Jump to content
vattax

nc+ – opcje dodatkowe

Recommended Posts

Posted (edited)
16 minut temu, sztywniak napisał:

Czy opcja MMP z Eleven w cenie 25 zł jeszcze istnieje?

Tak, istnieje.

Edited by kingofsouth
  • Sad 1

Mam opcje Multi Man Pack do końca czerwca, ale umowa jeszcze ważna przez rok, na jaką ofertę mogę liczyć?Mogę połączyć to z pakietem Eleven, mimo że ten pakiet mam osobno dostępny?Chodzi mi o to, żeby te opcje były razem za 25 zł?Jest to możliwe?

Ta oferta jest dla tych co nie mają w swoim zestawieniu Eleven i MMP.  Zawsze jednak MMP możesz dostać za 15 zł.

• Sad 1

Obecnie mam MMP za 20 zł, czyli uważasz, że mogę dostać za 15 zł?

Bez łaski w opcji włącz/wyłącz masz za 15 zł.

Jeśli chciałbym normalnie ze zobowiązaniem to w jakiej cenie jest możliwe?

Posted (edited)

Normalnie to pewnie kwestia promocji.Ja mam dostępną 2 miesiące za free a potem 6 za 20 zł.

Wyłącz z końcem czerwca MMP i Eleven a w lipcu włącz MMP+Eleven w paczce za 25 zł. To najtańsza opcja na taki zestaw.

Edited by Pawel
  • Upvote 1

Z zobowiązaniem masz 15zl jakoś tak mam. 

51 minut temu, Pawel napisał:

Wyłącz z końcem czerwca MMP i Eleven a w lipcu włącz MMP+Eleven w paczce za 25 zł. To najtańsza opcja na taki zestaw.

Tylko, że na Eleven mam zobowiązanie do czerwca 2020...czyli nie będę mógł wyłączyć?

Nie będziesz mógł wyłączyć.

Ja dzisiaj dzwoniłem i mam MMP do końca czerwca, ale Eleven w NC+ nie posiadam i w moim przypadku mogę włączyć MMP+Eleven za 25 zł do końca trwania umowy.

• Sad 1

Pytałeś może o sam pakiet MMP?

Posted (edited)

Nie pytałem. Jak nie zrezygnuję, to od lipca nadal mam 20 zł za MMP.

Mnie się nie pali z tym MMP+ Eleven za 25 zł w NC+,  gdyż posiadam pakiet Eleven wraz z Eleven Sports 1 4K, u innego dostawcy do 2021.

Edited by kingofsouth
  • Sad 1

Obecnie ile płaciłeś za MMP?Czyli jak nie zadzwonię to mam nadal za 20 zł czy już za 30 zł bez promocji od lipca?

Posted (edited)

Płaciłem 20 zł. Nie wiem z jakiej ty promocji skorzystałeś? U mnie było 12 miesięcy 20 zł, potem mogę zrezygnować lub nadal płacić 20 zł.

edit:

Tak to u mnie wygląda:

" Multi Man Pack 20 zł 12 i 20zł/m dla Abonentów "

Edited by kingofsouth
  • Sad 1

Również mam taką promocje: Multi Man Pack 20 zł 12 i 20zł/m dla Abonentów, czyli nawet nie mam potrzeby dzwonić i przedłużać tej opcji, ponieważ będzie kosztować dalej 20 zł...

To już lepiej wziąć w opcji włącz wyłącz. Taniej o 5 zeta

• Sad 1

Dzwonili przed chwilą z ofertą:

- Extra + 8x Canalplus + Eleven + MP + Multiroom = 101.49 zł. Brać czy czekać na coś lepszego?

Posted (edited)

E+ z 8C+ 47,50. 

Eleven 11,90 

MP 20

MR 10

89,40

Może być jeszcze taniej MP i Eleven w opcji włącz wyłącz.

Temat o ofertach jest gdzie indziej.

Edited by ircios
  • Sad 1

Za 47.50 to raczej Comfort+ z C+, do Extra+ trzeba doliczyć dopełnienie minimum +10zł. No ale oferty w innym temacie, jak już napisał kolega wyżej.

• Thanks 1

No tak. Miało być Comfort z Canal+ i dopisać o E+ za 10. Myślami byłem gdzie indziej podczas pisania i wyszło jak wyszło 😔. Dzięki @NobelM za sprostowanie.

• Sad 1

Dziś zadzwoniła do mnie Pani z infolinii, co ciekawe że zwykłego komórkowego numeru z atrakcyjną ofertą. Wypytywala czy interesuje mnie sport, tj piłka nożna, boks itp. Odpowiedziałam, że nie, ewentualnie skoki narciarskie lub tenis ziemny. No to może filmy - mówi? No ma Pani bogaty pakiet (Superpremium), więc może pakiet Filmbox za 10 zł? A ja jej na to, że w ICOK mam to samo za 5 zł. Szybko się rozlaczyla. Tylko się uśmiałam.

• Haha 3

W dniu 3.06.2019 o 08:10, tweed77 napisał:

O tych co mają umowy na kartach Conax w NC+ to zapomnieli.

Na kartach Conax brak oferty France TV.

@tweed77

Co ty opowiadasz? Opcja dodatkowa TV France jest dostępna od początku czerwca już dla wszystkich Abonentów nc+, czyli na sprzęcie z kartami Cameleon, Cayman i Conax. Nawet logotypy kanałów już trafiły do wykazu na stronie ncplus.pl w sekcji wszystkie kanały pod linkiem https://ncplus.pl/oferta/wszystkie-kanaly

W skład opcji dodatkowej TV France wchodzą takie kanały jak: France 2 HD, France 3, France 4, France 5 oraz France Ô.
Opis każdego z kanałów ze strony ncplus.pl:

France 2 HD - Wiodący kanał publiczny, który wychodzi naprzeciw zainteresowaniom i aspiracjom swoich widzów. Oferuje różnorodne programy, wśród których są wiadomości, filmy, dokumenty, programy rozrywkowe oraz sportowe. Kanał nadawany w jakości HD.

France 3 - Kanał, który w licznych programach informacyjnych i magazynach informuje o tym, co dzieje się we francuskich regionach. Oprócz tego w ramówce kanału znajduje się popularny program „Plus belle la vie”.

France 4 - Rozrywka dla młodszych widzów od 15 do 35 roku życia. Kanał ma w swojej ofercie m.in. filmy oraz serie telewizyjne.
Najbardziej popularnym programem jest „Taratata”, czyli koncerty na żywo z udziałem słynnych gości z międzynarodowej sceny muzycznej. Dla France 4 charakterystyczne są: innowacja, rozrywka i odkrywanie młodych talentów.

France 5 - Kanał ma w swojej bogatej ofercie dokumenty, interaktywne programy talk-show oraz debaty, w których poruszane są bieżące tematy. Ambicją kanału France 5 jest misja edukacyjna.

France Ô - Francuski kanał wielokulturowy, który w swojej ofercie posiada programy podróżnicze, muzyczne, sportowe. Nie brakuje w nim także istotnych rozmów na tematy takie jak polityka czy środowisko. France Ô jest oknem na kulturalną różnorodność na całym świecie.

Posted (edited)

@lukx95

Wcześniej na kartach Conax nie było możliwości aktywacji paczki TV France.

U mnie w ICOK NC+ nadal brak możliwości włączenia paczki TV France na zestawie z kartą Conax.

Ja się nie przejmuję bo mam paczkę Fransat z bezterminowej karty ( oferta z modułem CI+ ) wraz z kanałami TF1 4K oraz France TV Sport 4K UHD.

Edited by tweed77
  • Upvote 1

@tweed77

Nie dodali jeszcze w serwisie ICA moje nc+ możliwości podłączenia samodzielnie tej opcji na warunkach promocyjnych lub standardowych. Na obecną chwilę opcję TV France można włączyć poprzez infolinie, a w serwisie ICA moje nc+ trzeba widocznie jeszcze chwile poczekać, aż to zaktualizują i dadzą możliwość samodzielnie podłączenia tej opcji dodatkowej.