Jump to content
vattax

nc+ – opcje dodatkowe

Recommended Posts

U mnie wczoraj poszła dezaktywacja "Mistrzowskiej Piłki" za pomocą formularza "Napisz do nas". Dziś potwierdzili, że wyłączą z końcem miesiąca. Nie było żadnej opłaty aktywacyjnej. Całkowity koszt za dwa miesiące 30 zł. Pewnie włączę znowu w kwietniu.

U mnie dzisiaj w ICA w opcjach dodatkowych mam Mistrzowską piłkę za 0zł(i tak ją dostałem wczoraj przy przedłużeniu) , do tego Fox Play i Nat Geo Play też za 0 zł do końca umowy. Tež tak macie czy to jakiš błąd systemu?

Posted (edited)

Fox Play i Nat Geo Play aktywowałem i działają :) W prognozach płatności nic się nie zmieniło.

Edited by boogiman86

Posted (edited)

U mnie ciągle świecą te opcje, mimo że już je aktywowałem.

Edited by boogiman86

Przy przedłużeniu i teraz jak ktoś włączył za darmo to będzie miał za darmo do końca umowy

Przy przedłużeniu jest włączone z automatu. 

• Haha 1

Jak nie prawda jak prawda. Mi włączono.  I nie tylko mi. Przy przedłużaniu. Oczywiscie po akceptacji meila z nową ofertą. 

• Haha 1

Piszę tylko, ze nie jest to włączone z automatu. Tobie włączone ok ale  nie znaczy to, że automat.

• Upvote 1

Posted (edited)

Po przeczytaniu kilkunastu ostatnich stron wychodzi na to, że za pomocą opcji włącz/ wyłącz 

1) opcja Mistrzowska Piłka 15 zł/mies

2) opcja HBO 12,5 zł/mies.

3) opcja Eleven 7,95 zł/mies.

Czy jest tak jak napisałem czy się gdzieś mylę?

Druga sprawa, jak długo to już trwa, że pierwszy miesiąc jest zawsze darmowy po aktywacji opcji? Od zawsze tak już było na NC+, pytam bo nigdy nie dobierałem opcji dodatkowych? A pytam też dlatego, że w tabeli opłat widnieje coś takiego jak "opłata uzupełniająca". NC+ nie egzekwuje tego zapisu?

Edited by piterk10

Trwa to jeszcze od czasów cyfry+ i NIGDY nie słyszałem, żeby komuś coś doliczyli za niepełny miesiąc. Pewnym wyjątkiem jest opcja Mistrzowska Piłka, gdzie doliczą w sytuacji gdy ktoś zleci wyłączenie przed upływem 14 dni. Ale po co ktoś miałby tak robić? ;)

• Thanks 1

Godzinę temu, puszczyk napisał:

Pewnym wyjątkiem jest opcja Mistrzowska Piłka, gdzie doliczą w sytuacji gdy ktoś zleci wyłączenie przed upływem 14 dni. Ale po co ktoś miałby tak robić?

Może dlatego, że chyba nie mają prawa nic doliczyć ;)

Bo mówimy o prawie do odstąpienia, tak?

Jeśli dobrze kojarzę (ale, dla jasności, prawnikiem nie jestem), w ustawie jest tylko jeden wyjątek pozwalający "doliczyć" za taką usługę w już zrealizowanym zakresie i przynajmniej, jak ostatnio widziałem formularz do zamawiania opcji na stronie - nie są spełnione wszystkie kryteria, by go zastosować.

• Haha 1

Czy jest możliwość dobrania dwóch kanałów C+ Seriale i Discovery nie posiadając pakietu C+6x?

Raczej tak. Swego czasu można było dobrać te kanały niezależnie w cenie chyba 10 zł.

czy cos sie zmienilo z zabawa we wlacz wylacz eleven sport? 

wlaczylem sobie te usluge z poczatkiem marca, i dostalem informacje ze oplata nastapi w kwietniu. Dzis napisalem do konsultanta zeby zdeaktywowac usluge w wkietniu a ten mi pisze takie cos:

Leszek Kampczyk: Zgodnie z dyspozycją opcje Eleven Sports zostaną wyłączone z końcem bieżącego miesiąca. Usługi mogą być aktywne przez pierwsze dni następnego miesiąca, za ten okres nie będzie jednak naliczana opłata.

????

I prawidłowo ci napisał.

Bo masz kartę Conax - podziała tak do około 10 - 14 kwietnia jeszcze.

czyli dalem ciala bo powininem o to spytac na poczatku kwietnia czy jak? w dodatkowych opcjach juz widnieje:

"Zaplanowano wyłączenie dnia 31-03-2019"

to jesli mi faktycznie wylacza na poczatku kwietnia to jk mnie w takim razie skasuja za ten niepelny miesiac... uzluge zlecilem chyba 5-tego marca... :/ 

anulowalem to zlecenie,  wylacze ja w pierwszym tyg kwietnia. a w pierwszych dniach maja znowu ja wlacze tak chyba bedzie najbezpieczniej.