Jump to content
vattax

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe

Recommended Posts

Wprawdzie oferta nie jest jakaś oszałamiająca, ale może się komuś przyda taka informacja: w ICA istnieje możliwość dobrania opcji dodatkowej: Paczka Eleven + Pakiet Multi Man Pack ze zobowiązaniem do końca okresu minimalnego umowy w cenie 25 zł/miesięcznie.

W takim razie widocznie u mnie się pojawiła dopiero teraz. Wcześniej nie miałem takiej opcji.

Ja też miałem kiedyś i bardzo krótko.Opcja raczej infolinia lub APS.

Mam pytanie do Was. Ile kosztuje paczka C+ w standardowej cenie dla abonenta? (bez promocji, jako dodatkowa usługa) I czy można ją włączać na zasadzie włącz/ wyłącz co miesiąc, jak np. paczkę Eleven za 15,90?

80 zł. W opcji w/w średnio 40. Zainteresowany? Bierz :-D

6 minut temu, pikoz11 napisał:

Mam pytanie do Was. Ile kosztuje paczka C+ w standardowej cenie dla abonenta? (bez promocji, jako dodatkowa usługa) I czy można ją włączać na zasadzie włącz/ wyłącz co miesiąc, jak np. paczkę Eleven za 15,90?

Zobacz jakie masz oferty w internetowym centrum abonenta, ja od dawna sobie włączam całą paczkę za 25zł na 6 miesięcy,  a potem wyłączam... i tak w kółko.

19 minut temu, ezequiel93 napisał:

włączam całą paczkę za 25zł na 6 miesięcy,  a potem wyłączam... i tak w kółko.

Zwróć uwagę, że koledze chodzi o opcję włącz / wyłącz w jednomiesięcznym cyklu rozliczeniowym, a w Twoim przypadku abonent wiąże się na 6 miesięcy, co nie zmienia faktu, że gdy jesteś zainteresowany paczką Canal+ to bardziej opłaca się płacić 25 zł/miesięcznie przez pół roku, niż korzystać ze standardowej opłaty, ale każdy ma swoją kalkulację.

Tylko, że jeszcze niedawno C+ miało dwie ceny standardowe: 80 zł i 40 zł.Tę drugą to chyba można było włączyć raz na rok, czy na umowę. Przynajmniej tu padały takie informacje. Ale MMP z pełnym darmowym miesiącem i wyłączeniem też można było włączyć raz na umowę. Ja włączyłem 3 razy, co prawda z kłopotami, ale się udało.

Dziękuję za odpowiedź. Cena 80 zł to jest jakiś kosmos! HBO za 35 zł, a C+ za 80. Kosmos. 

Porównanie, nie powiem z czego, wyciągnięte. Paczki różni nie tylko ilość kanałów, ale i oferta.

Czepiasz się kolego. Oj, czepiasz się. Niech Ci jednak będzie. Porównanie nietrafione, ale przyznaj, że cena 80 zł za miesiąc korzystania z opcji C+ jest grubo przesadzona!

Czy ktoś uruchamiając paczkę CANAL+ za 25 zł, dostał możliwość dobrania opcji C+4K za 0 zł? 

14 godzin temu, pikoz11 napisał:

Czepiasz się kolego. Oj, czepiasz się. Niech Ci jednak będzie. Porównanie nietrafione, ale przyznaj, że cena 80 zł za miesiąc korzystania z opcji C+ jest grubo przesadzona!

Nie pasuje to jest 25-30 zł z zobowiązaniem.

Edited by czerstwy

jak paczka c+ startowała w player.pl to też kosztowała 80zł/mies :D

W dniu 18.01.2020 o 20:05, pikoz11 napisał:

Dziękuję za odpowiedź. Cena 80 zł to jest jakiś kosmos! HBO za 35 zł, a C+ za 80. Kosmos. 

Nikt kto ma trochę oleju w głowie nie włącza sobie C+ za 80zł. :) Są promocje, jest coś takiego nawet, jak podwyższenie pakietu głównego w trakcie umowy... na taki z Canal+. :)

Mam pytanie do abonentów Canal+. Czy ta opcja jest w konfiguracji włącz/wyłącz? Mam umowę do końca maja, więc nie ma już dla mnie żadnych promocji, tylko standardowa cena 35zł miesięcznie.

Włączając Eleveny 2 lutego, a wyłączając 30 marca zapłacę za jeden okres miesięczny?

Tak do tej pory tak było, choć ktoś tam wspomniał o opłatach cząstkowych .Ale więcej osób tego nie potwierdziło. Wyłącz wcześniej, by nie zapomnieć.Edit tylko włącz opcje z cena standardową bo z promocyjną to jest zobowizanie.

Edited by czerstwy
  • Thanks 1

W tym przypadku wyłączenie najlepiej zgłosić na początku marca, gdzieś w pierwszym jego tygodniu.

• Thanks 1

Nie ma żadnej różnicy kiedy zgłosi wyłączenie.Może to być nawet ostatni dzień marca.

11 godzin temu, kondziak napisał:

Mam pytanie do abonentów Canal+. Czy ta opcja jest w konfiguracji włącz/wyłącz? Mam umowę do końca maja, więc nie ma już dla mnie żadnych promocji, tylko standardowa cena 35zł miesięcznie.

O jaka opcję pytasz? O paczkę C+?

Da radę wziąć paczkę C+ razem z C+4K na okres 6 miesięcy? Czy tylko wchodzi w grę do końca zobowiązania?

To zależy od promocji. Kiedyś były na paczkę C+ przez pól roku w cenie 25 zł i potem 40 lub wyłączenie. W ICA nie masz żadnych ofert?

4 godziny temu, maks27 napisał:

Da radę wziąć paczkę C+ razem z C+4K na okres 6 miesięcy? Czy tylko wchodzi w grę do końca zobowiązania?

C+ 4K możesz brać bez zobowiązania. Cena 20 zeta, ale musisz posiadać minimum 6x C+ i moduł lub odpowiedni dekoder.