Jump to content
vattax

nc+ – opcje dodatkowe

Recommended Posts

3 godziny temu, jagoda3 napisał:

Wczorajszy mecz oglądało się bez problemów na odkodowanym PSP.

Dzisiaj przed wyjściem, chcąc nagrać studio pomeczowe niespodziewany komunikat o braku uprawnień na kanałach PSP.

Też tak macie?

Spokojnie, dzisiaj też będzie odkodowane od 18:30 do 2:30.

4 godziny temu, zuzik1111 napisał:

...więc żyj i pozwól żyć innym tzn. mieć inne zapatrywania.  Nam nic do tego: co preferujesz i ile płacisz. Ktoś złośliwy powiedziałby, ze 15 zł nigdzie nie występuje w cenniku nc+...więc jest to kwota dla dusigroszy, którzy drzeć będą czy im tej możliwości  wł/wył. nc+ kiedyś nie utnie.

Zresztą jak czytam wątek to kuriozalny jest zapis o opłacie aktywacyjnej -widmo. 

To, ze operator chce zapłaty za wykorzystanie usługi od zamówienia do rezygnacji to rozumiem. 

Jednak zapis o koszcie "aktywacji" usługi (faktycznie przecież mającej miejsce)  w zależności od rezygnacji lub jej braku...to chyba kuriozum. Znacie podobny zapis u kogoś innego?

Z daleka widać, że z ciebie troll. Po co wchodzisz tutaj i piszesz posty skoro ty preferujesz alternatywne źródła sygnału? Idź szukaj linków w internecie, a nie wypisujesz bzdury w temacie, który cię nie dotyczy.

Z ciekawości sprawdziłem któż to taki zarzuca mi trollowanie...a jakże 2 tys. postów o niczym. O to poważna postać.

"Dzięki" takim to forum nie moze się odrodzić bo nikt mądrzejszy nie zamierza dyskutować z podobnymi osobami.

W temacie: Opcje dodatkowe. sprawdźcie ICA. Tam pojawiła się opcja HBO i GO ...luty i marzec gratis...potem mozna wyłączyć lub kontynuować do końca umowy po 25 zł.

• Thanks 3

3 godziny temu, roberttosat napisał:

Spokojnie, dzisiaj też będzie odkodowane od 18:30 do 2:30.

Dziękuję za info.

Twoje wcześniejsze zapewnienia odnośnie przedłużenia praw do PSP także się potwierdziły, choć NC+ nie podała żadnego oficjalnego komunikatu w tej sprawie.

HBO -okres gwarantowanego korzystania  -do końca marca. Czyli można włączyć dziś i wyłączyć w marcu bez konsekwencji?

Ciekawe czy ta promocja utrzyma się do marca, poczekamy zobaczymy ;)

• Like 1

Czyli można to nazwać +miesiąca tylko, że to się tak nie nazywa. Zastanawiam się czy włączyć, ale jakby utrzymało się do marca to miałbym kwiecień gratis, a tak połowa lutego już za nami :D

Nie ma się co zastanawiać. Praktyka nc+ pokazuje, że jest to promocja okresowa i nic się nie utrzyma do marca. Brać komu pasuje póki darmo.

Niewykluczone, że w marcu pojawi się superopcja z Canal+...

Czyli jak jest z tą opcją HBO można w marcu wyłączyć czy nie,bo konsultant to nawet nie wie że taka opcja jest dostepna i nie może jej włączyć,twierdził że tylko przez Moje NC+

Edited by pandinus70

Ok tylko dziwne że można włączyć tylko przez Moje nc+,dopytuje bo już różne klocki miałem z tym włączeniem,włączyłem z możliwością wylaczenia a konsultant twierdził ze mam zobowiązanie na 6 miesięcy.

Spokojnie uczmy się praktyk operatora.

Teraz w ICA widnieje, ze opcji nie mozna wyłaczyć poprzez Napisz do nas.

Ta opcja pojawi się od 1. marca.

Wtedy wystarczy kliknac napis "wy;łacz...) i skrobnąć 1 zdanie z prosbą o wyłaczenie opcji ze skutkiem na koniec marca. Tyle.

trzeba pamietać, że piszemy 2 razy. Oddzielnie wyłaczamy opcje HBO i oddzielnie HBO GO>

5 godzin temu, zuzik1111 napisał:

W temacie: Opcje dodatkowe. sprawdźcie ICA. Tam pojawiła się opcja HBO i GO ...luty i marzec gratis...potem mozna wyłączyć lub kontynuować do końca umowy po 25 zł.

Dzięki w imieniu znajomego. On skorzystał z podpowiedzi.

Ja włączyłem HBO podczas rozmowy telefonicznej.  Dwa razy pytałem o możliwość wyłączenia z końcem marca bez opłat. 

Edited by marty

Witam wszystkich

Chciałbym zapytać o koszty rozszerzenia oferty. Obecnie extra + z multiroom ( jeden dekoder dodatkowy) za który płacę około 75zł - umowa do października.

Chciałbym dobrać kolejne dwa dekodery do multiroom . Ile muszę za to zapłacić i czy ma znaczenie czy zrobię to na stoisku jakimś czy przez infolinię?

Czy wydłuży się obecna umowa na kolejne 24 miesiące?

Czy możliwa jest zmiana pakietu na wyższy (najlepiej z hbo+hbo go , eleveny i ewentualnie c+ wszystkie) i jaki to by był koszt po zmianie?

Dzięki

Zależy jaki masz multiroom, jak stary to musisz przejść na nowe kodowanie i nowe dekodery.

Standardowo 10 zl dekoder oraz aktywacja ok 49 zl./szt.

Edited by wilos

40 minut temu, zuzik1111 napisał:

Spokojnie uczmy się praktyk operatora.

Teraz w ICA widnieje, ze opcji nie mozna wyłaczyć poprzez Napisz do nas.

Ta opcja pojawi się od 1. marca.

Wtedy wystarczy kliknac napis "wy;łacz...) i skrobnąć 1 zdanie z prosbą o wyłaczenie opcji ze skutkiem na koniec marca. Tyle.

trzeba pamietać, że piszemy 2 razy. Oddzielnie wyłaczamy opcje HBO i oddzielnie HBO GO>

Po czym stwierdzasz, że da się wyłączyć tą opcje? 

Pierwszy raz się spotykam z informacją, że trzeba wyłączenie dwóch opcji pisać osobno. 

Pewnie chodzi koledze o rozłączenie opcji bo tak to jest w tabelce tzn. 20zł HBO i 5zł Go.

Punkt 9. Zasady wyłączania usług: w trakcie Okresu gwarantowanego korzystania, ze skutkiem wyłączenia na ostatni dzień Okresu rozliczeniowego, w którym przypada koniec Okresu gwarantowanego korzystania; po
Okresie gwarantowanego korzystania, ze skutkiem na ostatni dzień Okresu rozliczeniowego, w którym dokonano zgłoszenia rezygnacji z Kolekcji nc+go TV HBO GO/Opcji dodatkowej HBO.

Edited by jagoda3

Zgadzam się z tym, że trzeba 2 opcje wyłączyć ale pierwszy raz słyszę żeby trzeba było te dwie opcje osobno wyłączyć, w sensie najpierw jedna potem druga a nie obie razem. 

Także się z czymś takim pierwszy raz spotykam ale może według kolegi lepiej dmuchać na zimne i dlatego tak napisał.