Jump to content
vattax

nc+ – opcje dodatkowe

Recommended Posts

Ja piszę o przyszłym sezonie, a nie przyszłym roku. Na razie przecież jest gwarancja oglądania tylko do końca sezonu 2018/19.

Edited by shevchenko1987

Mam rozumieć, że gdy będę przedłużał LM na kolejny sezon jest wyłącznie opcja 20 zł bez zestopniowania do niższej ceny?

Jakie warunki muszę spełnić aby mieć to 0 zł czy bardziej odgrywać będzie rolę humor konsultanta?

Jak przedłużasz w ofertach z ulotki z C+ to na pewno dostaniesz za 0 zł (np. Extra z C+ za 99 zł), przy tym samy pakiecie ale tańszym (np extra z C+ 79,99) jest za 10 zł ale da się (wypowiedzenie, negocjacje i humor konsultanta) za 0 zł.

Sprawdź wątek z przedłużeniami bo mod nas zaraz wyrzuci ;-)

Umowa jak ze stopki. Wczoraj dzwoniłem aby wyłączyć HBO i spytałem się o Mistrzowską Piłkę. Pani powiedziała 20 zł ale od razu przekazała że może się spytać kierownika i jak się zdecyduję dziś to za 10 zł mi włączy. Nie ze mną te numery. Max mogę dać 5 zł :-) Poczekamy, zobaczymy. 

1 godzinę temu, asffaf napisał:

Max mogę dać 5 zł :-) Poczekamy, zobaczymy. 

Zabrzmiało jak reszta za kebaba ;)

A na poważnie, to za 10 zł wiele osób piszących tutaj na forum w ogóle by chciało mieć taką ofertę, gdzie w większości zestopniowują już od 20 zł.

30zl w opcji włącz wyłącz...uruchamiasz tylko w miesiącach gdy gra liga mistrzów czyli 8 miesięcy...czyli wydatek 120zł na sezon.

17 minut temu, kamil2505 napisał:

Myślę, że trzeba poczekać do lutego. Jeżeli chętnych nie będzie to może i cenę zmienią. 

Pytam, bo mam również Cyfrowy Polsat, na którym kończy się umowa - ale skoro nc+ takie niechętne, to spróbuję ugrać w dobrej cenie Ligę Mistrzów tam. :)

Jeżeli będzie możliwość wybrania opcji "włącz-wyłącz" to faktycznie nie powinno być tak źle cenowo. Nikt jednak nie wie czy Liga Mistrzów w kolejnym sezonie też będzie dostępna w nc+.

24 minuty temu, kkzk81 napisał:

30 zł razy 8 miesięcy to nie120 zł a 240 zł.

Uruchamiasz np 1 lutego i do końca miesiąca masz za darmo a marzec opłacasz 30zl...W marcu zgłaszasz wyłączenie...ponownie włączasz 1 kwietnia i do końca kwietnia masz free a za maj płacisz 30zl i zgłaszasz wyłączenie...podsumowując wychodzi 15zl/za miesiąc...

11 godzin temu, kkzk81 napisał:

30 zł razy 8 miesięcy to nie120 zł a 240 zł.

Źle to liczysz ale @tombik87 Ci to wyjaśnił. Teraz maj 2019 można odpuścić bo i tak finał będzie na TVP.

Dokładnie ;-) mój błąd, myślałem o czerwcu a pisałem o maju. Luty-marzec i kwiecień-maj a czerwiec odpuszczamy.

Edited by roberttosat

Hejka, mam pytanie. Decydując się na pakiet Start, w jakiej cenie mogę dokupić 8 Canal+? Pytam, bo podczas zamawiania na stronie nie mam możliwości wyboru tej opcji dodatkowej.

Edited by Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą. Poprawiono post. Przeniesiono post i poniższą odpowiedź na niego do odpowiedniego wątku.

Na 6 miesięcy dostaniesz za 25 zł miesięcznie.

Na ma większy problemów żeby później znów dostać w tej cenie na cały okres umowy albo znów na 6 miesięcy.

• Thanks 1

Czy komuś podczas trwania umowy udało się włączyć 8x C+ w opcji 6m/25 zł (obecnie Extra+ i 11) i do tego ugrać mistrzowską piłkę za free lub max 10zł? Po wczorajszej rozmowie z BOK chcą za MP 20 zł (może też być taki zestaw do końca umowy).

Jeśli chodzi o Mistrzowską Piłkę, to również zauważyłem ofertę za 20zł/mies. ze zobowiązaniem... :) Oferta kompletnie nieopłacalna w moim mniemaniu, mam wygrany pakiet Ipla do końca sezonu i środowe mecze na TVP1. Jeśli będzie opcja bez zobowiązania za 30zł/mies, to włączę raz, a płacić po 20zł/mies. do końca sierpnia, nie zamierzam. ;)

• Upvote 1

Włączyłem sobie po namyśle dzisiaj w Telefonicznym Centrum Abonenta u konsultanta opcję dodatkową "Multi Man Pack" w promocji za 15 zł/m, gdzie jest zobowiązanie na 12 miesięcy, a potem cena bez zmian nadal 15 zł/m. Chciałem w sumie włączyć ta opcję dzisiaj przez ICA moje nc+, ale teraz po świętach widniała mi tam jedynie opcja najniżej za 20 zł/m, mimo że przed świętami była dostępna opcja za 15 zł/m. Także więc zadzwoniłem do nc+ i dopiero za drugim telefonem się udało po konsultacji konsultanta z kierownikiem, który musiał nadać na moje konto możliwość aktywacji mi tej opcji dodatkowej w tej cenie, bo podobno promocja za 15 zł/m była czasowa na Święta i dlatego teraz poznikała z kont u Abonentów i dostępna obecnie jest jedynie za 20 zł/m. Także cieszę się bardzo, że udało mi się jeszcze jakimś cudem uzyskać w cenie 15 zł/m opcję dodatkową "Multi Man Pack".:jupi:

Mogłeś się wstrzymać te kilka dni do stycznia.Zyskałbyś pełny miesiąc bez opłat. A kto wie czy nie będzie ta opcja +miesiąca ;)

@Pawel

Ja już miałem tą opcję zgłoszoną do wyłączenia z końcem grudnia, bo aktywowałem ją w listopadzie na ten Black Friday do końca grudnia za 0 zł z możliwością rezygnacji z końcem okresu bezpłatnego. Także nie chciałem się wstrzymywać z tym, bo już dzisiaj był problem i nie chcieli mi dać tej opcji "Multi Man Pack" za 15 zł/m, mimo że przed Świętami była dostępna bez problemu. Także jestem zadowolony z aktywacji tej opcji dodatkowej za 15 zł/m. :jupi:

Edited by lukx95

Jak jesteś zadowolony to dobrze. Za 15 zł to masz bez problemu w opcji włącz/wyłącz, więc imho mało atrakcyjna opcja. Oferty w ICA się zmieniają.Ja mam trzy opcje do wyboru.Sam MMP i dwie opcje wraz z Elevenami za 25 zł miesięcznie.