Jump to content
vattax

nc+ – opcje dodatkowe

Recommended Posts

@boss509 to nie jest promocja na Black Friday tylko zwykła oferta ze zobowiązaniem po tych dwóch miesiącach. Ta na BF ma w opisie, że jest na jeden miesiąc za darmo czyli do końca roku i można zrezygnować do końca grudnia.

• Thanks 1

Właśnie coś mi tu nie pasowało, dobrze że się nie wkopałem. Nie przysługuje mi ta promocja, ponieważ był jakiś "+miesiąca" i już to brałem, dlatego po przekierowaniu do ICA nie mam tej opcji. Rzeczywiście było coś takiego.

Edited by boss509

16 godzin temu, boss509 napisał:

Dostałem maila z tą ofertą na HBO i MMP. To pierwsze mam, więc chciałbym drugie, ale wbrew temu co tutaj napisaliście, w regulaminie nigdzie nie widzę informacji, że można zrezygnować w grudniu. Zapytałem konsultanta na czacie, powiedział że można odłączyć. Dlatego, na wszelki wypadek, zapytam czy tam w ICA pojawia się jakieś oznaczenie, że to jest promocja na Black Friday, czy po prostu to, co w grafice, tj. "Multi Man Pack do 2 mies. za 0 zł"? Z tego co widziałem, to to wisi tam często. Może mi nie wskoczyła jakaś promocja jeszcze i nie chcę się władować w kolejne 2 dychy.

nc.jpg

Zasada jest taka:

Jak w opisie masz okres gwarantowany to w tym czasie nie możesz wyłączyć opcji.

Jak w opisie masz okres promocyjny to w tym czasie możesz wyłączyć opcję.

• Thanks 1

W opcji "Multi Man Pack do 2 mies. za 0 zł" okres gwarantowany,  w którym nie można wyłączyć opcji bez żadnych kosztów wygląda tak: listopad + grudzień bez opłat, od stycznia do maja 20zł miesięcznie. W maju można zgłosić wyłączenie z początkiem czerwca lub nic nie robić i nadal  płacić 20zł miesiecznie. 

W opcji "MULTI MAN PACK za 0 zł przez 1 miesiąc" -  listopad + grudzień bez opłat.  W grudniu można zgłosić wyłączenie z początkiem stycznia.

Wszystkie informacje są na dole strony z ofertą w pozycji: Dokument.  Szczegóły oferty. 

W dokumencie można znaleźć okres gwarantowanego korzystania, promocyjnego, a nawet punkt: zasady wyłączania usług. 

MULTI MAN PACK za 0 zł przez 1 miesiąc

Edited by missioo
  • Like 1

Włączyłem "Muli Man Pack" w promocji "Black Friday" i po zatwierdzeniu aktywacji był komunikat, że dostanę potwierdzenie również na maila. Niestety, po kilku godzinach nic nie dotarło. Folder "spam" oczywiście sprawdziłem. Też tak macie?

17 godzin temu, maks27 napisał:

Włączyłem "Muli Man Pack" w promocji "Black Friday" i po zatwierdzeniu aktywacji był komunikat, że dostanę potwierdzenie również na maila. Niestety, po kilku godzinach nic nie dotarło. Folder "spam" oczywiście sprawdziłem. Też tak macie?

Maile, szczególnie na pocztę Interii, potrafią nie docierać.Zobacz zakładkę "Zestawienie ofert". Tam powinny być dostępne potwierdzenia wszystkich zamówień.

Wszystko działa. Oferta zaraz zniknęła i jest potwierdzenie w zestawieniu ofert.

@Pawel też mam pocztę w Interii, dobrze wiedzieć że tu jest problem.

Edited by maks27

Za ile można wyciągnąć Eleveny i PSP do Extra z 8 C+? Teraz płacę za Eleveny 11,90 zł, a chcę 7,90 zł, tak jak wyczytałem na forum! Mówią, że nie ma dla mnie takiej oferty! Za PSP chcą 10zł. Wyczytałem na forum, że ludzie mają ma za 5 zł, a niektórzy nawet za 0 zł! Od czego to zależy? Czy zejdą z ceny, jak będę nieugięty?

Edited by Barti
Przeniesiono post do właściwego wątku. Poprawiono też niechlujną pisownię oraz formę wypowiedzi w poście. To jest poważne forum, dla poważnych ludzi. Tutaj nie stosujemy gwary podwórkowej.

Można brać Canal+ 4K w opcji włącz/wyłącz i pierwszy miesiąc darmowy, na wzór Eleven?

Edited by Barti
Przeniesiono post do właściwego wątku.

Czy można do aktualnie trwającej umowy otrzymać National Geographic Play i FOX Play?Czy jest to opcja bezpłatna?

Można dostać. 10 i 20 zł/m. Przy przedłużeniu dają za free. Ciężko zajrzeć do ICA i sprawdzić?

Mam w ICA,ale chodziło mi o to czy ktoś dostał bezpłatnie do trwającej obecnie umowy,dzwoniąc na infolinie? 

Nie widziałem takich postów. Zadzwoń.  Wątpię, że dadzą za Free.

Mógłby ktoś tu napisać jakie pojedyncze kanały są jako opcje dodatkowe i jakie są ich ceny? :)

Ja rozumiem, że forum jest m.in. po to, aby wymieniać się informacjami, zadawać pytania, etc. Ale wygodnictwo niektórych jest porażające 😕.

Wałkowane są te same zapytania non stop. A wystarczy przeczytać kilka postów wstecz i wszystko jest opisane. Ale po co. 

Ewentualnie zadzwonić na infolinie i zapytać pracowników. 

Nie udzieli wyczerpujących info. w interesującym mnie temacie, to dzwonię za kilkanaście min. i kolejny jest bardziej ogarnięty. 

Edited by gebi
  • Upvote 1

Czy macie dostępną opcję HBO bez GO za 25 zł miesięcznie w ICA? U mnie tylko opcja z HBO GO za 35 zł (wcześniej cały czas korzystałem z tej za 25 zł).