Jump to content
vattax

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe

Recommended Posts

W dniu 11.02.2019 o 07:44, kingofsouth napisał:

Nadal kanały PSP świecą w NC+GO.  

Jaka to przyjemność oglądanie piłki nożnej z odtworzenia - online jest ok 1 min opóźnienia względem przekazu z Satelity Na Żywo. Tak można oglądać wiadomości lub film ale nie rozgrywki sportowe na żywo. Szczególnie ważne dla osób które obstawiają wydarzenia sportowe.

Edited by wilos
  • Confused 1

Guest kingofsouth

Jak ktoś ma Iple i dostęp do kanałów PSP do końca sezonu, to raczej nie będzie płacił za te kanały,  by sobie z satelity pooglądać. Nie wszyscy obstawiaja. :P

Jak chcesz oglądać z odtworzenia to oglądaj , twoja wola

• Confused 3

Dla mnie np. ważne jest jeszcze nagrywanie i zatrzymywanie przy meczach LM, no i Multiliga (zwłaszcza przy meczach grupowych), ale tego niestety, w tym sezonie już nie uświadczymy.

Po co ci multiliga , jak prawie wszystkie mecze masz na kanałach(wystarczy klinąć i natychmiast jesteśmy na drugim trzecim meczu).

• Confused 1

Często podczas oglądania, zamiast pilota, trzymam w ręku żelazko :) Poza tym przy rozgrywkach grupowych, gdzie jest 6 meczy jednocześnie (kiedyś 8 ), nie jesteś w stanie ogarnąć wszystkiego. W Multilidze cały czas coś (gdzieś) się dzieje. No ale zostawmy już ten temat, bo był wałkowany już niejednokrotnie.

Edited by NobelM
  • Confused 1
  • Upvote 1

Witam. Wczoraj zadzwoniłem na ica, żeby włączyć MP (opcja włącz/wyłącz 30zl/msc). Dostałem propozycję przedłużenia umowy na 24miesiące (dodam że umowę miałem do lipca 2020) i MP za 10szł/miesiąc na całą umowę. Umowa przedłużona kanały już świecą!!! 

• Sad 1

Właśnie dostałem sms,że ostatnie 2 mecze odkodowane.Włączam tv i odkodowane,na nc +go był dostęp cały czas

8 minut temu, markingdgz napisał:

Właśnie dostałem sms,że ostatnie 2 mecze odkodowane.Włączam tv i odkodowane,na nc +go był dostęp cały czas

Jakie 2 ostatnie mecze? 

2 dni , nie 2 mecze. Ja dzisiaj wykupiłem już wcześniej MP, ktoś potwierdzi czy działają mu te kanały na tv bez wykupienia opcji dodatkowej ?

Sorry,pomyłka z mojej strony.Ostatnie 2 dni z LM bez dodatkowych opłat.Nic nie

dokupywałem.Pakiet Superpremium

• Like 1

Dzialaja normalnie, odkodowali na dzis i jutro dla wszystkich. Fajnie, dzis i tak mialem potestowac rozne opcje w internecie, bo najbardziej interesuje mnie Real jutro. Wiec fajnie ze obejrze w spokoju na tv. Dzieki nc+, mila niespodzianka.

5 minut temu, śmiechu warte napisał:

Weźcie jeszcze zadzwońcie do BOK z zapytaniem dlaczego wam świecą . Co za ludzie .

Przyszedł SMS od nc+ więc to akcja zorganizowana i nieprzypadkowa ;)

Miło, że NC+ daje kanały jeszcze na dwa dni za free :) Ja akurat wczoraj wykupiłem opcję MP, ale i tak bym wykupił za tydzień gdyby mnie objęła ta promocja. Mam pakiet Premium Max w Cyfrowym Polsacie, a tam jakoś nie widziałem tego typu promocji.

Dzisiaj chciałem zamówić MP i niestety dla umów bezterminowych nie ma takiej opcji.

Sprawdź w mojencplus, pewnie masz w opcji włącz/wyłącz.

Edited by tomekb1976
Usunięto zbędne cytowanie.

Właśnie dlatego do nich dzwoniłem. Nie mam takiej opcji w mojencplus.

Edited by tomekb1976
Usunięto zbędne cytowanie.