Jump to content
vattax

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe

Recommended Posts

Posted (edited)

Po przeczytaniu kilkunastu ostatnich stron wychodzi na to, że za pomocą opcji włącz/ wyłącz 

1) opcja Mistrzowska Piłka 15 zł/mies

2) opcja HBO 12,5 zł/mies.

3) opcja Eleven 7,95 zł/mies.

Czy jest tak jak napisałem czy się gdzieś mylę?

Druga sprawa, jak długo to już trwa, że pierwszy miesiąc jest zawsze darmowy po aktywacji opcji? Od zawsze tak już było na NC+, pytam bo nigdy nie dobierałem opcji dodatkowych? A pytam też dlatego, że w tabeli opłat widnieje coś takiego jak "opłata uzupełniająca". NC+ nie egzekwuje tego zapisu?

Edited by piterk10

Trwa to jeszcze od czasów cyfry+ i NIGDY nie słyszałem, żeby komuś coś doliczyli za niepełny miesiąc. Pewnym wyjątkiem jest opcja Mistrzowska Piłka, gdzie doliczą w sytuacji gdy ktoś zleci wyłączenie przed upływem 14 dni. Ale po co ktoś miałby tak robić? ;)

• Thanks 1

Godzinę temu, puszczyk napisał:

Pewnym wyjątkiem jest opcja Mistrzowska Piłka, gdzie doliczą w sytuacji gdy ktoś zleci wyłączenie przed upływem 14 dni. Ale po co ktoś miałby tak robić?

Może dlatego, że chyba nie mają prawa nic doliczyć ;)

Bo mówimy o prawie do odstąpienia, tak?

Jeśli dobrze kojarzę (ale, dla jasności, prawnikiem nie jestem), w ustawie jest tylko jeden wyjątek pozwalający "doliczyć" za taką usługę w już zrealizowanym zakresie i przynajmniej, jak ostatnio widziałem formularz do zamawiania opcji na stronie - nie są spełnione wszystkie kryteria, by go zastosować.

• Haha 1

Czy jest możliwość dobrania dwóch kanałów C+ Seriale i Discovery nie posiadając pakietu C+6x?

Raczej tak. Swego czasu można było dobrać te kanały niezależnie w cenie chyba 10 zł.

czy cos sie zmienilo z zabawa we wlacz wylacz eleven sport? 

wlaczylem sobie te usluge z poczatkiem marca, i dostalem informacje ze oplata nastapi w kwietniu. Dzis napisalem do konsultanta zeby zdeaktywowac usluge w wkietniu a ten mi pisze takie cos:

Leszek Kampczyk: Zgodnie z dyspozycją opcje Eleven Sports zostaną wyłączone z końcem bieżącego miesiąca. Usługi mogą być aktywne przez pierwsze dni następnego miesiąca, za ten okres nie będzie jednak naliczana opłata.

????

I prawidłowo ci napisał.

Bo masz kartę Conax - podziała tak do około 10 - 14 kwietnia jeszcze.

czyli dalem ciala bo powininem o to spytac na poczatku kwietnia czy jak? w dodatkowych opcjach juz widnieje:

"Zaplanowano wyłączenie dnia 31-03-2019"

to jesli mi faktycznie wylacza na poczatku kwietnia to jk mnie w takim razie skasuja za ten niepelny miesiac... uzluge zlecilem chyba 5-tego marca... :/ 

anulowalem to zlecenie,  wylacze ja w pierwszym tyg kwietnia. a w pierwszych dniach maja znowu ja wlacze tak chyba bedzie najbezpieczniej.

1 godzinę temu, mixMZ napisał:

czyli dalem ciala bo powininem o to spytac na poczatku kwietnia czy jak? w dodatkowych opcjach juz widnieje:

"Zaplanowano wyłączenie dnia 31-03-2019"

to jesli mi faktycznie wylacza na poczatku kwietnia to jk mnie w takim razie skasuja za ten niepelny miesiac... uzluge zlecilem chyba 5-tego marca... :/ 

Trzeba było zostawić.Miałbyś marzec za free.

Widzę, że świecą oba kanały History. Jakąś promocja, bo nic nie włączyłem. Oczywiście sprawdziłem w Ica gdybym coś przypadkiem, ale wyłączony pakiet.

Ja też skorzystałem z oferty HBO i włączyłem dzisiaj.  Za 12,50 mięsiecznie😂

• Confused 1

Mam umowę do końca lipca czy zbyt krótki okres umowy nie daje możliwości do skorzystania z +miesiąca na HBO? 

history /history 2 do końca miesiąca są odkodowane - promocja jakiś seriali dokumentalnych.

2 godziny temu, arczi1280 napisał:

Mam umowę do końca lipca czy zbyt krótki okres umowy nie daje możliwości do skorzystania z +miesiąca na HBO? 

za krótki okres , umowa musi być dłuższa niż okres trwania oferty 

10 godzin temu, ircios napisał:

Ja też skorzystałem z oferty HBO i włączyłem dzisiaj.  Za 12,50 mięsiecznie😂

Nie ma takiej promocji nie ściemniaj

• Sad 1

Jak nie ma jak jest.  Wczoraj włączyłem HBO za 25 zeta. Płacę dopiero w Maju. Więc jak nie ma? 😂😂

• Confused 1

Posted (edited)

HBO i HBO GO jest Za 35 zł bez zobowiązania a nie za 25 zł, nie ma takiej opcji.

Edited by wilos
  • Confused 1

Wiesz... za bezpodstawne pisanie o kimś kłamca, dają ostrzeżenia lub nawet wakacje na pewien czas. Przeczytaj uważnie co napisałem.

• Sad 2

Posted (edited)

Nie ma takiej opcji HBO i HBO GO za 25 zł bez zobowiązania, ty piszesz nieprawdę i wprowadzasz użytkowników w błąd.

Edited by wilos
  • Confused 1
  • Upvote 1

Posted (edited)

Ale temat nakręcssz. Muszę Ci wytłumaczyć, bo żyjesz w swoim świecie i nie czytasz😂

Nic nie pisałem o HBO Go. 

Wziąłem samo HBO za 25 zeta, za które zapłacę w Maju i będzie wyłączone z ostatnim dniem Maja. 

Rozumiesz o czym piszę? Czy większymi literami to opisać?😂

Edited by ircios