Jump to content
vattax

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe

Recommended Posts

Dokładnie.

W moim przypadku kończy mi się darmowe 6 m-cy na HBO/HBO GO z końcem stycznia, w grudniu złożyłem dyspozycje wyłączenia, aby system samoczynnie nie naliczał i z ciekawości zadzwoniłem, za ile moglbym utrzymać ten pakiet bez HBO GO. Otrzymałem odpowiedź, że do końca trwania umowy za 20 zł. Dobra cena, mimo to póki co nie skorzystałem.  

W dniu 4.01.2019 o 09:34, czarny_figa napisał:

Jest  w regulaminie Mistrzowskiej Piłki sformułowanie brzmiące mniej więcej tak: okres gwarantowany do 30 czerwca 2019r po okresie gwarantowanym w przypadku przedłużenia umowy  na PSP kanały automatycznie zostają w tej samej cenie (0zl , 5zl ,10zl). Wczoraj już pisałem,że umowa z Polsatem będzie do końca sezonu 2021 więc Ci którzy dostali za 0 zl  5 zl lub 10zl MP  będą ja mieć do końca umowy w tej cenie :)

Czyli w czerwcu nie musze nic załatwiać i przedłużać MP,  tylko automatycznie to sie stanie? Pytam dla pewności.

Posted (edited)

Możliwe jest dobranie samego HBO GO, czy trzeba dobrać całą paczkę kanałów HBO?

Edited by Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego wątku.

Tak wiadomo. 30 zł/m, ale nie martw się, do 15 stycznia pooglądasz jeszcze za free.  😋

Edited by turek

Jakoś nie widać żadnej oferty włącz/wyłącz na kanały PSP w ICA.

Jeżeli macie obecnie aktywne te kanały to oferty bez zobowiązania nie ujrzycie. Ja mam obecnie włączone Eleven bez zobowiązania bo też robie włącz/wyłącz. I w ICA nie mam opcji Eleven bez zobowiązania, a jedyna możliwość to włączenie na 12 miesięcy.

Wszystkiego powinniśmy dowiedzieć się już niedługo jak wyłączą PSP. Dla mnie jak nie będzie włącz/wyłącz to mam gdzieś te kanały. Nie będę się pchał w żadne zobowiązania dla kilku meczy. Jak będzie włącz/wyłącz to skorzystam w marcu i z końcem kwietnia wyłącze. Resztę obejrzę na TVP. 

9 godzin temu, turek napisał:

Tak wiadomo. 20 zł w opcji w/w lub 10 zeta z umową na 12 miechów, ale nie martw się, do 15 stycznia pooglądasz jeszcze za free.  😋

30 zł za w/w lub 20 zł do końca umowy. 0, 5 i 10 to opcje przy przedłużeniu umowy.

• Upvote 1

Pokaż zrzut jak to wygląda :)

Był szum na forum, że LM przedłużona w nc+, a o dziwo do tej pory żadnej oficjalnej informacji nie było... Dziwne.

Edited by shevchenko1987

Teraz zrzutu nie zrobię bo pisze z telefonu. Wieczorem wrzucę. W regulaminie jest,że okres gwarantowany do końca czerwca. A cena do końca okresu ozczonego również wynosi 20 zł. Jednak posiadanie tych kanałów za tącenę kiedy LM nie gra jest bez sensu.

Oto regulamin promocji Mistrzowska Piłka https://postimg.cc/bGCnYZCc

Ja to interpretuje tak, że miesiąc włączenia za 0 zł, następnie do końca czerwca 20 zł i można zrezygnować. Jeżeli nie chcemy rezygnować to do końca umowy nadal 20 zł, a w okresie nieoznaczonym 30 zł. Mam jeszcze inną ciekawostkę. Na dekoderze mediabox można dokupić sobie pakiety. I tam mam wymieniony pakiet Mistrzowska piłka, ale tylko z 2 głównymi kanałami PSP za 30 zł, ale bez zobowiązań. Dziwna ta oferta bo nie ma wszystkich 6 kanałów tylko 2 główne.

• Thanks 1

W dniu 14.01.2019 o 00:19, turek napisał:

Tak wiadomo. 30 zł/m, ale nie martw się, do 15 stycznia pooglądasz jeszcze za free.  😋

Bez dodatkowych opłat do 31 stycznia 2019 r.

Edited by Pitexx82
  • Thanks 1
  • Haha 1

Mistrzowska piłka w "Moje nc+" za 20 zł/m-c do końca umowy lub tylko, uwaga, z poziomu dekodera Ultrabox 4K w zakładce "Oferta nc+" - za 30 zł/m-c bez zobowiązania. Czyli włącz/wyłącz za 15 zł/m-c wyjdzie.

W dniu 15.01.2019 o 13:27, Pitexx82 napisał:

Bez dodatkowych opłat do 31 stycznia 2019 r.

Co ciekawe, w grudniu mogłem sobie włączyć te kanały za 30 zł bez zobowiązania, a okazuje się, że i tak są do końca stycznia za darmo i świecą. :D