Jump to content

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe

Recommended Posts

Jak jutro będzie dostępna to włączysz.

Ja w tamtym miesiącu aktywowałem, teraz znów pojawiła mi się taka możliwość, po zatwierdzeniu oferty w zestawieniu ofert status widnieje jako: Błąd przy akceptacji, po około godzinie cofnęli to i znów pojawiła się możliwość włączenia oferty i znów ten sam błąd, będę musiał jutro do nich zadzwonić. Ma ktoś podobny problem?

Edited by connor07

Wcześniej była też promocja w lutym, którą aktywowałem, więc była do końca marca, a w marcu aktywowałem obecną. No może już nie mogę, ale wtedy chyba nie powinna mi się wyświetlić.

Edited by connor07

ja przed chwilą odpaliłem MMP do końca maja gratis - wczoraj mi się zakończyła poprzednia promocja MMP - na razie to C+ jest ok... od listopada praktycznie te dodatkowe paczki za free z małymi przerwami : MMP, paczka c+, hbo

Edited by robertokot25
23 minuty temu, connor07 napisał:

Teraz miałem możliwość tylko MMP.

To jest ewidentnie jakiś błąd na Twoim koncie skoro masz ponownie dostępną promocję już wcześniej aktywowaną. Dlatego pewnie system nie przepuszcza tego dalej. Zleć wyłączenie i wtedy próbuj aktywować jeśli będzie taka możliwość.

12 minut temu, robertokot25 napisał:

...od listopada praktycznie te dodatkowe paczki za free z małymi przerwami : MMP, paczka c+, hbo

Na moim koncie tylko MMP się powtórzył. Nie miałem możliwości ponownej aktywacji darmowego HBO.

Teraz tak patrzę na swoje konto w ICA i też mam możliwość ponownej aktywacji MMP. Na BF też było takie zamieszanie z ofertami promocyjnymi  ale wtedy tłumaczyli to błędami systemu.

Edited by Pawel
Godzinę temu, ezequiel93 napisał:

Ja dzisiaj sobie wynalazłem na swoim koncie abonenta promocję na Canal+ - do 2 miesięcy za 0zł, potem wyłączenie, albo 40zł/mies. :D Pięknie. :)

Jak zadzwonisz na infolinię NC+ to masz 10 x C+ za 25 zł na 6 miesięcy - później bez problemu da się mieć do końca umowy za 25 zł miesięcznie.

4 minuty temu, torre24 napisał:

Okres gwarantowanego korzystania to czas, w którym nie mogę wyłączyć danej opcji?

Dokładnie tak jest.

Edited by tweed77

Po aktywacji mezzo wskoczyła mi promocja do końca maja MMP za Ozł z możliwością wyłączenia czy to normalne skoro 31 marca zakończyła się darmowe MMP aktywowane w lutym

45 minut temu, tweed77 napisał:

Jak zadzwonisz na infolinię NC+ to masz 10 x C+ za 25 zł na 6 miesięcy - później bez problemu da się mieć do końca umowy za 25 zł miesięcznie.

I po co mi to? Miałem przez ostatnie 6 miesięcy za 25zł/mies. Teraz mam, można policzyć, trzy miesiące gratis przed sobą. ;) 

17 minut temu, ezequiel93 napisał:

I po co mi to? Miałem przez ostatnie 6 miesięcy za 25zł/mies. Teraz mam, można policzyć, trzy miesiące gratis przed sobą. ;) 

A canal + tez jest za 0zł z możliwością wył

Edited by mxv1

Odpaliłem sobie właśnie Eleven'y i w PDF'ie dostałem właśnie coś takiego jak @mxv1. Więc to znaczy, że mam je za free cały kwiecień i maj?

No właśnie, a w propozycji jeszcze przed aktywacją było napisane 1 (słownie: jeden) miesiąc za zero złotych.