Jump to content

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe

Recommended Posts

23 godziny temu, Sierak2012 napisał:

Oferta MMP za 0 do końca marca wymaga 30zł płatności w kwietniu czy można rezygnować z końcem marca?

Co to za oferta? To jakaś nowość? Dostępne tylko u konsula? W strefie Canal Plus nie mam takiej opcji. 

....i uzyskać odmowę. Bo maniek pewnie nie dzwonił...a "wie"

Jeśli promocji brak w ICA to szansa na właczenie u konsultanta prawie zerowa.

Tak się składa, ze promocję włączono niechlujnie w środę.  Niektórzy jej nie mieli od razu (przeważnie ci, którzy korzystali z MMP w listopadzie19), niektórzy mieli ale wczoraj dla wielu poprawiono i wyleciała w kosmos (jak ktoś zdążył w srodę to ma). A niektórzy jakim cudem mają... mimo korzystania z MMP z jesieni.

Po kontakcie z BOK konsul spokojnie poinformował , że się nie da włączyć w tej opcji za darmo do końca marca.

Edited by zuzik1111

Ja akurat miałem od razu widoczną promocję w Strefie C+ (a miałem MMP w listopadzie). Także dzwonić nie musiałem. 

W innym wątku ktoś napisał o telefonie na infolinię, tym się zasugerowałem. 

Edited by maniek357

I to właśnie PC+..

Ja mam wgląd do 5 umów..i jak popadnie. Posiadany pakiet nie ma znaczenia.

Na jednej z nich (MMP w XI19 wykorzystany)  nie było walentynkowej  promo w ICA. Od poczatku.

ale w identycznej (był MMP w listopadzie)   w środę była i gdybym włączył to by zadziałało..ale poczekałem do czwartku i w ICA ZONK. Dziś tel. do BOK i tez odmowa. Jak nie ma to nie ma.

Za to w 3. przypadku (MMP w XI19 wykorzystany)  była też walentynkowa i ale od razu w srode  włączyłem.

Na kolejnej  (brak wykorzystania promo w XI) była od poczatku w ICA i włączona

i w 5. nowej z grudnia też była i włączona .

Tak wiec zasób doświadczenia z opcją spory.

Ja miałem na black week MMP i teraz też bez problemu włączyłem z okazji walentynek.
Również miałem w listopadzie i teraz też poszło bez problemu.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

1 godzinę temu, ircios napisał:

U mnie MMP nie ma w Strefie C+ w tej cenie. Jest tylko do 2m. za 0, potem 20.

Zadzwoń na infolinię PC+ i zapytaj konsula o to. Mi włączył po konsultacji z kierownikiem bez żadnych problemów. To że czegoś nie ma w ICA nie znaczy że nie jest osiągalne na partyline PC+ :-)

P.S. Miałem MMP wlaczony w opcji Black Week poprzednio w terminie grudzień 2019/styczeń 2020 :-)

Edited by pablo21

W mojej strefie Canal+ opcja ta jest dostępna do końca marca za 0zł, później 30zł/miesiąc.

Do końca umowy pozostało mi kilka miesięcy. 

Ja mam mniej niż pół roku do końca umowy, która kończy się w dn. 31.07.2020r. i nie mam w Strefie Canal+ możliwości włączenia tej promocji. Zostaje pewnie "partyline". 

---

Edycja:

Cytat

Niestety, w przypadku Pana umowy oferta nie jest dostępna, mogę natomiast umówić kontakt w celu przedstawienia oferty na przedłużenie umowy, być może wtedy pojawi się jakaś ciekawa propozycja.

Także tego...

Edited by shevchenko1987

U mnie była podobna sytuacja przez ICA wyskakiwał błąd , kontakt z infolinia : koniec umowy za 6 miesięcy , brak możliwości skorzystania z oferty promocyjnej.

PO dwóch godzinach kolejna próba na ICA udana ,