Jump to content
vattax

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe

Recommended Posts

Dzwoń na infolinie. Promocje dla siebie masz w ICA po prawej stronie, jednak na infolinii nieco się różnią - na korzyść abonenta :)

Niby wszystko oprocz standardu czyli 25zl/m-sc sie skonczylo ew. tylko lojalka 6msc i cena spada o 5zl

Czy szanowne gremium orientuje się czy istnieje możliwość zakupu opcji Redlight HD w cenie niższej aniżeli proponuje mi ICA? Albo przynajmniej bez lojalki?

Czy jest jeszcze mozliwość zamawiania HBO 2-go dnia miesiąca i mieć ten miesiąc za darmo a dopiero płacic za nastepny?? Kiedys tak było nie wiem jak jest teraz.

A z HBO można zrezygnować w każdym miesiącu? Bo ja np. zamówiłbym sobie teraz i miałbym styczeń za darmo zapłaciłbym za luty 25 zł i właśnie w lutym chciałbym zrezygnować. Przez te 2 miesiące nagrałbym wszystkie interesujące mnie filmy i pewnie za 3-4 miesiące znów bym tak zrobił nagrywając to co mnie interesuje. Więc jak to z tym jest?

Guest kingofsouth

Nie lepiej z neta "zassać" ,wystarczy dobre łącze i filmy w prawdziwym "hd" będziesz miał :wink: takie kombinowanie chce ci się?

HBO warto ale tylko dla ich produkcji : "Gra o tron" , "Czysta krew" , "Spartacus" , "Wataha" 8)

Ale ja mam tak, że za seriale biorę się dopiero jak jest dostępna cała seria. Nie lubię czekać kilka dni na odcinek. A co do zasysania to czasami ciężko znaleźć film w HD, bo net nie stanowi u mnie problemu. Teraz na HBO leci dużo filmów z grudnia a wtedy były niezłe premiery. Do tego sporo dobrych filmów z poprzednich miesięcy. Przez te dwa miesięce nagram pewnie kilkanaście filmów, więc za nim je obejrzę minie sporo czasu.

Guest kingofsouth

image.jpg

Pierw zadzwoń i dowiedz się czy dadzą ci na miesiąc bo jak widać ,na pół roku jest promocja

Dzis przez telefon wspomniali mi o promocji HBO+Cinemax 3 miesiace za free 3 miesiace za 30zl , wychodzi ok. 15zl/m-sc

oraz FilmBox lojalka na 6 miesiecy cena : 4,90zl/m-sc

Ooo to chyba się skuszę i do nich zadzwonię i zapytam o tą promocję. Razem z Cinemaxem za 15 zł miesięcznie to całkiem niezła oferta. Filmboxów nie chce nawet za 2 zł, jak dla mnie to tam nie mam nic interesującego. FilmBox powinien być w podstawowych pakietach bez dodatkowych opłat.

Dziś przez telefon wspominali mi o promocji HBO+Cinemax 3 miesiące za free 3 miesiące za 30zl , wychodzi ok. 15zl/m-sc

Jeżeli "puszczają" - średnio po 15zl/m i jeszcze na nim zarabiają - to ile rzeczywiście jest wart ten "podwójny" pakiet?

Dziesięć złotych? Czy jeszcze mniej?

Ooo to chyba się skuszę i do nich zadzwonię i zapytam o tą promocję. Razem z Cinemaxem za 15 zł miesięcznie to całkiem niezła oferta. Filmboxów nie chce nawet za 2 zł, jak dla mnie to tam nie mam nic interesującego. FilmBox powinien być w podstawowych pakietach bez dodatkowych opłat.

Miałem Cinemaxy przez 2 miesiące i szczerze to przez ten czas nic ciekawego na nich nie było (nie obejrzałem żadnego filmu ),więc bez żalu wyłączyłem tę opcje.Jak dla mnie szkoda kasy.

Powinny być też osobne promocje - HBO 3m za 0 i 3m za 20 zł i Cinemax 3m za 0 i 3m za 10 złotych, tak było jakiś czas temu.

W starym roku po zalogowaniu do ica miałem do wyboru różne promocje opcji dodatkowych. Teraz nie ma ani jednej. Co jest grane?

Guest kingofsouth

Nikt już nie ma,może kiedyś wrócą :wink:

Chciałem dobrać sobie H2, zadzwoniłem na numer krakowski i tam konsultant zaproponował mi ten kanał za jedyne 1,99 zł. na moje stwierdzenie, że mam już History Hd a w pakiecie te dwa kanały kosztują 2,99 zł, pan odpowiedział, ze jest to cena przy pierwszym zamawianiu w pakiecie a ponieważ ja już mam kanał History HD, więc nic z tym nie można zrobić. Zadzwiłem na numer warszawski a tam konsultant od razu zapytał, czy chcę czasowo wyłączyć kanał History HD i ponownie włączyć pakiet History Hd i H2 HD, na co wyraziłem zgodę i mam pakiet za 2,99 zł a nie za 3,88 zł, niby oszczędność tylko 0,99 zł, ale w skali roku to już ponad 10 zł.

W starym roku po zalogowaniu do ica miałem do wyboru różne promocje opcji dodatkowych. Teraz nie ma ani jednej. Co jest grane?

Właśnie się pojawiły z powrotem z nowymi cenami ;). Podejrzewam, że usunięto to też ze względu na zmianę prawa konsumenckiego i czasów na odstąpienie od umowy. Trzeba było "dopisać trochę kodu" obsługującego te zmiany, a że był okres świąteczno-noworoczny to trochę to trwało.

W starym roku po zalogowaniu do ica miałem do wyboru różne promocje opcji dodatkowych. Teraz nie ma ani jednej

Witam

"Promocje Dla Ciebie" są już dostępne po zalogowaniu do ICA.

Pozdrawiam jan

Dzisiaj dzwoniłem i pytałem o nc+ GO, no i jest taka oferta - jeśli ktoś posiada konto podstawowe netVOD to można dokupić HBO GO za 5zł/msc przez 6 miesięcy.