Jump to content
vattax

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe

Recommended Posts

Posted (edited)

Panowie, jak tu teraz najtaniej paczkę Eleven włączyć? :D W ICA mam z 0zł na 1 miesiąc, a później 15,90 albo od razu 15,90, tylko że chyba ta druga opcja to włącz/wyłącz?Jak ta opcja dokładnie działa?

Edited by Barti
Usunięto zdublowaną treść postu.

@Han92 najlepiej zapoznać się z szczegółami promocji,  ale to najprawdopodobniej oferta, gdzie jeżeli włączysz dzisiaj to do końca czerwca masz za darmo,  a od lipca płacisz 15,90zł, chyba że wcześniej zgłosisz wyłączenie tej opcji (czyli do końca czerwca). 

Posted (edited)

Mam takie pytanie: jeśli podpiszę umowę nową na pakiet EXTRA+ to czy po paru dniach mogę np. dokupić opcji CANAL+? Jeśli tak to ile może kosztować taka opcja?

Edited by Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego wątku.

Różnie ci mogą zaoferować, ale paczkę Canal+ możesz dostać nawet za 25 zł (na całą umowę).

Posted (edited)

Czy w ogóle już po przedłużeniu umowy można wycisnąć Cinemaxy za 5 zł, czy tylko 10 zł?

Edited by Barti
Przeniesiono dyskusję do odpowiedniego wątku.

Brat się zastanawia nad zakupem Comfort, a do tego dobrać osobno paczkę Canal+.

Ciężko jest wyrwać tę paczkę za 25 zł?

Na dzień dzisiejszy nie ma problemu. W ICA lub infolinia.

Posted (edited)

Panowie za ile można H i H2 dobrać do oferty? Standardowe 1.99 czy coś innego?

Edited by Barti
Przeniesiono dyskusję do odpowiedniego wątku. Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.

Ktoś się orientuje czy w pakiecie start+ dostepny jest eleven sport w opcji włącz/wyłącz?

Posted (edited)
W dniu 26.05.2020 o 00:15, piro napisał:

Ktoś się orientuje czy w pakiecie start+ dostepny jest eleven sport w opcji włącz/wyłącz?

standardowo jest za 13,90... przynajmniej u mnie :)

Edited by Barti
Załączony w poście obrazek już się nie wyświetla. Komunikat "Image not found". W związku z tym obrazek ten został usunięty z postu.

Myślicie, że jutro dostaniemy jakieś fajne promocje na opcje dodatkowe z okazji dnia dziecka? :D

Ty masz jutro święto? 🤣 Czy twoje dziecko/dzieci jeśli masz ?

Teoretycznie każdy jest czyimś dzieckiem, więc każdy ma jutro swoje święto ;)

• Upvote 1

Posted (edited)
6 godzin temu, ezequiel93 napisał:

Myślicie, że jutro dostaniemy jakieś fajne promocje na opcje dodatkowe z okazji dnia dziecka? :D

Oczywiście. Mini Mini będzie 1 czerwca nadawane 24 godziny :-D

Edited by ircios
  • Like 1
  • Haha 1

Posted (edited)

Właśnie uruchomiłem MMP do końca lipca za 0 zł. Co prawda na stronie jest podane "Multi Man Pack za 0 zł do końca czerwca" ale warunki promocji definiują to za 0 zł do końca lipca.

Edited by markar

Posted (edited)

@markar

Sprawdź w opcjach dodatkowych na koncie do kiedy masz okres gwarantowany, ja tak samo miałem miesiąc temu wisiało mi, że do końca maja, napisałem prośbę o wyłączenie do konsultanta to twierdził, że do końca maja, dopiero jak go uświadomiłem co jest w warunkach promocji to ustawił wyłączenie z końcem czerwca. Lepiej od razu to załatw.

Edited by connor07
  • Thanks 1

Zaraz po włączeniu miałem okres gwarantowany do 01.07. Szybko napisałem do PC+ i oto taka odpowiedź: " błąd systemu związany z uruchomieniem promocji pierwszego dnia miesiąca. Pakiet Multi Man Pack będzie włączony za 0 zł do końca lipca 2020 r. "

Też miałem ten błąd w poprzednim miesiącu.Nic nie robiłem i dzisiaj już jest poprawione. Nie ma co panikować. Regulamin jest wiążący a nie jakieś statusy w ICA.

5 czerwca mamy, a na moim Mediaboxie nadal śmiga paczka Canal+, którą miałem do końca maja. W aplikacji od razu zablokowali, a tutaj mam już prawie kolejny tydzień gratisowy. :)

Witam, temat jak widzę już poruszany, ale bardzo ważny. Pakiet Eleven Sport, jak wszyscy wiedzą ligi wracają i myślę również że nie tylko ja podczas pandemii zrezygnowałem z Eleven. Pytanie, jakie oferty dostajecie? Proszę, piszcie, a zapewniam, że nie tylko ja będę czerpał garściami z tych propozycji od Canal+.

Ja miałem 2 miesiące gratis, a po nich rezygnacja lub 15,90 zł miesięcznie.