Jump to content

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe

Recommended Posts

Mam szybkie pytanie. Za ile można dobrać dwa kanały History przy przedłużeniu umowy? 3,99zł za dwa?

Edited by Barti
Przeniesiono dyskusję do odpowiedniego wątku.
38 minut temu, Jay napisał:

Mam szybkie pytanie. Za ile można dobrać dwa kanały History przy przedłużeniu umowy? 3,99zł za dwa?

Zerknij na konto Canal+. Ja mam umowę do kwietnia i widzę w POSZERZ OFERTĘ H1 I H2 za 0 zł, a potem 2,99 do końca umowy.

Może akurat będziesz miał.

W jaki sposób można dostać C+ 4K za 20zł w opcji włącz wyłącz?

Mówimy o osobie która nie ma pakietu C+.

@czerstwy

Nie dostałem pewnej odpowiedzi. Napisałeś, że standardowo jest to 100zł (80zł +20zł)  raz na dwa miesiące ale może(?) być 60zł (40zł+20zł).

Chłopie jak nie pasuje to na stronie są dokumenty a tam wszystkie regulaminy opcji.Tam masz pewne ja pisze o możliwościach nijako spod lady to jeszcze widzę żle.I może łaskawie przeczytaj stonę wstecz gdzie napisałem że by mieć C+4K trzeba posiadać minimum 6C+.

18 godzin temu, Nasir napisał:

Wiem  że trzeba mieć pakiet C+ aby mieć C+4K.

Jak sobie załatwić "spod lady" pakiet C+ za 40zł aby potem dobrać C+4K za 20zł?

Kiedyś była możliwość przetestowania danej opcji.Zadzwoń i zapytaj czy jeszcze coś takiego oferują.

Nie chodzi o jednorazowy  test  tylko o możliwość najtańszego korzystania z opcji C+4K wopcji włącz/wyłącz.

Już teraz wiem , że dla osoby która nie ma pakietu C+ najtaniej (bez zobowiązania) wychodzi średnio 50zł na miesiąc.

17 godzin temu, maniek357 napisał:

Nie załatwisz paczki C+ w opcji wlącz/wyłącz taniej niż za 80 zł. Ceny 25, 30 czy 40 zł są ze zobowiązaniem. Kłania się czytanie ze zrozumieniem.

Cena 40zł jest też bez zobowizania.Prosty przykład C+ za 25 zł 6 miesiecy a następnie 40zł bez zobowizania lub wyłączenie.Zresztą jakiś czas temu były informacje o tym że kilka osób włączyło C+ za 40zł bez zobowizania czyli mogli zastosować włącz-wyłącz.Nawet była gorąca dyskusja bo cena standardowa z regulaminów to 80zł więc skąd nagle to 40zł bez zobowiązania.

W opcji włącz/wyłącz paczka C+ jest nieopłacalna. Najtaniej zatem wyjdzie opcja ze zobowiązaniem. O opcji za 40 zł jest jak z Yeti. Wszyscy słyszeli a nikt nie widział ;)

Edited by Pawel

Jak nikt nie widział?Było kilka tu przypadków co widzieli.Ale od dłuższego czasu nikt o tym nie wspominał.Dla ciebie może i nie opłacalna dla innych może być bardzo opłacalna bo taniej niż z zobowiązaniem.😂

Jeśli kogoś interesuje pakiet 10xC+ za 25zl/m z zobowiazaniem do końca umowy i do tego C+4k za 0zl do końca umowy to chyba jest dobry czas na telefon na infolinię. Dzisiaj dostałem taki pakiet. Jestem zadowolony ;)

Edited by wepses
W dniu 27.01.2020 o 23:07, maniek357 napisał:

Nie załatwisz paczki C+ w opcji wlącz/wyłącz taniej niż za 80 zł. Ceny 25, 30 czy 40 zł są ze zobowiązaniem. Kłania się czytanie ze zrozumieniem.

Potwierdzam. Kilka rozmów - bez względu na to, czy to był początek m- ca, czy koniec - za każdym razem ta sama informacja, 80pln bez zobowiązania. Owszem, kwota 40pln m-c do uzyskania, ale po  zobowiązaniu przynajmniej przez 6 m-cy/ 25pln. Reasumując, czy to 80 w opcji w/w - 40 m-c, czy 40 po przejściu na nieokreślony, de facto daje taką samą kwotę miesięcznie. 

• Upvote 1
6 godzin temu, NobelM napisał:

Doświadczenie pokazuje, że pod koniec miesiąca, zawsze łatwiej się negocjuje niż na początku. No ale tracimy sporo gratisowych dni wtedy.

A gdzie tak jest? Bo na pewno nie w PC+.

Nie wiem, jak w PC+, ale w nc+ u mnie sprawdzało się to za każdym razem przy negocjacjach, a trochę już ich było.

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
  • Upvote 1