Jump to content

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe

Recommended Posts

9 godzin temu, torre24 napisał:

Za 5/8 zł można mieć samo HBO GO, bez HBO?

Ja mam Superpremium i tam jest HBO w pakiecie, a w ICA, jak widać na screanach, za 3 PLN jest HBO z HBO GO. 

Trochę dziwne. ;)

@Krzysiek11:)

Nie, no popatrz jeszcze raz na screen, wrzucony wyżej przez @kingofsouth. Spójrz na środkową pozycję. Jest tam wyraźne podane "4 kanały": HBO, HBO 2, HBO 3 i "kolekcja HBO GO". To ostatnie, wprawdzie, nie jest kanałem TV, tylko serwisem streamingowym, ale jest też w tej ofercie za 3 zł miesięcznie ujęte... :shock:

Ewidentnie coś jest tutaj "nie halo", bo to jest niemożliwe, aby opcja HBO z HBO GO była dostępna za 3 zł miesięcznie. :wacko: I to w dodatku jeszcze na takiej platformie, jak Platforma CANAL+... :roll:

4 minuty temu, Barti napisał:

@Krzysiek11:)

Nie, no popatrz jeszcze raz na screen, wrzucony wyżej przez @kingofsouth. Spójrz na środkową pozycję. Jest tam wyraźne podane "4 kanały": HBO, HBO 2, HBO 3 i "kolekcja HBO GO". To ostatnie, wprawdzie, nie jest kanałem TV, tylko serwisem streamingowym, ale jest też w tej ofercie za 3 zł miesięcznie ujęte... :shock:

Ewidentnie coś jest tutaj "nie halo", bo to jest niemożliwe, aby opcja HBO z HBO GO była dostępna za 3 zł miesięcznie. :wacko: I to w dodatku jeszcze na takiej platformie, jak Platforma CANAL+... :roll:

No właśnie o to mi chodziło, że te kanały podane to pomyłka, bo promocja nazywa się "HBO GO za 3 zł mies.", a opcja z kanałami zawsze nazywa się "HBO z HBO GO za ... zł mies.".

6 minut temu, Krzysiek11:) napisał:

Tylko, że uruchamiając promocję akceptujemy Warunki promocji, a te zapewne mówią tylko o dostępie do HBO GO za 3 zł miesięcznie, jeśli aktualnie posiadamy opcję HBO bez HBO GO. :)

No, ale jeśli ktoś w ogóle nie posiada opcji HBO z HBO GO i teraz chciałby ją sobie w Platformie CANAL+ aktywować?

No tak, tylko że tam jest podane wyraźnie: 3 zł miesięcznie. :roll:

Jeśli jest inaczej i w rzeczywistości jest drożej (a na pewno jest) to, moim zdaniem, jest to jawne wprowadzanie abonentów w błąd. :wacko:

I "pomyłka" to tutaj może nie być żadnym wytłumaczeniem ze strony Platformy CANAL+. "Na siłę" to by mógł tutaj "położyć swoje łapy" UOKiK... :roll:

Moim zdaniem i tak HBO i HBO GO, biorąc pod uwagę bibliotekę, nie jest warte więcej, niż 10 zł miesięcznie. Tak, jak napisałem wyżej, przy wyborze oferty w C+ różnica między tym, co faktycznie chciałem, a Superpremium 4K z HBO GO wynosiła 7,50 miesięcznie. Dlatego to wziąłem.

• Confused 1
58 minut temu, lukimann napisał:

Są operatorzy, którzy np pakiet Filmbox wyceniają za 15 zł, Cinemax  też za 15 zł ( Orange),

Zapomniałeś o C+. To samo.