utm_source=emagazyn&utm_medium=link&utm_campaign=2018-09-28

można włączyć we wrześniu HBO, będzie bezpłatnie we wrześniu i do końca października.

Regulamin natomiast: https://ncplus.pl/~/media/ncplus/dokumenty/szczegółowe warunki świadczenia opcji/hbo_hbo_go_0zl1m_25zlm_dla abonentow.pdf

jest z 2016 roku i jest na czas nieoznaczony. Czy to oznacza, że można również zamówić w październiku i wówczas będzie bezpłatnie październik i listopad? Czy faktycznie możliwość jest tylko teraz we wrześniu?

Być może promocja będzie dostępna w październiku ale gwarancji nie ma więc jeśli masz ochotę to korzystaj póki jest.

A ja mam takie pytanie.. biorąc dostęp na przykład do kolekcji "Kino świat"  ma się dostęp do wszystkich filmów za darmo czy trzeba jeszcze płacić za "wypożyczenie"? Pytanie dotyczy tez innych serwisów jak HBO GO, NC+ VOD i tym podobnie

Witajcie.

Jeśli włączę dziś HBO za free, to pokazuje mi prognozę że w październiku 0 zł, a potem doliczają po 25 zł. Pytanie moje, czy można to wyłączyć po miesiącu, by uniknąć opłaty?

Można. Regulamin tej promocji mówi, że okres gwarantowanego korzystania, to miesiąc bieżący (wrzesień) + 1 kolejny (październik), a później jest okres promocyjny (czyli można wypowiedzieć/zlecić wyłączenie najpóźniej do końca października, żeby nie płacić od listopada).

Edit: Opłacało się "zaryzykować" i poczekać - oferta promocyjna "HBO i HBO GO do 2 mies. za 0 zł" w październiku dalej jest dostępna.

Przed chwilą włączyłem - październik i listopad za free (okres gwarantowanego korzystania), do końca listopada możliwe zlecenie wyłączenia. Także już 4 miesiące za darmo (sierpień - listopad).

Może w grudniu też będzie jeszcze wisiało :P

HBO_i_HBO_GO.jpg

Edited by NobelM

Ja nie ryzykowałem włączyłem w sierpniu, potem na początku września i teraz znowu opcja pojawiła się w moje nc+. Tak samo jak ty 4 miesiące za 0 zł

W sumie racja. Jeżeli ich system pozwala uruchomić promocję w trakcie trwania innej, takiej samej promocji, to czemu nie skorzystać :)

Edited by NobelM

U mnie na dzień 2 października HBO tylko w promocji: HBO I HBO GO do 3 miesięcy za 0 zł (...  a następnie za 25 zł przez 10 miesięcy obowiązkowo).

Słabo. Ktoś ma jeszcze promo 2 m-ce za 0 zł z możliwością wyłączenia? 

Edited by missioo

Była wczoraj możliwość włączenia HBO tak do około 11-12, było jako + miesiąca. Sam miałem aktywne HBO i ustawione zlecenie wyłączenia na 31-10-2018, a mimo to udało się włączyć i jest za darmo do końca listopada. Po 12 wskoczył + miesiąca C+.

Edited by mase

Widzę w "moje nc+" ofertę 8xCanal+ do końca Listopada za 20zł. Czy ktoś wie, czy aktywując tę ofertę będę miał Polsat Sport Premium do końca roku za 0zł?

rogerrabbitek aktywowałem ten plus miesiąca 8xCanal+ i Polsaty Sport Premium też się pojawiły😀

Edited by Pitexx82

1 minutę temu, Pitexx82 napisał:

rogerrabbitek aktywowałem ten plus miesiąca 8xCanal+ i Polsaty Sport Premium też się pojawiły😀 

Super - dzięki za info :-)

Za ile najtaniej da się wynegocjować opcje HBO z HBO go czy można jeszcze wziąć ją za 20 zł do końca umowy ?

NC+ molestuje mnie telefonami ws. przejścia z oferty na kartę do oferty z umową. Myślałam nad ofertą na 12 miesięcy za 29,99 zł/mc. 

https://ncplus.pl/sklep/oferta/mixcomfortplus

Na czacie twierdzą jednak, że w tej ofercie nie można dokupić paczki Eleven. Prawda to? Bo jeśli tak, to to jakiś absurd przecież...

Absurdem to jest podpisywanie umowy na sprzęcie z oferty na kartę.Jak chcesz się ładować w umowę to tylko na sprzęcie operatora.

Szczerze to wolałbym odpowiedź na moje pytanie, o tym, czy to absurd, czy nie, możemy pogadać w innym temacie 😜

Jeśli podpiszesz umowę na pakiet Comfort+ to dlaczego nie mógłbyś korzystać z opcji dodatkowych ?Poproś o regulamin jeśli to ma być jakiś "specjalny" comfort+ ;)

@jaszek

Mam pakiet Start+ za 9,99 zł abonament na zestawie zakupionym na własność z oferty NC+ Mix ( Conax - ADB5800 -  BSLA ).

Mogę sobie dobrać między innymi paczkę Eleven Sports  za 11,90 zł miesięcznie.

Dopełnienie do paczki Comfort+ w ofertach promocyjnych za 15 zł - na infolinii zaś proponują mi za 10 zł.

1bddc2e55b9a8062.png

Edited by tweed77

Dzięki. To albo niekompetencja, albo nieudolna próba przekonania mnie do wyższego pakietu i paczki Canal+, której nie chcę.

P.S. Jak udało Ci się mieć Start+ za 9,99 zł/mc? Dla mnie ta cena jest osiągalna? Czy to dla przedłużających już umowę?

Edited by jaszek