Jump to content
vattax

nc+ – opcje dodatkowe

Recommended Posts

3 godziny temu, tombik87 napisał:

Bajeruje Cię... owszem dostał za darmo na 6 miesięcy ale później w opcji włącz wyłącz HBO i HBO GO jest za 35zł czyli po 17,50 na miesiąc.

Niekoniecznie.Kilka razy opisywany był przypadek zlecenia włączenia i wyłączenia danej opcji w tym samym miesiącu. Wtedy faktycznie opłata nie ostaje naliczona.

Posted (edited)

Miałem tak w kwietniu. 1 włączyłem HBO. Pod koniec kwietnia zadzwoniłem, aby mi wyłączono z końcem maja. Omyłkowo powiedziałem z końcem kwietnia. I wyłączyli. 0 zł do rachunku za maj.

Edited by ircios

cześć,

podpytałem dokładnie jak to robi, powiedział że omyłkowo co miesiąc włącza opcje pierwszego danego miesiąca, a potem pod koniec tego samego miesiąca zleca wyłaczenia, i tak co miesiąc omyłkowo :) stąd opłata zero złotych

11 godzin temu, ircios napisał:

Miałem tak w kwietniu. 1 włączyłem HBO. Pod koniec kwietnia zadzwoniłem, aby mi wyłączono z końcem maja. Omyłkowo powiedziałem z końcem kwietnia. I wyłączyli. 0 zł do rachunku za maj.

Też tak miałem kilka razy. Tylko u mnie mylił się sam konsultant przy wprowadzaniu wyłączenia ;)

Posted (edited)

Czy coś wiadomo na temat transmisji finału LM 01.06.2019r. Ktoś transmituje bez kodowania ? Zapłacić za jeden mecz 30zł i później oglądać powtórki to "aberacja"      

Edited by Flaga

Posted (edited)

Czyli finał LM będzie w TVP ?  

Myślę że bo wygranych wyborach  " lelektoratowi  się należy" tym bardziej że jesieniom następne wybory parlamentarne   

Edited by Flaga

Chyba za dużo kontemplujesz w życiu i Cię ominęło, że TVP transmituje jeden środowy mecz LM z każdej kolejki, tym samym finał też pokazują.

Co więcej, tak jak piszą koledzy, Polsat też pokaże ten mecz w otwartej TV.

• Like 1

Szybciutko odłączony pakiet "Mistrzowska Piłka". Wyrobili się z wyłączeniem nawet w sobotę. Pełen profesjonalizm.

• Sad 1

Posted (edited)

Po co mi oglądanie z jeszcze większym opóźnieniem? Już włączę Polsat albo TVP. Po prostu się nie spodziewałem, że się tak uwiną. Tym bardziej pierwszego dnia miesiąca. Nie żebym miał pretensje bo za 1 czerwca im nie płaciłem.

P.S Sprawdziłem z ciekawości na NC+ GO i też dostęp odebrany. ;) 

Edited by the cable guy
P.S
  • Sad 1

W NC+ od wczoraj można wykupić opcję France Tv, również dla abonentów z kartą cayman. 8 zł miesięcznie

Sprawdź w ramówce kanałów, którą znajdziesz w sieci.

Opcja dodatkowa z kanałami TV France jest dostępna od 1 czerwca dla wszystkich Abonentów nc+ niezależnie od posiadanego sprzętu.

Została stworzona oferta promocyjna na te kanały za 8 zł/m z której oczywiście skorzystałem dzisiaj, bo zawsze to 2 zł taniej niż płacić cennikowo 10 zł/m. Warunki promocji na opcję TV France są takie:

dc2fdfde1a2e1.png

Rychło w czas! Po ponad 6 latach przypomnieli sobie o istnieniu tej opcji dodatkowej.

Jak rozumiem, te 8 zł/mies. jest tylko przy rocznym zobowiązaniu?

@Emil.1603

Tak cena 8 zł/m za opcję dodatkową TV France jest tylko, gdy skorzysta się z promocji ze zobowiązaniem na 12 miesięcy, ale jest plus bo potem po tym okresie mamy opcję już bez zobowiązania, a cena nadal bez zmian 8 zł/m. Natomiast zawsze można aktywować tą opcję na warunkach standardowych bez żadnych zobowiązań za 10 zł/m.

48 minut temu, Emil.1603 napisał:

Rychło w czas! Po ponad 6 latach przypomnieli sobie o istnieniu tej opcji dodatkowej.

Bo umowa nc+ z France TV się skończyła i mięli dwie opcje: podpisać nową, lub wycofać kanały z oferty. ;)

To aż takie wzięcie mają te kanały? Bo potrafili wyrzucić polskie kanały z oferty a tu jeszcze przedluzyli umowe i promocję robią...

Czyli jeśli chciałbym wziąć France TV tylko na JEDEN miesiąc to zapłaciłbym dyszkę? ;)

@Emil.1603

Tak zgadza się zapłaciłbyś 10 zł cennikowo za jeden pełny miesiąc, bo miesiąc aktywacji jest zawsze bezpłatny.

Posted (edited)
12 godzin temu, SatExpert napisał:

Bo umowa nc+ z France TV się skończyła i mięli dwie opcje: podpisać nową, lub wycofać kanały z oferty. ;)

O tych co mają umowy na kartach Conax w NC+ to zapomnieli.

Na kartach Conax brak oferty France TV.

@Emil.1603

Choć osobiście się tym nie martwię bo mam dostęp do oferty Fransat - TNT SAT z Eutelsat 5W. Karta bezterminowa podobnie jak z TIvusat. Odbiór z dedykowanym modułem CI+.

23c6e0350ce060dc.jpg

Edited by tweed77
  • Like 1

Posted (edited)

Czy można dobrać 8x C+ za 25 zł do końca umowy już do pakietu start+? Jeśli tak to czy ta opcja "odblokowuje" możliwość dobrania Mistrzowskiej Piłki (włącz/wyłącz za 30 zł)? 3x Eleven jak rozumiem do każdego pakietu można dobrać za 15,90 zł (też włącz/wyłącz)?

Chcę mieć przede wszystkim C+, PSP i Eleven i zastanawiam się czy brać start+ i bawić się w dokupywanie opcji dodatkowych jak wyżej, (o ile jest to możliwe) czy wziąć od razu Comfort z C+, HBO, PSP, mieć umowę na 12m i ewentualnie bawić się opcją włącz/wyłącz w przypadku Eleven.

Edited by Ferdas100

Czy opcja MMP z Eleven w cenie 25 zł jeszcze istnieje? Szukałem w dokumentach na stronie NC+ i jej nie znalazłem.

• Sad 1