Jump to content
vattax

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe

Recommended Posts

U mnie od wczoraj. Zaraz po włączeniu drugi raz oferty z HBO

Mam start+, a obecnie świecą mi kanały aż do extra+. Chyba mamy odpowiedź Canal+ na otwarte okno CP :). A jak u Was?

Też potwierdzam :) A ledwo wczoraj skończyło mi się promocyjne dopełnienie z Comfort+ do Extra+ na nowej umowie. 

55 minut temu, mila1989 napisał:

Mam start+, a obecnie świecą mi kanały aż do extra+. Chyba mamy odpowiedź Canal+ na otwarte okno CP :). A jak u Was?

Brawo za spostrzegawczość. Jeszcze nic oficjalnie nie poszło ale w większości przypadków jaki sparwdzałem świeciły programy z pakietu extra.

3 godziny temu, mila1989 napisał:

U mnie również świeci.

Co robicie z tymi błędami akceptacji z HBO do końca stycznia ?? składacie reklamacje czy zostawiacie jak jest ??

Ale to blokuje poszerzenie oferty ;) mi tak wisi od wczoraj...reklamacja złożona przez wyslij wiadomość...b9c87fa89721582bb2d088ab63d9c38b.jpg

Maila od nich dostałem że przyjęli zlecenie na HBO do końca stycznia, że mają błąd w systemie to ja nie muszę o tym wiedzieć.Także czekamy.

@qnik Dla mnie to sobie może wisieć i powiewać. Mam wszystko co trzeba. Brakowało tylko HBO.

Edited by ircios

A co robicie z tym, że okres gwarantowany HBO i MMP jest do 01.01.2020 a nie 01.02.2020? Na mailu mam regulamin w którym jest wyraźnie napisane, że miesiąc włączenia 0 zł, i następny też 0 zł. Zgłaszać to czy niech sobie wisi do stycznia i wtedy reagować?

Edit. Obydwa pakiety włączone 1 grudnia.

Edited by ShinobiQWE

Ja nie dostałem maila. Czytałem regulamin w pdf. Styczeń był za free.

Edited by ircios
  • Like 1

Cześć, chciałbym się upewnić w kwestii dwóch opcji dodatkowych, o których mam wrażenie jest ostatnia dyskusja. Czytam w ICA zasady wyłączania usług dla HBO I HBO GO do 3 mies. za 0 zł (Promocja: HBO I HBO GO do 3 miesięcy za 0 zł, a następnie za 25 zł przez 10 miesięcy) oraz dla Multi Man Pack do 2 mies. za 0 zł (Promocja: do dwóch miesiący za 0 zł, a następnie 20 zł miesięcznie do końca obowiązywania Umowy) i nie do końca jestem przekonany o tym, że po tych okresach za 0 zł, będę mógł zrezygnować z dalszego (już płatnego) korzystania z oferty. Zapis "w trakcie Okresu gwarantowanego korzystania, ze skutkiem wyłączenia na ostatni dzień Okresu rozliczeniowego, w którym przypada koniec Okresu gwarantowanego korzystania" jest tak karkołomną konstrukcją słowną, że ja się gubię😀. Czy Wy macie te same oferty w ICA i ze spokojem możecie mi powiedzieć, że po 2 lub 3 miesiącach mogę sobie je wyłączyć, bez żadnych finansowych konsekwencji?

Dyskusja była o promocji Black weekend która pewnie się już skończyła. Spóźniłeś się jednym słowem.

Ja wziąłem HBO w listopadzie i składałem rezygnację na koniec grudnia.

Potem 2grudnia pojawiła mi się oferta na HBO i zamówiłem , przysłali dokumenty ,że do końca stycznia jest za darmo.

Dzisiaj wchodzę na konto i jest wszystko usunięte i zostawione HBO do końca roku.

Więc nie cieszcie za szybko , że macie jeszcze styczeń za darmo bo widzę , że poprawiają swoje błędy.

51 minut temu, Pawel6666 napisał:

Dzisiaj wchodzę na konto i jest wszystko usunięte i zostawione HBO do końca roku.

Mam dokładnie tak samo. Napisałem do nich co w takim razie z dokumentami które dostałem na mejla (odnośnie HBO do końca stycznia za free) i odpowiedzieli że był to błąd systemu i jeśli miałem już uruchomione do końca grudnia to system nie powinien mi umożliwić aktywacji drugiej oferty.

Czy ktoś z Was dobierał np. do pakietu Extra+ opcję  CANAL+ za 25 zł i dostał do tego C+4K i Mistrzowską Piłkę za 0 zł? 

11 godzin temu, Pawel6666 napisał:

Ja wziąłem HBO w listopadzie i składałem rezygnację na koniec grudnia.

Potem 2grudnia pojawiła mi się oferta na HBO i zamówiłem , przysłali dokumenty ,że do końca stycznia jest za darmo.

Więc nie cieszcie za szybko , że macie jeszcze styczeń za darmo bo widzę , że poprawiają swoje błędy.

Ja uruchomiłem 1 grudnia i żadnych zmian w ICA nie widzę. Poza tym, że okres gwarantowany jest do 01.01.2020r to w zestawieniu ofert nadal jest oferta z regulaminem w którym wyraźne jest napisane, że styczeń 0 zł.

Godzinę temu, Krzysiek11:) napisał:

Czy ktoś z Was dobierał np. do pakietu Extra+ opcję  CANAL+ za 25 zł i dostał do tego C+4K i Mistrzowską Piłkę za 0 zł? 

Do dobieranego pakietu C+ nie dają MP za 0 zł.

7 godzin temu, ShinobiQWE napisał:

Poza tym, że okres gwarantowany jest do 01.01.2020r to w zestawieniu ofert nadal jest oferta z regulaminem w którym wyraźne jest napisane, że styczeń 0 zł.

Pisałem w tej sprawie z konsulem na chacie i potwierdził że mimo tej daty w ICA to styczeń jest za 0 zł, dopiero od lutego będzie naliczana opłata chyba że się zleci wyłączenie.

10 godzin temu, Pawel napisał:

Do dobieranego pakietu C+ nie dają MP za 0 zł.

Ale C+ 4K można za 0 zł wyrwać?

Ciekawe, czy MP za 20 zł, czy można np. za 5 zł. 

PS. Ciekawe, jak wygląda upgrade oferty do wyższego pakietu po podpisaniu nowej umowy. Czy tak jak przedłużeniu umowy, że sumują się okres umowy  (24 miesiące + 24 miesiąc) czy jednak do końca aktualnie trwającej umowy oraz czy można np. Extra z CANAL+ wyrwać za 79.99? 

Edited by Krzysiek11:)

C+4K pewnie można wyrwać.Kwestia negocjacji.MP najtaniej za 20 ze zobowiązaniem.Bez 30 zł, więc łatwo obliczyć opcja włącz/wyłącz da średnią 15 zł.