Jump to content
vattax

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe

Recommended Posts

1 godzinę temu, Banan79 napisał:

Mam jeszcze 1,5 roku ważną:)

Ja mam jeszcze 14-cie m-cy, a pomimo tego mogę przedłużyć. Wczoraj dzwoniłem na Infolinię. 😏

3 godziny temu, ircios napisał:

Normalnie na infolinie dzwonisz.

+48223104747

Witam,

W moje nc+ mam możliwość skorzystania z opcji Mistrzowska Piłka za 30zł. Rozumiem, że aby skorzystać z opcji włącz/wyłącz i nie ponosić kosztów opłaty aktywacyjnej (do 31.01.2019 miałem ten pakiet) należy zrobić to na infolinii.

Podsumowując:

Dzwonię np 02.02.2019 włączam (nie płacę za luty)

Dzwonię np 01.03.2019 i proszę o wyłączenie z końcem marca (płacę 30zł)

Dzwonię np 01.04.2019 włączam (nie płacę za kwiecień)

Dzwonię np 01.05.2019 i proszę o wyłączenie z końcem maja (płacę 30zł)

Dobrze zrozumiałem?

20 godzin temu, tombik87 napisał:

U mnie na dekoderze brak uprawnień ale na nc+ go działa :-)

Hej u mnie to samo na dekoderze brak uprawnień ale na nc+go działa.

Ta opłata za aktywację podobno ma być naliczana kiedy zrezygnujesz z kanałów w ciągu przysługujących Ci 14 dni na odstąpienie od umowy. I wcale im się nie dziwię. Gdyby nie ta opłata to w lutym niektórzy wlączyli by te kanały tylko na mecze LM,a potem mogliby bez żadnych  opłat zrezygnować. 

Chyba nie, bo w tabelce opłat jest ta opłata 15zł uwzględniona. Najlepiej niech ktoś się dowie na infolinii jak jest w rzeczywistości.

12 minut temu, ShinobiQWE napisał:

Ta opłata za aktywację podobno ma być naliczana kiedy zrezygnujesz z kanałów w ciągu przysługujących Ci 14 dni na odstąpienie od umowy. I wcale im się nie dziwię. Gdyby nie ta opłata to w lutym niektórzy wlączyli by te kanały tylko na mecze LM,a potem mogliby bez żadnych  opłat zrezygnować. 

Tak jest w regulaminie opcji.

Również na tv nie mam dostępu do PSP , ale na nc go hula 😉 czyżby niedopatrzenie z ich strony ? Nie mam nic przeciwko aby to do końca sezonu podziałało 😊

Czy jest jeszcze opcja C+ za 10zł ze zobowiązaniem na 2 miesiące lub coś podobnego?

24 minuty temu, shidishi16 napisał:

Również na tv nie mam dostępu do PSP , ale na nc go hula 😉 czyżby niedopatrzenie z ich strony ? Nie mam nic przeciwko aby to do końca sezonu podziałało 😊

U mnie podobnie. :) Oby tak dalej. :)

21 minut temu, zetor2 napisał:

Czy jest jeszcze opcja C+ za 10zł ze zobowiązaniem na 2 miesiące lub coś podobnego?

Chyba żartujesz sobie. Za 10zł to możesz dokupić sobie Cinemax na całą umowę albo C+Seriale i C+Discovery.

Najtaniej to 25zł ze zobowiązaniem na 6 miesięcy. 

W regulaminie jest "Opłata Uzupełniająca" dla Ligii Mistrzów. W innym miejscu jest napisane, że opłaty są pobierane od przyszłego miesiąca. Jak to ostatecznie wygląda?

Edited by matt12345

Witam. Może mi ktoś wytłumaczyć tak łopatologicznie czy lepiej jednak wsiąść MISTRZOWSKĄ PIŁKĘ ze zobowiązaniem po 20zł lub czy można dostać taniej bez przedłużania umowy? Czy lepiej, bez zobowiązania i móc włączyć i wyłączyć? Czytam ten wątek, ale nie do końca wszystko rozumiem, z tym włączeniem i wyłączeniem.

Z góry bardzo dziękuję.

Jak wlaczysz w lutym za 30 zl to zapłacisz w marcu.

Wyłączysz na koniec marca. 

Następnie wlaczysz w kwietniu a w maju wlaczysz. Znowu 30 zl,ale tylko za maj. 

LM kończy się w maju. 

Czyli przez 4 miesięce płacisz po 15 zl miesięcznie albo 30 zl co 2 miesiące. 

Do tego od czerwca do sierpnia to martwy czas (w sierpniu jest tylko 4 runda el. LM.)

Dalsze 60 zl jesteś do przodu, chyba że lubisz powtórki. 

Co się bardziej opłaca? 

• Thanks 1

Czy przedłużał ktoś ostatnio Eleven za 7,95 zł? Dobijam do półmetka 2-letniej umowy na Superpremium, od 1 marca 2018 mam Eleven za 7,95 zł na rok. Najchętniej przedłużyłbym to na takich samych warunkach.

3 godziny temu, boss509 napisał:

Czy przedłużał ktoś ostatnio Eleven za 7,95 zł? Dobijam do półmetka 2-letniej umowy na Superpremium, od 1 marca 2018 mam Eleven za 7,95 zł na rok. Najchętniej przedłużyłbym to na takich samych warunkach.

Ja przedlużalem parę tygodni temu Eleven I bez problemu dostałem za 7.95

• Thanks 1

Mnie konsultant ostrzegał przed opcją włącz / wyłącz w Mistrzowskiej Piłce. Powiedział, że tam jest "haczyk" z tą opłatą aktywacyjną i lepiej wziąć zobowiązanie do końca umowy.

Serio. Trochę się zdziwiłem i w sumie nie wydawał się nieszczery, ale kto wie. Powiedział, że ta opcja włącz / wyłącz się w przypadku Mistrzowskiej Piłki nie opłaci ze względu na "haczyk"

Ale jaka jest prawda, to pewnie się przekonamy po kilku miesiącach.

Z drugiej strony jaki sens miałoby dawanie opcji za 20 złotych do końca umowy, jak można byłoby ją mieć za 15 bez zobowiązania?

Edited by przemm82

W dniu 2.02.2019 o 13:51, ajax1982 napisał:

Czy MP ZA 30 zł można wyłączyć mailiowo albo przez live chat

Wychodzi na to, że ta opłata aktywacyjna jest naliczana zawsze. Tak wychodzi z dokumentów (tabelka) i tak twierdzą konsultanci. Nie będzie tak kolorowo jak np. z Eleven....

W dniu 2.02.2019 o 17:58, roberttosat napisał:

Tak jest w regulaminie opcji.

Gdzie tak jest?

W regulaminie widzę tylko zapis, że nawet odstępując w ciągu 14 dni za aktywację trzeba płacić, a nie że tylko odstępujący muszą płacić.

• Like 1

Jest tak jak napisano wcześniej. Jeśli uruchomisz sobie MP dziś i wyłączysz na koniec marca zapłacisz 30 zł, czyli średnio miesięcznie 15 zł, co jest < niż 20 zł z zobowiązaniem do końca umowy. Mam nawet podkładkę z czata z konta mojencplus, konsultant wprost policzył mi, ile będzie kosztować uruchomienie oferty 1 marca i wyłączenie na koniec kwietnia, będzie to kwota 30 zł, opłata aktywacyjna, cytuję "nie jest obecnie naliczana". Nic nie stoi też na przeszkodzie by ten manewr powtarzać. Pozdrawiam

Guest kingofsouth

Ja nie wiem czy ktoś z was zauważył , ale opłata aktywacyjna jest tylko przy MP.   I tutaj jest ten tzw. haczyk.

Inne kanały jak chce się włączyć tym waszym sposobem włącz/ wyłącz nie mają takiej adnotacji.

Eleven 15,99 pln:

2019-02-10-212022.jpg

MP:

psp.jpg

37 minut temu, Jawor86 napisał:

opłata aktywacyjna, cytuję "nie jest obecnie naliczana". Nic nie stoi też na przeszkodzie by ten manewr powtarzać. Pozdrawiam

Dobrze napisane "obecnie".

Tak na marginesie, jeśli pan X nie zapłaci opłaty aktywacyjnej a pan Y zapłaci. To pan Y nie będzie nic mógł reklamować bo w regulaminie jest jasno napisane.

No, ale kto nie ryzykuje ten nie ma. ;)

Edited by kingofsouth