Jump to content
vattax

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe

Recommended Posts

Jest np. taki zapis w aneksie HBO 0/3 20/3m:

Umowa ulega rozwiązaniu z ostatnim dniem Okresu rozliczeniowego, w którym przypada koniec okresu oznaczonego

Umowy zmodyfikowanej niniejszym Aneksem;

Więc ja bym powiedział, że przedłuża umowę

Właśnie zamówiłem. Konsul powiedział że to nic nie szkodzi że umowa kończy mi się za 5 miesięcy, po prostu nie będę mógł zrezygnować z tej opcji dodatkowej do końca kontraktu. Mam nadzieję że to dobry ruch z mojej strony przed negocjacjami i ewentualnym przedłużeniem umowy.

Guest kingofsouth

@piotr77sat polecam dzwonić do "duk" dział promocji :wink:

Od momentu fuzji tylko konsule z "duk" są wiarygodni 8)

Ps.Na zwykłej infolinii też trafiają się konsule "po jasnej stronie mocy " czyli naszej :wink: ale ciężko trafić na "dobrą duszę" 8)

Ja mam nadzieję że mój konsul był ogarnięty w temacie :read: Bo jak nie to .... reklamacja :)

W ICA już widnieje Premium Sport

Edyta: I nawet kanały już świecą. Co do płatności zobaczymy w marcu :>

Dostał ktoś opcję premium film mając premium sport lub odwrotnie za 5zł miesięcznie? Przyjąłem dzisiaj, zastanawiam się czy nie wałek bo coś podejrzanie tanio

Też dziś dostałem propozycję opcji premium film za 5 zł po tym, jak wcześniej 5 razy odmówiłem za 10. Aż zrobiłem duże oczy, ale odmówiłem, bo gdy mam dostęp do c+ film, to i tak z tego nie korzystam.

Jestem ciekaw czy dają premium sport za 5 zł czy tylko premium film?

Tak dają :)

A co najlepsze jestem nowym klientem od stycznia, podpisałem umowę tzw. przejściową z premium film na 5msc i ostatnio zadzwonili do mnie że na 20 urodziny Canal mają super promocje premium sport za jedyne 10 zł. Po dłuższym przemyśleniu mówię że jednak nie jestem zainteresowany więc od razu cenę obniżył do 5 zł więc grzech było nie wziąć.

No a mozna wziąść same Canal+ filmowe ( bez sportu) do pakietu start i za ile?

Na Filmbox zawsze było 6 miesięcy za 4,99 a na Cinemax ostatnio było na 6 miesięcy, z czego 3x0 i 3x10 zł.

Można na 3 miesiące wykupić canale plus za 20 zl. Jak ktoś ma sam comfort plus za 39 zl to nie głupie akurat teraz dużo meczy jest. Wcześniej wiele razy pytałem i się nie dało.

HBO GO za 5 zł.

Bez net vod konto podstawowe, bo mam moduł i powiedziałem, że nie jest mi to potrzebne, bo będę i tak oglądał na Smart TV.

Przyparłem do muru i stwierdziłem, że jak ma być za 5 zł to biorę, a jak za 6,99 to nie biorę.

Zatem net vod konto podstawowe za 0 zł :)

Witam

podpisalem umowe na comfort + i mam na 3 miesiace gratis wszystkie canaly plus.i takie mam pytanko czy po tym okresie jest szansa na 3 canaly plus sportowe w jakies promocji?

Guest Anonymous

Pojawiła się nowa oferta w APS na dokupienie do umowy opcji Premium Film & Sport (czyli wszystkie C+), cena to 29.90 i okres zobowiązania to 9 miesięcy (przez ten okres nie można wyłączyć opcji), nie trzeba przedłużac całej umowy :-)