Jump to content
vattax

nc+ – opcje dodatkowe

Recommended Posts

Również wyłączałem zawsze za jednym zamachem, pisząc HBO i HBO GO. To nie pierwsza (i nawet nie druga) taka (identyczna) promocja tych pakietów. W regulaminie nie zmienili nawet daty okresu obowiązywania promocji (od 1 lipca 2016).

10 minut temu, roberttosat napisał:

Zgadzam się z tym, że trzeba 2 opcje wyłączyć ale pierwszy raz słyszę żeby trzeba było te dwie opcje osobno wyłączyć, w sensie najpierw jedna potem druga a nie obie razem. 

Jeśli wejdziecie na ICA i Szczegóły waszej oferty to w tabelce na dole zobaczycie dołaczone opcje.

Na dziś są wyszczególnione 2. Osobno HBO. Osobno HBO GO.

Przy kazdej od 1. marca pojawi się link Wyacz przez  Napisz do nas

Wchodzę w obie pozycje aby nie było jakiegoś problemu formalnego. zawsze działa skutecznie z z podgladem na zamówione działanie. Niewykuczone przecież, ze moga wam wyłaczyć GO a zostawić HBO...jeśli wyraźnie nie zaznaczymy rezygnacji z obu.

31 marca już nie bedzie napisu "zaplonowano wyłaczenie..." ale mimo to uprawnienie bedą do końca 31.marca.

Zawsze korzystając z podobnych promocji zlecałem wyłączenie opcji HBO.Opcja HBO Go nie jest odrębnie sprzedawana, wiec nie ma możliwości aby zdezaktywowali paczkę HBO pozostawiając Go. Nie więc co cudować ;)

Skoro się zlecaca wyłączenie HBO, to z automatu będzie wyłączone HBO Go, bo Go nie można mieć bez paczki HBO 

• Upvote 1

I tu się Panowie mylicie. Opcjami bawię się wiele lat i mam doświadczenie, którym się chciałem podzielić.... 

Skoro wiecie lepiej  to róbcie po swojemu. 

Faktem jednak jest , ze w Waszej ofercie ICA jest tabelka z 2. pozycjami. A przecież logicznie powinna być 1 . skoro to całość. Ale jakoś są 2.

Do obu są odnosniki (teraz Tej opcji nie można wyłaczyć przez ICA...ale to się zmieni w ostatnim m-cu na Napisz do nas). 

Wyłaczam obie opcje klikając na te odnosniki dlatego, ze kiedyś nie wyłączono mi opcji właśnie ze względu na powiazanie z GO. Przy reklamacji właśnie wytłumaczono mi, ze nie mogli zrealizować zlecenia wyłaczenia 1 opcji bo one są w dwupacku.  Logiczne , że konsultant mógł się domyśleć, ze chodziło mi o całość....ale nie miał obowiazku się domyslać : zrobił to (a raczej nie zrobił) o co do niego monitowano.

Chcę także uniknąć sytuacji, że któregoś dnia wyłączą GO a zostawią HBO. Kto tam do deski czyta ich regulaminy.

7 godzin temu, ircios napisał:

Skoro się zlecaca wyłączenie HBO, to z automatu będzie wyłączone HBO Go, bo Go nie można mieć bez paczki HBO 

Jasne acz nie oczywiste. No comment. Nie wiem z jakiego automatu? To dobra wola wyłaczajacego...wyzej opisałem sytuację gdzie odmówiono mi wyłaczenia z tego samego powodu. Nie mogli wyłaczyć 1. bez powiazania z 2.ga...a przecież chciałem wyłaczyć tylko 1.  

• Like 1
  • Haha 2

Ja 3 (trzy) razy pisałem do nich przy włączonej opcji HBO i GO proszę wyłączyć tylko HBO a nie HBO GO i mi wyłączali wszystko. Także piszesz bzdury

Edited by wilos

Koledzy pytanie do tych co mają w swojej ofercie HBO bez HBO GO. Też macie możliwość włączenia opcji GO? Bo u mnie w ICA nie ma żadnej promocji związanej z HBO. A chciałbym sobie na te półtora miesiąca dobrać za free HBO GO. Piszecie że macie w ICA do włączenia osobno HBO i HBO GO stąd moje pytanie.

28 minut temu, wilos napisał:

Ja 3 (trzy) razy pisałem do nich przy włączonej opcji HBO i GO proszę wyłączyć tylko HBO a nie HBO GO i mi wyłączali wszystko. Także piszesz bzdury

I tym się różnimy. Ja tylko piszę o dmuchaniu na zimne ...Ty po 3 słownie  trzech razach już wiesz , że to bzdury.  

Dopiąłeś swego ...twoje na górze.  Choć pewności zadnej bo to tylko 3 razy....a ty uogólniasz. Słabo.

Ja opcje rózne właczam i wyłączam 7-10 razy rocznie.  I pomnożyć to przez kilka umów którymi administruję.

Skoro w ICA widzę:

Nazwa opcji    Cena cennikowa    Aktualna cena    Koniec okresu gwarantowanego    Akcja
HBO GO    10,00 zł/mies.    0,00 zł/mies.    01-04-2019     Wyłączenie nie jest możliwe przez moje nc+.
HBO    25,00 zł/mies.           0,00 zł/mies.    01-04-2019    Wyłączenie nie jest możliwe przez moje nc+.

to dla 100% pewności  wyłączam 2 pozycje. Zajmuje mi to dodatkowo 5-6 sek. 

Tyle chciałem doradzić. Czy skorzystacie Wasza sprawa.

• Like 1
  • Haha 2
  • Confused 1
  • Upvote 1

Panowie spokojnie 😉.

@Zuzik1111 dzięki wielkie za info 😀 w sprawie HBO i HBO GO. Natomiast jedno co można napisać w sprawie wyłączania tych pakietów osobno -wystarczy wyłączyć samo HBO gdyż ten pakiet jest nierozerwalnym bytem. Innymi słowy nie można mieć samej opcji GO (a wielka szkoda w końcu za 5zł czy nawet za 10zł była by to wielka radocha) bez posiadania paczki HBO. Tyle w tym jakże zawiłym temacie. 

Edited by Riddick1500
  • Upvote 1

Może admini wytrzymają jeszcze 1 wpis. Nerwowi nie muszą czytać...a formaliści proszę bardzo.

Na forum loguje się (bądź czytuje je anonimowo) wiele osób  Nie wszyscy są wyjadaczami z łączki paytv. Wiele osób spotyka się z tematem 1 raz.

Jeżeli p. Janek K. wszedł wczoraj na swoje ICA i tam znalazł informację o akcji promo..to wchodzac do strefy zamówienia przeczytał:

HBO i HBO GO

HBO GO to dostęp poprzez Internet do biblioteki nowości filmowych i serialowych oraz pełnych sezonów kultowych seriali  - gdziekolwiek i kiedykolwiek zechcesz poprzez stronę WWW (...) itd..

(tu 3 picony HBO i informacja )

Dodatkowo uzyskujesz dostęp do 3 kanałów HBO w jakości HD. Dzięki nim będziesz mógł cieszyć się rozrywką na najwyższym światowym poziomie na ekranie swojego telewizora, bez konieczności korzystania z Internetu!

Janek K. mając krztę logiki i widząc co czyta - rozumie, że HBO GO to usługa wiodąca...3xHBO ) to dodatek. Ktoś nie obyty z nc+ rozumie to inaczej? Wyraźnie napisano, ze 3XHBO to dodatek.

Skąd pan Janek ma wiedzieć, ze to nierozerwalne. Logicznie byłoby chyba wyłączyć HBO GO.

Formalnie skoro Janek K. zamówił opcję pn. HBO I HBO GO to powinien (choćby z grzeczności, a może i przezorności) odwołać to co zamówił.

A nie skrótowo/bo ktoś przecież się domyśli  np. tylko Opcję dodatkową, GO czy jakoś inaczej.  Może do kogoś to nie dociera ale czasem niuanse mają znaczenie.

Rzeczony p. Janek wchodzi dziś do swego ICA i tam widzi tabelkę opcji dodatkowych:

na 1. miejscu HBO GO na 2. HBO. Obie pozycje opatrzone na dziś napisem "Wyłączenie nie jest możliwe przez moje nc+."     / to się zmieni w marcu  na Jeśli chcesz wyłączyć opcję/napisz do nas

Czyż nie można być nieco zdezorientowanym ...a jak wyłączę poz. 1 to może wyłączy się też  DODATEK...a może zostanie?

Oczywiście nie oczekuję zrozumienia. To już przecież przesądzono.

• Confused 3
  • Sad 2
  • Upvote 1

Kolego przesympatyczny, dzięki Ci za te rady, ale tak na logikę... 

Zadzwoń i spróbuj zamówić samo HBO GO w nc+. Podpowiadam: NIE DA SIĘ, bo system tego nie przepuści bez podstawowych kanałów linearnych HBO - jest to oferta łączona.

W drugą stronę działa to tak samo, czyli zamówiłeś "dwupak", więc wyłączają "dwupak". Przecież wiadomo, że fajnie by było gdyby wyłączali samo HBO i zostawiali HBO GO za 5 zł. Takie rzeczy jednak tylko w idealnym świecie, a taki nie istnieje. 

Daj spokój z tłumaczeniem. Niech dalej żyje w swoim wyimaginowanym świecie. 

33 minuty temu, shevchenko1987 napisał:

Kolego przesympatyczny, dzięki Ci za te rady, ale tak na logikę...

Zachęcacie do logiki...a tej absolutnie Wam brak.

Abonent nc+ nie ma potrzeby nigdzie dzwonić. Wchodzi do ICA i zamawia usługę/opcję.

Tyle i logicznie.

Tym samym sposobem wyłącza. Nie wydzwania do nc+, nie pyta mędrców tego forum.

Logika mu mówi, ze jeśli można zamówić to z automatu z ICA tak tak najprostszą metoda robi.

Nigdzie nie dzwoni, nie upewnia się czy można czy nie.

Bazuje na danych z serwisu i regulaminie.

To, że macie krótka pamięć...dzwoni do mnie wczoraj osoba raczej wykształcona, pyta to co mi zamówiłeś...ja wcale nie potrzebuję HBO GO.

Oczywiście praktycy to wiedzą,że już HBO w nc+ nie zamówimy....ale przecież stosunkowo niedawno można było zamówić samo HBO.

Logicznie...znajomy nie siedząc w temacie nie przewidział takiej zmiany.

• Confused 4

Tak się składa, ze nie ze wszystkim się obnoszę ...co wiem i co rozumiem.

Oto możecie być spokojni. Naprawdę daję radę i to na ogół bez najmniejszych problemów.

Zaskakujace, ze poświęcacie tyle energii na wyperswadowanie mi w oczywisty sposób poprawnego wyłączenia opcji.  Może ktoś odważnie napisze co robię źle...?

Nie zdarzyło mi się aby ten sposób nie zadziałał. polecam zatem wszystkim.

Gdzieś, ktoś zauważył , że skrytykowałem Wasze sposoby?  Chyba nigdzie czegoś takiego nie znaleźliście? Jeśli są skuteczne to się ich trzymajcie.

Są 3 równoprawne sposoby. I wszystkie dobre o ile zadziałają.

Edited by zuzik1111
  • Confused 4

Wiem, że szacowne grono jest oburzone.

Jestem pewien, że moderacja ma na uwadze moją prośbę do adwersarzy....napiszcie KONKRETNIE co robię źle (co źle radzę).

Jeśli ktoś konkretnie napisze co doradziłem źle..............poddaję się administracji do wy[beep]a włącznie.

Poki co chora byłaby sytuacja, ze kowal zawinił a Cygana...

Na razie to wy lawirujecie słowami, które nic nie wnoszą bo nikt nie wytknął mi konkretnego błędu. Czekam.

Oczywiście formalnie można mieć pretensję do nc+, że oferując HBO I GO łącznie  POWINNA tą opcję umieścić w 1 pozycji tabelki łącznie. w zakładce Szczegóły mojej oferty

Póki co są 2 pozycje i normalny użytkownik może się sugerować , że wyłącza się je oddzielnie.  I nie ma tu żadnej niepoprawności w procedurze.

otóż mam info ze źródła dlaczego w tabelce, o której pisałem są 2 pozycje.

Są bowiem abonenci którzy obie te opcje maja zamawiane oddzielnie...bo jeszcze jakiś czas temu tak można było.

To jednoznacznie określa, ze taki użytkownik wyłączając GO...nie wyłącza wszystkiego.

Edited by Kirk
OK, rozumiem ferwor dyskusji, ale nazywanie innych użytkowników sitwą to już jest złamanie regulaminu, można to napisać w nieco kulturalniejszy sposób.
  • Haha 1
  • Confused 3
  • Sad 1

Panowie dajcie już spokój, bo się wzajemnie nakręcacie. Każdy sposób dobry gdy skuteczny. A wszystkie są skuteczne - więc... . Nie zaśmiecajmy już tego tematu, bo wątek "opcje dodatkowe" nie jest od tego aby pisać jak się je wyłącza i który sposób dobry/lepszy 😛.

Edited by Riddick1500

Guest czarny_figa
Godzinę temu, zuzik1111 napisał:

Oczywiście praktycy to wiedzą,że już HBO w nc+ nie zamówimy....ale przecież stosunkowo niedawno można było zamówić samo HBO.

Logicznie...znajomy nie siedząc w temacie nie przewidział takiej zmiany.

Powiadasz, że nie da się zamówić samego HBO??? Dobrze zrozumiałem?

Dziwne 3Lutego "dopalilem" rodzicom samo HBO na 12 miesięcy.6miesiecy pierwszych miesięcy 0zl kolejne 6miesiecy po 25zl

45 minut temu, czarny_figa napisał:

Powiadasz, że nie da się zamówić samego HBO??? Dobrze zrozumiałe

Nie do końca. w tym watku od 2 stron mowa o ostatniej promocji nc+.

Jeśli mowa o usłudze 3xHBO  jest oczywiście dostępna ...choć nie zawsze z poziomu ICA. Np. teraz na kończacej się umowie mam mozność domówić tylko HBO z GO za 35 zł....ale nc+ napisało

informuję, że przedłużając umowę może Pan dobrać  same kanały hbo be opcji mobilnej hbo go.

więc oczywiście można.

Edited by zuzik1111

Żeby uciąć wszelkie spekulacje bo jestem świeżo po kontakcie z konsulami:

W ICA macie wspomnianą powyżej  opcję włącz HBO i HBO go do końca marca a potem decydujesz co dalej czy jakoś tak...😊

W ICA zamawiacie ta usługę, potem w marcu w dowolnym dniu piszecie przez formularz kontaktowy do nich 1 zdanie: proszę o wyłączenie opcji dodatkowej HBO wraz z HBO go z końcem bezpłatnego okresu promocyjnego tj. dniem 31 marca. I po temacie. zostanie wyłączone wszystko a wy nie poniesiecie opłat.

Edited by Tiesto12

Napisałeś oczywistą oczywistość o której wszyscy wiedzą od przynajmniej kilku lat ;)

Probowalem z nimi ugadac Elevensport za 7.99 ale nie chca dac wiec zastanawiam sie nad opcja wlacz/wylacz

Dla uscisnienia , jesli chce bawic sie w opcje wlacz/wylacz ElevenSport to najlepiej wlaczac usluge na poczatku miesiaca i wylaczac ja na koniec kolejnego, wtedy rozumiem ze kwota 15.90 jest naliczana tylko do tego 2go miesiaca w ktorym nastepuje wylaczenie. np 1/03 wlaczyc ,30/04 wylaczyc ,1/05 wlaczyc ,30/06 wylaczyc itd... dobrze to rozumimem? nie jest jakas wymagana przerwa pomiedzy wylaczeniem a ponownym wlaczeniem uslugi? 

Nie ma znaczenia którego dnia miesiąca zlecisz wyłączenie, opcja wyłączy się na koniec miesiąca.

Edited by roberttosat

37 minut temu, mixMZ napisał:

Probowalem z nimi ugadac Elevensport za 7.99 ale nie chca dac wiec zastanawiam sie nad opcja wlacz/wylacz

Dla uscisnienia , jesli chce bawic sie w opcje wlacz/wylacz ElevenSport to najlepiej wlaczac usluge na poczatku miesiaca i wylaczac ja na koniec kolejnego, wtedy rozumiem ze kwota 15.90 jest naliczana tylko do tego 2go miesiaca w ktorym nastepuje wylaczenie. np 1/03 wlaczyc ,30/04 wylaczyc ,1/05 wlaczyc ,30/06 wylaczyc itd... dobrze to rozumimem? nie jest jakas wymagana przerwa pomiedzy wylaczeniem a ponownym wlaczeniem uslugi? 

Możesz 1 marca zlecić przez czat nc+ że prosisz o wyłączenie opcji Eleven z 31 marca. I tyle