Jump to content
vattax

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe

Recommended Posts

Zerknąłem, brak. Dobra, nie ma parcia, zapytałem z ciekawości, bo dobrze mieć takie coś w zanadrzu, by obejrzeć w ciągu miesiąca kilkanaście "zaniedbanych" pozycji.

2 godziny temu, shevchenko1987 napisał:

A z czego to niby wynika u Ciebie? Komputer w przeciwieństwie do ludzi nie kłamie. 🙂

Miałem taki przypadek jeszcze w N, że zamawiałem pakiet w promocji, która kończyła się w danym dniu, a okazało się że system aktywował pakiet w mniej korzystnej promocji z kolejnego dnia (i wcale nie był to zakup "za pięć dwunasta"). Poza tym wychodzę z założenia, że zawsze mogę zobaczyć sobie pakiety w Strefie Canal+, ale wolę zadzwonić bo czasem konsultant doradzi Ci lepsze rozwiązanie. Pomijam już oczywisty fakt, że korzystanie z samoobsługowych serwisów w necie odbiera ludziom pracę.

Konsultanci potrafią "czarować" i "wpuścić w maliny"😉

3 godziny temu, Emil33 napisał:

Nie wszystkie, lub może nie wszyscy mogą.HBO GO mogę wyłączyć przez Strefę C+ natomiast MMP już nie.

Pozostaje kontakt telefoniczny. Mogliby info o tym umieszczać przed włączeniem opcji.

Chyba że wcisnęli to gdzieś drobnym druczkiem.

Piszesz przez zakładkę "napisz do nas" i dostajesz na maila potwierdzenie.

Kilku dni temu pomogłem w ten sposób koledze wyłączyć Eleveny, miał je na rok i też informację że nie można wyłączyć w strefie C+. Po kilku godzinach mailowe potwierdzenie dyspozycji z datą realizacji.

Edited by maks27
  • Thanks 1

Czy przedłużał ktoś ostatnio Eleven za 7,95 zł? Dobijam do półmetka 2-letniej umowy na Superpremium+. Dzwoniłem na infolinię i twierdzą, że już nie ma tej oferty za taką cenę.

Jak nie ma u nich, to sobie sam zrób w tej cenie.

I chyba tak zrobię, bo była niby konsultacja z przełożonym i nic nie dała. Oferta tylko za 11.90.

Ciężko dostać Eleveny za 7.95zł, jeżeli masz mniej niż 12m do końca umowy.

Czy przedłużał ktoś ostatnio Eleven za 7,95 zł? Dobijam do półmetka 2-letniej umowy na Superpremium+. Dzwoniłem na infolinię i twierdzą, że już nie ma tej oferty za taką cenę.
Ja dostałem chyba w grudniu. Konsultant nie chciał dać więc 7,95 więc poprosiłem o wyłączenie. I wtedy już nie było problemów. I tak jak w Twoim przypadku kończył się pierwszy rok umowy. Ale do końca było ponad 12 mies.

Ja również poprosiłem o wyłączenie, chociaż konsultant namawiał bym tego nie robił, ale nie zaproponował oferty za 7,95. Zrobię sobie w takim razie sam takową ofertę :)

Dostał ktoś Extra+, bo mi uparcie twierdzą, że dopełnienia już nie ma :] ewentualnie czy z tym pakietem da się jakoś zrobić opcję włącz/wyłącz?

Wysłane z mojego TA-1021 przy użyciu Tapatalka

Jeżeli pytasz o dopełnienie do extra, to proszę 

• Thanks 1

Dopełnienie extra za 10 dostają osoby z wyższym abonamentem, np. nowi klienci comfort z canal+ którzy płacą 89,99, wtedy dopełnienie idzie za 10 dyszkę. Ci z co fortem za 22,50 mogą nie dostać za 10, lecz za 15. 

Wiadomo, że im wyższy abonament tym cena dopełnienia i gratisy lepsze. 

Ale może niektórym się uda :)

Dopełnienie extra za 10 dostają osoby z wyższym abonamentem, np. nowi klienci comfort z canal+ którzy płacą 89,99, wtedy dopełnienie idzie za 10 dyszkę. Ci z co fortem za 22,50 mogą nie dostać za 10, lecz za 15. 

Wiadomo, że im wyższy abonament tym cena dopełnienia i gratisy lepsze. 

Ale może niektórym się uda
Ja z chęcią p[beep]rnę za 15 zł :-) tylko, oni uparcie twierdzą, że najtaniej, łaskawie za 27,49 zł mogą mi dać xD

Prawdopodobnie to nie chca dać dopełnienia tylko zamienić pakiet Comfor na Extra.😉

5 godzin temu, czerstwy napisał:

Prawdopodobnie to nie chca dać dopełnienia tylko zamienić pakiet Comfor na Extra.😉

Pewnie tak. Próbowałem kilka razy w tym miesiącu i na czacie i przez telefon. Może przez opcje dodatkowe w systemie włącz/wyłącz mam przyblokowane? Zlecę na dniach wyłączenie Eleven i MMP (z promocji walentynkowej) to ciekawe czy coś się ruszy.

Posted (edited)

Kończy mi się umowa niedługo i zastanawiam się nad dobraniem paczki "Mistrzowska piłka" na stałe- jedyne co mnie zastanawia, to co w momencie gdy za rok np Polsat straci całe rozgrywki pucharowe (LM+LE). Co będzie na tych kanałach przez kolejny rok? Bo nie liczę, że będzie można zlikwidować ten pakiet lub wziąć coś innego w zamian...

Po prostu ryzykuję, że będę płacił rok za nic?

Edited by utede

Polsat niczego nie straci...C+ nie jest w pozycji dziś nabywającej kolejne prawa...nie da się mieć wszystkiego.

Przed utratą nc+ praw do LM i LE pewnie wiele osób by mówiło podobnie, dlatego zarzucam pytanie czysto teoretyczne.

Nie opłaca się wziąć opcji włącz wyłącz? Potem przerwa w rozgrywkach i możesz w każdej chwili wyłączyć 

Mi się udało z promocjami. W niedzielę zleciłem wyłączenie MMP z promocji walentynkowej, a dziś uruchomiłem na kolejne dwa miesiące. Do tego paczka Canal+ również na dwa miesiące :-)