Jump to content
vattax

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe

Recommended Posts

Jeżeli ten kolega mieszka na przeciwko i widzi ze swojego okna Twój TV, to tak, w przeciwnym wypadku nie.

• Like 1

Swoją drogą, wolałbym zmienić dostawcę, niż martwić się, czy aby przypadkiem 'kolega' nie podsłuchu.je ruchu... [z kropką, gdyż inaczej wchodzi cenzura... :sciana:]

Edited by Vsat

Skorzystał ktoś z Was z promocji "Filmowa VISA"?

A co chciałbyś wiedzieć? Jak zapłacić za fakturę PC+ kartą? 

Edited by ircios
  • Like 1

Już zapłaciłem za obecny rachunek, tylko nie wiedziałem o takiej możliwości i nie skorzystałem z tej promocji.Może przy kolejnej opłacie skorzystam z okazji i zapłacę w ten sposób.

Edited by aro

1 godzinę temu, ircios napisał:

A co chciałbyś wiedzieć? Jak zapłacić za fakturę PC+ kartą? 

Pewnie o to mu chodzi:

Cytat

Abonenci, którzy od 30 września do 31 grudnia 2019 roku za pomocą karty VISA zapłacą rachunki w Strefie CANAL+ otrzymają w prezencie Kolekcję Filmową VISA.

Filmowa VISA to bezpłatny dostęp do 15 filmów dostępnych w nc+ GO i nc+ GO TV po podłączeniu dekodera do Internetu w terminie: od 1 listopada 2019 r. do 31 stycznia 2020 r.

A szału nie ma z tymi filmami. Co lepsze jak Hellboy itp to trzeba bulić osobno. I to wcale nie jest tanio.

Odnośnie opcji włącz wyłącz i aktualnego plusa miesiąca (Playboy tv)chciałem się upewnić jak to jest z tym wyłączeniem.

1 października zamówiłem Mistrzowską Piłkę (tą za 30 dyszki z ICA) z zamiarem wyłaczenia, by potem znów włączyć (by wychodziło średnio te 15 zł za m-c). Pażdziernik miałem za free, zapłace te 30 w listopadzie i kiedy mam zgłosić jej wyłączenie by znów w grudniu zamówić i mieć grudzień za free? W sensie obowiązuje tu jakiś termin wypowiedzenia (30 dni?) czy moge spokojnie zgłosić wyłączenie dopiero pod koniec listopada?

To samo z tym plusem miesiąca, zamówiony 1 października czyli do końca listopada za 0 zł. Czy wyłaczenie muszę zgłosić już teraz (do końca października) czy też w każdym momencie listopada można zgłosić wyłączenie?

Nawet w dniu włączenia, możesz zgłosić wyłączenie 😁

Dzięki za kolejną wskazówkę. Rozumiem że nadal jest mozliwość rezygnacji z tego typu pakietów drogą elektroniczną, meilową?

Już nie ICA a strefa canal+

Nie tylko przez formularz ale również z konsultantem przez chat.

Gdy rok temu przedłużałem umowę to wziąłem od razu pakiet Multi Man Pack za 20zł z zobowiązaniem na 12 miesięcy potem cena bez zmian. Zleciłem jakiś czas później jego wyłączenie po okresie gwarantowanym czyli 01.12.2019r. We wrześniu jednak zmieniłem zdanie i wycofałem swoją rezygnację telefonicznie, przy okazji konsultantka zaproponowała mi że może mi ponownie włączyć z zobowiązaniem do 01.10.2020r. - zgodziłem się. Wczoraj wchodzę na ICA a tam Multi Man Pack jest napisany dwukrotnie z datą gwarantowaną do grudnia tego roku a drugi do października przyszłego roku. Próbowałem wyjaśnić sprawę na infolinii jak i na czacie i nikt nic nie wie o tym że ktoś mi włączył Multi Man Pack we wrześniu. Za bardzo mnie to nie obchodzi bo chcę nadal mieć ten pakiet, jednak piszę o tym tutaj by pokazać jaki kompetentni ludzie tam pracują 😉

I gdzie ta niekompetencja? Masz widoczne dwie usługi, bo jedna obowiązuje do końca grudnia zgodnie z pierwotnym zobowiązaniem, a druga to opcja, która się uruchomi od grudnia z zobowiązaniem do końca października 2020.

Na infolinii jak i na czacie nic nie wiedzą o tej drugiej opcji która ma się uaktywnić od grudnia. Twierdzą że od grudnia mogę wyłączyć Multi Man Packa i płacić mniejszy rachunek. Jak dla mnie jest to trochę dziwne. Zobaczę w przyszłym miesiącu czy coś się zmieni.

Mają jakieś problemy z systemem bo u mnie od kilku miesięcy (prawdopodobnie po zrobieniu cesji umowy),podczas logowania się na konto pojawia się okno z wyborem umowy.Co ciekawe do wyboru mam dwie umowy o identycznych numerach :D

• Like 1

W ramach czarnego weekendu można dołączyć za darmo do końca roku HBO I Multi man pack.

Możliwe wyłączenie 31.12.19

34 minuty temu, zuzik1111 napisał:

W ramach czarnego weekendu można dołączyć za darmo do końca roku HBO I Multi man pack.

Możliwe wyłączenie 31.12.19

HBO już mi świeci od 2 godzin😁

Czy ta oferta dotyczy tylko umów na zobowiązaniu, bo u mnie w ICA nic takiego nie ma, a jestem po okresie zobowiązania i są tylko oferty cennikowe, a promocyjnych brak.