Jump to content
vattax

nc+ – opcje dodatkowe

Recommended Posts

Najtaniej w opcji włącz wyłącz  12,50.  

Z HBO Go 17,50

Posted (edited)

Tak teraz wyglądają oferty na Eleven w ICA:

1.   13,90 zł/mies. przez 6 miesięcy. W kolejnych miesiącach nadal 13,90 zł miesięcznie z możliwością rezygnacji z opcji
  2.   11,90 zł miesięcznie do końca okresu oznaczonego Umowy, a następnie 15,90 zł miesięcznie do końca obowiązywania Umowy

Edited by kingofsouth
  • Sad 1

W jaki sposób można dokupić opcję "France TV"? Nie ma jej w ICA. O co chodzi?

A o co ma chodzić? Dzwoń na infolinię. 

7 godzin temu, Umkwatata napisał:

W jaki sposób można dokupić opcję "France TV"? Nie ma jej w ICA. O co chodzi?

Może dekoder nie odbiera tej paczki programów.

@arco

Akurat kanały z opcji dodatkowej "TV France" są już dostępne od początku czerwca na wszystkich dekoderach nc+ zarówno z kartą Conax, Cameleon jak i Cayman.

@Umkwatata

Musisz mieć na 100% w ICA moje nc+ w zakładce "Poszerz swoją ofertę" w opcjach dodatkowych w sekcji oferta promocyjna opcję TV France za 8 zł/m gdzie masz zobowiązanie na 12 miesięcy lub w sekcji oferta cennikowa TV France za 10 zł/m bez zobowiązania. Natomiast jeśli koniec okresu oznaczonego Twojej umowy jest krótszy niż 12 miesięcy, to będziesz miał tą opcję dostępną tylko cennikowo za 10 zł/m.

Nie musi mieć tego w ICA na 100%. 😁😉

@ircios A ty masz ICA moje nc+ tą opcję kanałów TV France dostępną do włączenia?
Rozumiem, że każdy Abonent ma inne oferty w ICA? :D

2 minuty temu, lukx95 napisał:

Oczywiście.

Nie sądzisz , że to wszystko jest uzależnione od pakietu jaki się posiada?

Posted (edited)
27 minut temu, lukx95 napisał:

@ircios A ty masz ICA moje nc+ tą opcję kanałów TV France dostępną do włączenia?

Nie mam, a mam Cameleony. I to na 2 umowach. Dziwne? Nie sądze😁

Żadna strata. Mam za to Mezzo😝

Jak czegoś nie ma w ICA , to jest dostępne na infolini. Np. HBO w standardowej cenie i ta Franca TV. 😁

Tak jak napisał @kingofsouth

Choć pewnie nic nie ma to nic wspólnego z pakietem jaki się posiada. Po prostu nie u każdego jest dostępna oferta w ICA. 

Edited by ircios

Przeglądając dziś oferty w ICA niemiła niespodzianka! Programy z paczki Eleven w cenie 13,90. A do niedawna 11,90. Niby tylko 2 zł, ale podwyżka. Cicha. Cichutka. Jeszcze bym rozumiał, gdyby wykupili jakąś dodatkową ligę np. francuską...

Jakby chciało Ci się przeczytać poprzednie posty to byś wiedział, że ta kwota to tylko jedna z promocji.

W dniu 4.07.2019 o 10:00, kingofsouth napisał:

Tak teraz wyglądają oferty na Eleven w ICA:

1.   13,90 zł/mies. przez 6 miesięcy. W kolejnych miesiącach nadal 13,90 zł miesięcznie z możliwością rezygnacji z opcji
  2.   11,90 zł miesięcznie do końca okresu oznaczonego Umowy, a następnie 15,90 zł miesięcznie do końca obowiązywania Umowy

Jakby chciało Ci się przeczytać poprzednie posty to byś wiedział, że ta kwota to tylko jedna z promocji.

Wrzuciłem co jest u mnie  w ICA.

Nie pisz mi co mi się chce a co nie chce, bo nic ci do tego ;) Dobrze?

• Confused 3

4 godziny temu, pikoz11 napisał:

Co absolutnie nie zmienia faktu, że chcą więcej!

Nic nie chcą więcej. Regularna cena to 15,90. Jak masz 12 miesięcy i więcej to 11,90 z zobowiązaniem lub 13,90 na 6 miesięcy. Jak masz umowę krócej niż 12 miesięcy to 13,90 na 6 miesięcy.

@kingofsouth przecież nie pisałem tego do Ciebie tylko do @pikoz11, bo on twierdził, że pakiety poszły w góre,  a ja zacytowałem Twój post, który widnieje wyżej, gdzie wyjaśniasz,  że to tylko jedna z promocji,  a nie podwyżka.

• Thanks 1
  • Haha 2

Ogolnie dla nC+ widoczne jest, ze mam na umowie 2 dekodery od nich i 2 karty Cameleon.

Nie mam tej opcji w ICA, gdybym miał nie pisalbym tutaj :)

Ja mam Fergusona Arive 120 + karte Cameleon, wiec na infolinii powinno sie udac i wtedy mozna ogladac. W koncu na wlasnyn dekoderze pojdzie.

Na jednej z umów z Comfort+ /stary/ mam  opcję tv France tylko za 10 pln. Natomiast nie mam żadnej promocyjnej opcji Canal+, na pozostałych jest promocyjna opcja tv France 8 pln i ta za 10 pln, dodatkowo Comfort+ /nowy/ ma 4 opcje promocyjne Canal+. Więc różnie to jest.

IMi właśnie pojawiły się na 2 umowach France w promo za 8 zł i w standardowej cenie 10 zł. 5 zł w opcji włącz wyłącz wychodzi.

czy ktoś ma opcje france tv na zestawie z conax?? czy działa pakiet na zestawie bska z conax?? konsultant twierdzi że nie zadziała.

Posted (edited)

Na dekoderze ADB5800SX czyli BSLA - karta Conax działa bez problemu opcja France TV.

Edited by tweed77

Umowa do 30.09. Pakiet Extra+. Nie ma dla mnie opcji włączenia opcji Canal+. Zarówno 6*25 zł oraz promocja ze strony 30 zł jedynie przy przedłużeniu zlecenia. Nie ma innej opcji włączenia?