Jump to content
vattax

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe

Recommended Posts

Wszystko się zgadza, jak zrezygnujesz po 14 dniach od uruchomienia, to nie będzie naliczana.

2 godziny temu, wilos napisał:

Co ty gadasz - jest jasno napisane że tylko w przypadku odstąpienia:

.Abonentowi przysługuję prawo do odstąpienia od złożonego zamówienia w terminie 14 dni od Aktywacji Opcji dodatkowej. W przypadku skorzystania przez Abonenta z prawa do odstąpienia od zamówienia, będzie on zobowiązany do zapłaty za świadczenia spełnione do momentu odstąpienia, tj. Opłaty Aktywacyjnej w wysokości 15 zł oraz Opłaty za dostęp do Opcji dodatkowej, w wysokości wyliczanej proporcjonalnie do zakresu spełnionego świadczenia.

Ty z pogrubionego fragmentu rozumiesz, że TYLKO w przypadku odstąpienia płaci się aktywację? Uuu... to gratuluję. Nie twierdzę, że będą to aktywacje naliczać, bo skoro konsule na czacie mówią, że nie to może nie, ale z tych dokumentów i ich treści nic takiego nie wynika. Może tak miało być, ale ktoś nie potrafił tego napisać i teraz rozumieją to tylko Ci wybrani :D

@freshmind może dla ciebie logiczne myślenie jest trudne i nie rozumiesz dlaczego pojawiła się opłata aktywacyjna. Tylko po co wprowadzasz ludzi w błąd? 

PS. Konsultanci sami nie wiedzą czemu opłata aktywacyjna nie jest naliczana. Naliczana na ten moment nie jest więc można spokojnie zamawiać. Przecież i tak proces się będzie powtarzać w kwietniu.

Edited by the cable guy
dopisek

1 godzinę temu, freshmind napisał:

Ty z pogrubionego fragmentu rozumiesz, że TYLKO w przypadku odstąpienia płaci się aktywację? Uuu... to gratuluję. Nie twierdzę, że będą to aktywacje naliczać, bo skoro konsule na czacie mówią, że nie to może nie, ale z tych dokumentów i ich treści nic takiego nie wynika. Może tak miało być, ale ktoś nie potrafił tego napisać i teraz rozumieją to tylko Ci wybrani :D

Ja zamówiłem i nie dopisano mi opłaty aktywacyjnej. Musisz to zrozumieć, że jakbym dzisiaj zrezygnował to dopiero bym zapłacił 15 zł. 

Edited by wilos

Godzinę temu, the cable guy napisał:

@freshmind może dla ciebie logiczne myślenie jest trudne i nie rozumiesz dlaczego pojawiła się opłata aktywacyjna. Tylko po co wprowadzasz ludzi w błąd? 

PS. Konsultanci sami nie wiedzą czemu opłata aktywacyjna nie jest naliczana. Naliczana na ten moment nie jest więc można spokojnie zamawiać. Przecież i tak proces się będzie powtarzać w kwietniu.

Czy wyłączenie MP jest możliwe przez chat live

@natala W sumie nie trzeba nawet wchodzić na Live chat żeby wyłączyć jakąś opcję. Wystarczy z konta mojencplus napisać wiadomość i wyłączą. ;) Masz zakładkę "napisz do nas" po lewej. Wybierasz temat "zmiana pakietu/opcji i informujesz o chęci wyłączenia pakietu. Tak ostatnio wyłączałem Multi Man Pack.

• Like 1

Panowie....i Panie nie ma wg mnie a jestem po rozmowie z konsultantem nie ma żadnej opłaty aktywacyjnej przy opcji włącz/wyłącz  MP tak więc proszę nie robić zamieszania

Edited by bartc1

Jest, jeżeli skorzystasz z prawa do odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od jej zwarcia.

Godzinę temu, NobelM napisał:

Jest, jeżeli skorzystasz z prawa do odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od jej zwarcia.

ale tu wiadomo, rozpętała się natomiast niepotrzebna dyskusja o naliczenie aktywacji przy skorzystaniu z opcji włącz/wyłącz MP przy normalnym korzystaniu przez okres tych dwóch miesięcy. Tak więc raz jeszcze nie ma opłaty aktywacyjnej

Czy u was też nadal działa MP w NC+ go ? Zastanawiam się czy poczekać do meczu z zakupem opcji dodatkowej, trochę jest to ryzykowne. Jutro może być wielu chętnych i uprawnienia mogą nadawać z opóźnieniem .

Ja dzisiaj już kupiłem MP, a TY nie ryzykuj do jutra.

Edited by wilos
  • Upvote 1

Czy opcja MP na mojencplus w zakładce poszerz swoją ofertę, w zakładce oferta cennikowa za 30 zł to ta odpowiadająca omawianej opcji włącz/wyłącz czy powinienem to załatwić przez infolinię z konsultantem?

Pozdrawiam

Edited by Jawor86

W dniu 11.02.2019 o 07:44, kingofsouth napisał:

Nadal kanały PSP świecą w NC+GO.  

Jaka to przyjemność oglądanie piłki nożnej z odtworzenia - online jest ok 1 min opóźnienia względem przekazu z Satelity Na Żywo. Tak można oglądać wiadomości lub film ale nie rozgrywki sportowe na żywo. Szczególnie ważne dla osób które obstawiają wydarzenia sportowe.

Edited by wilos
  • Confused 1

Guest kingofsouth

Jak ktoś ma Iple i dostęp do kanałów PSP do końca sezonu, to raczej nie będzie płacił za te kanały,  by sobie z satelity pooglądać. Nie wszyscy obstawiaja. :P

Dla mnie np. ważne jest jeszcze nagrywanie i zatrzymywanie przy meczach LM, no i Multiliga (zwłaszcza przy meczach grupowych), ale tego niestety, w tym sezonie już nie uświadczymy.

Po co ci multiliga , jak prawie wszystkie mecze masz na kanałach(wystarczy klinąć i natychmiast jesteśmy na drugim trzecim meczu).

• Confused 1

Często podczas oglądania, zamiast pilota, trzymam w ręku żelazko :) Poza tym przy rozgrywkach grupowych, gdzie jest 6 meczy jednocześnie (kiedyś 8 ), nie jesteś w stanie ogarnąć wszystkiego. W Multilidze cały czas coś (gdzieś) się dzieje. No ale zostawmy już ten temat, bo był wałkowany już niejednokrotnie.

Edited by NobelM
  • Confused 1
  • Upvote 1

Witam. Wczoraj zadzwoniłem na ica, żeby włączyć MP (opcja włącz/wyłącz 30zl/msc). Dostałem propozycję przedłużenia umowy na 24miesiące (dodam że umowę miałem do lipca 2020) i MP za 10szł/miesiąc na całą umowę. Umowa przedłużona kanały już świecą!!! 

• Sad 1

Właśnie dostałem sms,że ostatnie 2 mecze odkodowane.Włączam tv i odkodowane,na nc +go był dostęp cały czas

8 minut temu, markingdgz napisał:

Właśnie dostałem sms,że ostatnie 2 mecze odkodowane.Włączam tv i odkodowane,na nc +go był dostęp cały czas

Jakie 2 ostatnie mecze? 

2 dni , nie 2 mecze. Ja dzisiaj wykupiłem już wcześniej MP, ktoś potwierdzi czy działają mu te kanały na tv bez wykupienia opcji dodatkowej ?