Jump to content
vattax

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe

Recommended Posts

U mnie w  ICA są 2 promocje:  3 miesiące za darmo i potem 10 mies. za 25 zł lub 20 zł/mies do końca zobowiązania.

10 minut temu, aniol1979 napisał:

Czy biorąc jako opcję mozna wyłączyć przez ICA wskazując dokładny dzień wyłączenia? Tzn. czy zaraz po włączeniu 1go jednego miesiąca mogę napisać do ICA z rośbą o wyłączenie ostatniego dnia następnego miesiąca? 

Tak, dokładnie, można tak wyłączyć.

@aniol1979

Tak możesz zrobić biorąc HBO, tylko w standardowej cenie. Średnio 12,50 za miesiąc. Z HBO Go 17,50

44 minuty temu, aniol1979 napisał:

Czy biorąc jako opcję mozna wyłączyć przez ICA wskazując dokładny dzień wyłączenia? Tzn. czy zaraz po włączeniu 1go jednego miesiąca mogę napisać do ICA z rośbą o wyłączenie ostatniego dnia następnego miesiąca? pozdrawiam

Witajcie. Z góry przepraszam jeśli moje pytanie wyda się wam banalne. Szukałem odpowiedzi ale nigdzie nie mogłem znaleźć.

Mam pakiet Start+. Po lekturze tego wątku rozumiem, że mogę w każdej chwili domówić do tego Startu paczkę C+ za 25 zł.

Moje pytanie czy mogę domówić też zwiększenie nc+go do 100h a jeśli tak to za ile?

Czy ktoś w jednym zdaniu mógłby mi też powiedzieć co jeszcze można domawiać w opcji włącz wyłącz i za ile.

Dzięki z góry za odpowiedź

Pozdrawiam

Dzięki bardzo, nie miałem pojęcia że to tak działa i z automatu wskoczy 100h. A inne opcje które można włączać i wyłączać? Eleven, HBO? Jak to wygląda cenowo?

Witam. Mam pytanie do osób, które korzystają z NC+ bez umowy na czas określony, do tych, którzy umowy nie przedłużyli. Czy w ICA macie możliwość wyboru opcji promocyjnych na czas określony? Czy tylko usługi w cenach standardowych? Np. Eleven za 11,90 czy 15,90? 

Nie są dostępne opcje promocyjne. Można zamawiać tylko w standardowych cenach dlatego jeśli ktoś i tak zamierza korzystać z usług operatora umowa na czas nieokreślony jest średnio opłacalna.

1 godzinę temu, pikoz11 napisał:

Witam. Mam pytanie do osób, które korzystają z NC+ bez umowy na czas określony, do tych, którzy umowy nie przedłużyli. Czy w ICA macie możliwość wyboru opcji promocyjnych na czas określony? Czy tylko usługi w cenach standardowych? Np. Eleven za 11,90 czy 15,90? 

Jak chcesz dostać opcje promocyjne na czas określony skoro umowę masz na czas nieokreślony?😂

Godzinę temu, dk67 napisał:

Mając cameleona jeszcze jest to opłacalne.....do lipca 

Są też inne karty które moga działać jak Cameleon.

• Like 1
  • Sad 1
  • Upvote 1

Witam można dokupić sam kanał Sportklub czy tylko z innymi kanałami za 5zł bo tylko takie oferty mam w moje nc+

Ja w ICA  do startu+ dobrałem sportklub za 1,99 w zakłatce poszerz swoją ofertę. Cała operacja trwała dosłownie 4 minuty i kanał świecił.

Witam. Kończy mi się promocja na HBO, którą mam do końca września i poleciłem już jej wyłączenie. Obecnie płacę 25 zł. Widzę, że w tej chwili jest promocja, że HBO i HBO GO jest za 20 zł dla abonentów, do końca obowiązywania umowy. W moim przypadku nie można włączyć przez ICA. 

Jak myślicie czy dzwoniąc włączą mi to za 20 zł? Poradźcie. 

• Sad 1

12 godzin temu, piotr77sat napisał:

Można dokupić. Jak nie ma w ICA to na pewno na infolinii będzie. Cena chyba 2.99zł.

1,99

Witam, chłopaki czy ktoś z was dobierał pakiet ligi mistrzów? Da się coś ugrać z ceny czy to jest sztywne 20 zl lub 30 zl w zależności na co się zdecydujemy?

Zdecydowanie tylko te ceny wchodzą w grę, nic taniej tego pakietu nie dostaniesz.

• Confused 1

Zastanawiam sie dlaczego w ipla ten pakiet kosztuje 40 zl a na nc plus 20 wedlug mnie tam powinien byc w tej samej cenie lub taniej. Nic na razie pozostane przy nc+ go ;)

1 godzinę temu, Tokić napisał:

Witam, chłopaki czy ktoś z was dobierał pakiet ligi mistrzów? Da się coś ugrać z ceny czy to jest sztywne 20 zl lub 30 zl w zależności na co się zdecydujemy?

Oczywiście możesz mieć taniej. Średnio za 15 zł./m i bez zobowiązania.

• Haha 1

Witam, umowa kończy mi się 30.09. Wydzwaniają ale nie odbieram telefonôw ani. Przysyłają wiadomości z prośbą o kontakt. Wypowiedzenie nie wysłane i na razie poczekam. Od miesiąca płacę za pakiet C+ standardową cenę czyli 40zł zamiast wcześniejszych 25zł. Mam pytanie czy można po zakończeniu minimalnego trwania umowy korzystać z opcji w/w bez zobowiązania ? Ile wynosi taka opcja z C+ czy np. HBO z HBO Go. ? 

Paczkę Canal+ możesz mieć w opcji dodatkowej od 25zł wzwyż. W Twojej sytuacji jednak najpierw musisz jakoś sensownie przedłużyć umowę, a jeśli nie złożyłeś wypowiedzenia, to nie będzie to takie proste. ;)

@Flaga Oczywiście możesz korzystać z opcji włącz wyłącz. HBO z Go średnio 17,50/m, a C+  40, bo standardowa cena to chyba 80.

@ezequiel93 przeczytaj pytanie kolegi @Flaga

Edited by ircios